Gimnazjum Samorządowe nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Iławie: Różnice pomiędzy wersjami

Z Encyklopedia Warmii i Mazur
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Linia 19: Linia 19:
 
<br/>
 
<br/>
 
== Kadra pedagogiczna ==
 
== Kadra pedagogiczna ==
* biologia
+
* biologia - Sikorski Andrzej, Tarach Danuta
* chemia - Ciurkowska Jadwiga
+
* chemia - Ciurkowska Jadwiga, Stępkowska Małgorzata
* edukacja do społeczeństwa - Duda Kazimierz
+
* edukacja do bezpieczeństwa - Duda Kazimierz, Tarach Danuta
* fizyka
+
* fizyka - Sadowski Mariusz, Tyszkiewicz Ewa, Tyszkiewicz Kazimierz
* geografia
+
* geografia - Kuchta Renata
* historia  - Bryl Piotr
+
* historia  - Bryl Piotr, Prasek Elżbieta, Szczepański Seweryn
* informatyka
+
* informatyka - Sikorski Andrzej, Waszelewska Anna
* j. angielski - Aleksandrowicz Halina, Bryl Olga
+
* j. angielski - Aleksandrowicz Halina, Bryl Olga, Kamińska Marta, Nourain Faisal, Roznerska Małgorzata
* j. polski - Dettlaff Kamila, Fojtowicz Ewa
+
* j. polski - Dettlaff Kamila, Fojtowicz Ewa, Rutkowski Rafał, Skotarczak Alina, Wojnowska Edyta, Zaborowska Edyta
 
* j. niemiecki - Cieszewska Blandyna, Gdula Grażyna
 
* j. niemiecki - Cieszewska Blandyna, Gdula Grażyna
 
* j. rosyjski - Fojtowicz Ewa
 
* j. rosyjski - Fojtowicz Ewa
* matematyka
+
* j. włoski - Wolańska Małgorzata
* muzyka
+
* matematyka - Gostkowska-Kołecka Krystyna, Maliszewska Irena, Sadowski Mariusz, Szabelska Barbara, Tyszkiewicz Ewa
* plastyka
+
* muzyka - Wiśniewski Wojciech
 +
* plastyka - Jurkiewicz Krystyna, Klimek Wiesława
 
* technika - Duda Kazimierz
 
* technika - Duda Kazimierz
 
* religia - ks. Głodzik Sławomir, Gołaszewska-Zielińska Jolanta
 
* religia - ks. Głodzik Sławomir, Gołaszewska-Zielińska Jolanta
* wos. - Bryl Piotr, Drzewiecki Radosław
+
* wos. - Bryl Piotr, Drzewiecki Radosław, Prasek Elżbieta, Szczepański Seweryn
* wych. do życia w rodzinie - Drzewiecki Radosław
+
* wych. do życia w rodzinie - Drzewiecki Radosław, Jurkiewicz Krystyna
* wych. fizyczne - Asztemborski Mateusz, Bitowt Leszek, Bucior Dorota, Drozdowska Bernadeta, Garbino Bogdan, Gawińska Iwona
+
* wych. fizyczne - Asztemborski Mateusz, Bitowt Leszek, Bucior Dorota, Drozdowska Bernadeta, Garbino Bogdan, Gawińska Iwona, Karbowski Marek
 +
* zajęcia artystyczne - Jurkiewicz Krystyna, Wiśniewski Wojciech
 
<br/>
 
<br/>
 
== Osiągnięcia ==
 
== Osiągnięcia ==

Wersja z 14:05, 16 paź 2014

Gimnazjum Samorządowe nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Iławie

...Wymagane...
...Wymagane...
Data założenia: 1999
Poziom szkoły: ponadpodstawowy
Podtyp szkoły: gimnazjum
Adres: ul. Wiejska 11, 14-202 Iława
Patron: Polscy Nobliści


Gimnazjum Samorządowe nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Iławie – Placówka oświatowa w województwie warmińsko-mazurskim. Dyrektorem gimnazjum jest Barbara Szabelska.

Historia

...

Cele i zadania

...

Kadra pedagogiczna

  • biologia - Sikorski Andrzej, Tarach Danuta
  • chemia - Ciurkowska Jadwiga, Stępkowska Małgorzata
  • edukacja do bezpieczeństwa - Duda Kazimierz, Tarach Danuta
  • fizyka - Sadowski Mariusz, Tyszkiewicz Ewa, Tyszkiewicz Kazimierz
  • geografia - Kuchta Renata
  • historia - Bryl Piotr, Prasek Elżbieta, Szczepański Seweryn
  • informatyka - Sikorski Andrzej, Waszelewska Anna
  • j. angielski - Aleksandrowicz Halina, Bryl Olga, Kamińska Marta, Nourain Faisal, Roznerska Małgorzata
  • j. polski - Dettlaff Kamila, Fojtowicz Ewa, Rutkowski Rafał, Skotarczak Alina, Wojnowska Edyta, Zaborowska Edyta
  • j. niemiecki - Cieszewska Blandyna, Gdula Grażyna
  • j. rosyjski - Fojtowicz Ewa
  • j. włoski - Wolańska Małgorzata
  • matematyka - Gostkowska-Kołecka Krystyna, Maliszewska Irena, Sadowski Mariusz, Szabelska Barbara, Tyszkiewicz Ewa
  • muzyka - Wiśniewski Wojciech
  • plastyka - Jurkiewicz Krystyna, Klimek Wiesława
  • technika - Duda Kazimierz
  • religia - ks. Głodzik Sławomir, Gołaszewska-Zielińska Jolanta
  • wos. - Bryl Piotr, Drzewiecki Radosław, Prasek Elżbieta, Szczepański Seweryn
  • wych. do życia w rodzinie - Drzewiecki Radosław, Jurkiewicz Krystyna
  • wych. fizyczne - Asztemborski Mateusz, Bitowt Leszek, Bucior Dorota, Drozdowska Bernadeta, Garbino Bogdan, Gawińska Iwona, Karbowski Marek
  • zajęcia artystyczne - Jurkiewicz Krystyna, Wiśniewski Wojciech


Osiągnięcia

...

Absolwenci

...

Ciekawostki

...

Bibliografia


...