Zespół Szkół Zawodowych Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stanisława Staszica w Ornecie: Różnice pomiędzy wersjami
(→Osiągnięcia) |
(→Cele i zadania) |
||
Linia 32: | Linia 32: | ||
Szkoła Policealna nr 1 | Szkoła Policealna nr 1 | ||
<br/> | <br/> | ||
− | == | + | == Oferta kształcenia == |
− | + | '''TECHNIKUM'''- kierunki: | |
+ | * technik ekonomista | ||
+ | * technik informatyk | ||
+ | * technik hotelarstwa | ||
+ | |||
+ | '''ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA''' | ||
+ | |||
<br/> | <br/> | ||
+ | |||
== Kadra kierownicza == | == Kadra kierownicza == | ||
* dyrektor - [[Elżbieta Fijarczyk]] | * dyrektor - [[Elżbieta Fijarczyk]] |
Wersja z 22:46, 12 lis 2014
Zespół Szkół Zawodowych w Ornecie | |
| |
...Wymagane...
| |
Data założenia: | ...Wymagane... |
Poziom szkoły: | ...Wymagane... |
Adres: | ul. 1-go Maja 20 11-130 Orneta |
Patron: | Stanisław Staszic |
Zespół Szkół Zawodowych w Ornecie – ...Elżbieta Fijarczyk.
Spis treści
Historia
W skład Zespołu Szkół Zawodowych Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stanisława Staszica wchodzą:
- Technikum,
b)
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
,
c)
Liceum Ogólnokształcące
dla Dorosłych
.
d)
Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące
dla Dorosłych
.
e)
Szkoła Policealna nr 1
Oferta kształcenia
TECHNIKUM- kierunki:
- technik ekonomista
- technik informatyk
- technik hotelarstwa
ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA
Kadra kierownicza
- dyrektor - Elżbieta Fijarczyk
- wicedyrektor - Anna Basałygo
- kierownik Kształcenia Praktycznego - Marek Paluszek
Kadra pedagogiczna
- Język polski: mgr Anna Basałygo, mgr Katarzyna Leszczyńska,
- Język rosyjski: mgr Ałła Kijanko,
Język angielski: mgr Elżbieta Fijarczyk, mgr Lucyna Erezman,
Język niemiecki: mgr Aleksandra Sidorowicz,
Historia: mgr Robert Sielicki,
Matematyka: mgr Ałła Kijanko, mgr Beata Machoń
Fizyka:
Chemia:
mgr Hanna Wódzka,
Biologia: mgr Agata Junko,
Geografia: mgr Łukasz Sidorowicz,
Religia: mgr Iwona Szcząchor,
Informatyka: mgr Jacek Sochacki; mgr Zbigniew Stawski, mgr Iwona Szcząchor,
Wiedza o społeczeństwie: mgr Robert Sielicki,
Wiedza o kulturze: mgr Robert Sielicki
Wychowanie fizyczne: mgr Wojciech Kijanko, mgr Alicja Niedźwiecka,
Przedmioty zawodowe: mgr inż. Marek Paluszek, mgr Barbara Popiel, mgr Aleksandra Sidorowicz, mgr Ewelina Skowyrska, mgr Jacek Sochacki; mgr Zbigniew Stawski, mgr Zbigniew Zajączkowski
Praktyki
Praktyki uczniowie odbywają w firmach prywatnych oraz instytucjach administracji publicznej zgodnie z kierunkami kształcenia. Np. uczniowie klasy III technikum informatycznego na praktyce byli w największej firmie informatycznej regionu - ZETO Software sp. z o.o..
Ciekawostki
...