Gimnazjum nr 2 im. Gen. Józefa Bema w Bartoszycach: Różnice pomiędzy wersjami

Z Encyklopedia Warmii i Mazur
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Linia 21: Linia 21:
 
Nauczyciele Gimnazjum nr 2 w [[Bartoszycach]] w roku szkolnym 2014/2015:
 
Nauczyciele Gimnazjum nr 2 w [[Bartoszycach]] w roku szkolnym 2014/2015:
  
*
+
 
Barbara Borkowska – fizyka, chemia
+
* Agnieszka Lipińska-Jurkiewicz - j. polski
    Beata Bukowska – religia
+
* Agnieszka Łukaszewicz - j. niemiecki
   
+
* Irena Wesołowska - biblioteka
+
* Grażyna Żytko - biologia
+
* Grzegorz Zagulski - chemia
+
* Marianna Kobus
+
* Grzegorz Zagulski - fizyka
+
* Tomasz Mitura - fizyka
+
* Grażyna Rojek - geografia
+
* Piotr Stąpaj - geografia
+
* Bożena Górska - historia
+
* Krzysztof Kotowski - historia
+
* Andrzej Cegiełka - informatyka
+
* Mariusz Rydel - informatyka
+
* Agnieszka Grabowska - j. angielski
+
 
* Agnieszka Rokieć - j. angielski
 
* Agnieszka Rokieć - j. angielski
* Elznbieta Dabrowska - j. angielski
+
* Andrzej Cegiełka - informatyka
 
* Anna Jakubczyk - j. angielski
 
* Anna Jakubczyk - j. angielski
* Agnieszka Łukaszewicz - j. niemiecki
+
* Anna Luśtyk - muzykakowska – fizyka, chemia
* Marek Cybulski - j. niemiecki
+
* Barbara Bor* Agnieszka Grabowska - j. angielski
* Dorota Bokisz - j. niemiecki
+
* Beata Bukowska – religia
* Beata Czarnuszewicz - j. polski  
+
* Beata Czarnuszewicz - j. polski
* Danuta Kwaśniewska - j. polski
+
* Bogdan Wawrzyniak - W-F
* Agnieszka Lipińska-Jurkiewicz - j. polski
+
* Bożena Górska - historia
 +
* Danuta Dąbkowska - technika
 +
* Danuta Kwaśniewska - j. polski
 
* Dorota Białucha - j. polski
 
* Dorota Białucha - j. polski
* Marzanna Gładkowicz - matematyka
+
* Dorota Bokisz - j. niemiecki
 +
* Elżbieta Dąbrowska - j. angielski
 +
* Elżbieta Danielewicz - W-F
 +
* Elżbieta Petrecka - W-F
 +
* Grażyna Rojek - geografia
 +
* Grażyna Żytko - biologia
 +
* Grzegorz Zagulski - chemia, biologia
 +
 
 +
* Irena Wesołowska - biblioteka
 
* Iwona Stasal - matematyka
 
* Iwona Stasal - matematyka
 
* Jerzy Flont - matematyka
 
* Jerzy Flont - matematyka
* Marek Łajkowski - matematyka
+
Marianna Kobus - chemia
* Anna Luśtyk - muzyka
+
*
* Sylwester Chmielak - pedagog
+
*
 +
*
 +
*  
 +
* Krzysztof Kotowski - historia
 
* ks. Krzysztof Pogorzelski - religia
 
* ks. Krzysztof Pogorzelski - religia
* Mariola Świeżek - religia
+
* Mariusz Rydel - informatyka
* Danuta Dąbkowska - technika
+
* Marek Cybulski - j. niemiecki
*Mariusz Rydel - technika
+
*Marek Łajkowski - matematyka
* Tomasz Płonowski - technika
+
Mariola Świeżek - religia
 +
* Grażyna Baranowska - W-F
 +
* Grzegorz Jurgielewicz - W-F
 +
*Marzanna Gładkowicz - matematyka
 +
*
 +
* Piotr Stąpaj - geografia , WOS
 +
* Sebastian Krawczyk - W-F
 +
* Sylwester Chmielak - pedagog
 +
*
 +
Tomasz Mitura - fi Fzyka
 +
*
 +
* Tomasz Płonowski - technika,
  
 
  
• WOS
+
* Katarzyna Młyńska - W-F
Stapaj Piotr
+
* Sylwester Nowokuński - W-F
+
  
+
*
• W-F
+
*
Baranowska Grażyna
+
Danilewicz Elżbieta
+
*
Młyńska Katarzyna
+
Nowokuński Sylwester
+
Płonowski Tomasz
+
Wawrzyniak Bogdan
+
Jurgielewicz Grzegorz
+
Petrecka Elżbieta
+
Sebastian Krawczyk
+
  
 
   
 
   

Wersja z 15:18, 6 paź 2014

...Wymagane...

...Wymagane...
...Wymagane...
Data założenia: 1886
Poziom szkoły: ponadpodstawowy
Podtyp szkoły: gimnazjum
Adres: ul. Bema 35, 11-200 Bartoszyce
Patron: Generał Józef Bem


Gimnazjum nr 2 w Bartoszycach im. Generała Józefa Bema – Placówka oświatowa działająca na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Obecnie funkcje dyrektora pełni Elżbieta Danilewicz.

Historia

...

Cele i zadania

...

Kadra pedagogiczna

Nauczyciele Gimnazjum nr 2 w Bartoszycach w roku szkolnym 2014/2015:


  • Agnieszka Lipińska-Jurkiewicz - j. polski
  • Agnieszka Łukaszewicz - j. niemiecki
  • Agnieszka Rokieć - j. angielski
  • Andrzej Cegiełka - informatyka
  • Anna Jakubczyk - j. angielski
  • Anna Luśtyk - muzykakowska – fizyka, chemia
  • Barbara Bor* Agnieszka Grabowska - j. angielski
  • Beata Bukowska – religia
  • Beata Czarnuszewicz - j. polski
  • Bogdan Wawrzyniak - W-F
  • Bożena Górska - historia
  • Danuta Dąbkowska - technika
  • Danuta Kwaśniewska - j. polski
  • Dorota Białucha - j. polski
  • Dorota Bokisz - j. niemiecki
  • Elżbieta Dąbrowska - j. angielski
  • Elżbieta Danielewicz - W-F
  • Elżbieta Petrecka - W-F
  • Grażyna Rojek - geografia
  • Grażyna Żytko - biologia
  • Grzegorz Zagulski - chemia, biologia
  • Irena Wesołowska - biblioteka
  • Iwona Stasal - matematyka
  • Jerzy Flont - matematyka

Marianna Kobus - chemia

  • Krzysztof Kotowski - historia
  • ks. Krzysztof Pogorzelski - religia
  • Mariusz Rydel - informatyka
  • Marek Cybulski - j. niemiecki
  • Marek Łajkowski - matematyka

Mariola Świeżek - religia

  • Grażyna Baranowska - W-F
  • Grzegorz Jurgielewicz - W-F
  • Marzanna Gładkowicz - matematyka
  • Piotr Stąpaj - geografia , WOS
  • Sebastian Krawczyk - W-F
  • Sylwester Chmielak - pedagog

Tomasz Mitura - fi Fzyka

  • Tomasz Płonowski - technika,


  • Katarzyna Młyńska - W-F
  • Sylwester Nowokuński - W-F



Osiągnięcia

...

Absolwenci

...

Ciekawostki

...

Bibliografia


...