Gimnazjum nr 2 im. Gen. Józefa Bema w Bartoszycach: Różnice pomiędzy wersjami

Z Encyklopedia Warmii i Mazur
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Linia 19: Linia 19:
 
<br/>
 
<br/>
 
== Kadra pedagogiczna ==
 
== Kadra pedagogiczna ==
Nauczyciele Publicznego Gimnazjum w Stębarku w roku szkolnym 2013/2014:
+
Nauczyciele Gimnazjum nr 2 w [[Bartoszycach]] w roku szkolnym 2014/2015:
  
  * Barbara Borkowska – fizyka, chemia
+
*  
 +
Barbara Borkowska – fizyka, chemia
 
     Beata Bukowska – religia
 
     Beata Bukowska – religia
     Henryka Biernaciak – geografia
+
      
    Sebastian Derkies – jęz. niemiecki
+
    Barbara Fabisiak – biblioteka
+
    Marzena Jabłonowska – socjoterapia
+
    Jan Kacprzyk – biologia
+
    Irena Kolanowska – matematyka
+
 
• Biblioteka
 
• Biblioteka
Wesołowska Irena
+
* Irena Wesołowska - biblioteka
 
+
* Grażyna Żytko - biologia
 
+
* Grzegorz Zagulski - chemia
• Biologia
+
* Marianna Kobus
Żytko Grażyna
+
Zagulski Grzegorz • Chemia
+
Kobus Marianna
+
 
Zagulski Grzegorz • Fizyka
 
Zagulski Grzegorz • Fizyka
 
Mitura Tomasz
 
Mitura Tomasz

Wersja z 14:31, 6 paź 2014

...Wymagane...

...Wymagane...
...Wymagane...
Data założenia: 1886
Poziom szkoły: ponadpodstawowy
Podtyp szkoły: gimnazjum
Adres: ul. Bema 35, 11-200 Bartoszyce
Patron: Generał Józef Bem


Gimnazjum nr 2 w Bartoszycach im. Generała Józefa Bema – Placówka oświatowa działająca na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Obecnie funkcje dyrektora pełni Elżbieta Danilewicz.

Historia

...

Cele i zadania

...

Kadra pedagogiczna

Nauczyciele Gimnazjum nr 2 w Bartoszycach w roku szkolnym 2014/2015:

Barbara Borkowska – fizyka, chemia

   Beata Bukowska – religia
   

• Biblioteka

  • Irena Wesołowska - biblioteka
  • Grażyna Żytko - biologia
  • Grzegorz Zagulski - chemia
  • Marianna Kobus

Zagulski Grzegorz • Fizyka Mitura Tomasz


• Geografia Rojek Grażyna Stapaj Piotr • Historia Górska Bożena Kotowski Krzysztof

 	• Informatyka

Cegiełka Andrzej Rydel Mariusz

 	• J. angielski

Grabowska Agnieszka Rekieć Agnieszka Elżbieta Dąbrowska Jakubczyk Anna

• J. niemiecki Łukaszewicz Agnieszka Cybulski Marek Bokisz Dorota • J. polski Czarnuszewicz Beata Kwaśniewska Danuta Agnieszka Lipińska-Jurkiewicz

Białucha Dorota 	• Matematyka

Gładkowicz Marzanna Iwona Stasal Flont Jerzy Łajkowski Marek • Muzyka Luśtyk Anna



• Pedagog Chmielak Sylwester


• Religia ks.Krzysztof Pogorzelski Świeżek Mariola


• Technika Dąbkowska Danuta Rydel Mariusz Tomasz Płonowski


• WOS Stapaj Piotr


• W-F Baranowska Grażyna Danilewicz Elżbieta Młyńska Katarzyna Nowokuński Sylwester Płonowski Tomasz Wawrzyniak Bogdan Jurgielewicz Grzegorz Petrecka Elżbieta Sebastian Krawczyk



Osiągnięcia

...

Absolwenci

...

Ciekawostki

...

Bibliografia


...