Gimnazjum nr 2 im. Gen. Józefa Bema w Bartoszycach: Różnice pomiędzy wersjami

Z Encyklopedia Warmii i Mazur
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Linia 25: Linia 25:
 
     Beata Bukowska – religia
 
     Beata Bukowska – religia
 
      
 
      
• Biblioteka
 
 
* Irena Wesołowska - biblioteka
 
* Irena Wesołowska - biblioteka
 
* Grażyna Żytko - biologia
 
* Grażyna Żytko - biologia
 
* Grzegorz Zagulski - chemia
 
* Grzegorz Zagulski - chemia
 
* Marianna Kobus
 
* Marianna Kobus
Zagulski Grzegorz • Fizyka
+
* Grzegorz Zagulski - fizyka
Mitura Tomasz
+
* Tomasz Mitura - fizyka
 +
* Grażyna Rojek - geografia
 +
* Piotr Stąpaj - geografia
 +
* Bożena Górska - historia
 +
* Krzysztof Kotowski - historia
 +
* Andrzej Cegiełka - informatyka
 +
* Mariusz Rydel - informatyka
 +
* Agnieszka Grabowska - j. angielski
 +
* Agnieszka Rokieć - j. angielski
 +
* Elznbieta Dabrowska - j. angielski
 +
* Anna Jakubczyk - j. angielski
  
 
 
• Geografia
 
Rojek Grażyna
 
Stapaj Piotr
 
• Historia
 
Górska Bożena
 
Kotowski Krzysztof
 
  • Informatyka
 
Cegiełka Andrzej
 
Rydel Mariusz
 
  • J. angielski
 
Grabowska Agnieszka
 
Rekieć Agnieszka
 
Elżbieta Dąbrowska
 
Jakubczyk Anna
 
 
   
 
   
 
• J. niemiecki
 
• J. niemiecki

Wersja z 14:43, 6 paź 2014

...Wymagane...

...Wymagane...
...Wymagane...
Data założenia: 1886
Poziom szkoły: ponadpodstawowy
Podtyp szkoły: gimnazjum
Adres: ul. Bema 35, 11-200 Bartoszyce
Patron: Generał Józef Bem


Gimnazjum nr 2 w Bartoszycach im. Generała Józefa Bema – Placówka oświatowa działająca na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Obecnie funkcje dyrektora pełni Elżbieta Danilewicz.

Historia

...

Cele i zadania

...

Kadra pedagogiczna

Nauczyciele Gimnazjum nr 2 w Bartoszycach w roku szkolnym 2014/2015:

Barbara Borkowska – fizyka, chemia

   Beata Bukowska – religia
   
  • Irena Wesołowska - biblioteka
  • Grażyna Żytko - biologia
  • Grzegorz Zagulski - chemia
  • Marianna Kobus
  • Grzegorz Zagulski - fizyka
  • Tomasz Mitura - fizyka
  • Grażyna Rojek - geografia
  • Piotr Stąpaj - geografia
  • Bożena Górska - historia
  • Krzysztof Kotowski - historia
  • Andrzej Cegiełka - informatyka
  • Mariusz Rydel - informatyka
  • Agnieszka Grabowska - j. angielski
  • Agnieszka Rokieć - j. angielski
  • Elznbieta Dabrowska - j. angielski
  • Anna Jakubczyk - j. angielski


• J. niemiecki Łukaszewicz Agnieszka Cybulski Marek Bokisz Dorota • J. polski Czarnuszewicz Beata Kwaśniewska Danuta Agnieszka Lipińska-Jurkiewicz

Białucha Dorota 	• Matematyka

Gładkowicz Marzanna Iwona Stasal Flont Jerzy Łajkowski Marek • Muzyka Luśtyk Anna



• Pedagog Chmielak Sylwester


• Religia ks.Krzysztof Pogorzelski Świeżek Mariola


• Technika Dąbkowska Danuta Rydel Mariusz Tomasz Płonowski


• WOS Stapaj Piotr


• W-F Baranowska Grażyna Danilewicz Elżbieta Młyńska Katarzyna Nowokuński Sylwester Płonowski Tomasz Wawrzyniak Bogdan Jurgielewicz Grzegorz Petrecka Elżbieta Sebastian Krawczyk



Osiągnięcia

...

Absolwenci

...

Ciekawostki

...

Bibliografia


...