Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku: Różnice pomiędzy wersjami

Z Encyklopedia Warmii i Mazur
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Linia 19: Linia 19:
 
== Kadra pedagogiczna ==
 
== Kadra pedagogiczna ==
 
* biologia - Baranowska-Moroz Agnieszka
 
* biologia - Baranowska-Moroz Agnieszka
* chemia - Baranowska-Moroz Agnieszka
+
* chemia - Baranowska-Moroz Agnieszka, Kamińska-Kopiczko Marzena
 
* fizyka
 
* fizyka
* geografia - Jegliński Wojciech
+
* geografia - Jegliński Wojciech, Krupińska Danuta
* historia - Białkozowicz Piotr, Jeleniewicz Jolanta
+
* historia - Białkozowicz Piotr, Jeleniewicz Jolanta, Kaczor Anna
 
* informatyka - Bukpaś Wiesław
 
* informatyka - Bukpaś Wiesław
* j. angielski - Harasim Małgorzata
+
* j. angielski - Harasim Małgorzata, Kołdys Renata, Kosińska Małgorzata
 
* j. francuski - Jegliński Wojciech
 
* j. francuski - Jegliński Wojciech
* j. polski - Borys Elżbieta, Jeżewska Justyna
+
* j. polski - Borys Elżbieta, Jeżewska Justyna, Kołdys Renata, Kowalewska Agnieszka
 
* j. niemiecki
 
* j. niemiecki
* matematyka
+
* matematyka - Kamińska-Kopiczko Marzena, Karandziej Paweł, Kłosińska Maria, Kulbacka Marta
* muzyka
+
* muzyka - Lau Renata
 
* plastyka
 
* plastyka
 
* religia - Janiszewski Michał
 
* religia - Janiszewski Michał
* wos. - Jeleniewicz Jolanta
+
* wos. - Jeleniewicz Jolanta, Kaczor Anna
* wych. fizyczne - Borowski Tomasz
+
* wych. fizyczne - Borowski Tomasz, Kalinowska Alina, Kozłowska Beata
* zajęcia artystyczne
+
* zajęcia artystyczne - Lau Renata
 
<br/>
 
<br/>
 
== Osiągnięcia ==
 
== Osiągnięcia ==

Wersja z 23:12, 21 paź 2014

Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku

...Wymagane...
...Wymagane...
Data założenia: 1999
Poziom szkoły: ponadpodstawowy
Podtyp szkoły: gimnazjum
Adres: ul. Słowiańska 1, 19-400 Olecko
Patron: Mikołaj Kopernik


Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku – Placówka oświatowa w województwie warmińsko-mazurskim. Dyrektorem Gimnazjum jest mgr Anna Dorota Siemiatycka.

Historia

...

Cele i zadania

...

Kadra pedagogiczna

  • biologia - Baranowska-Moroz Agnieszka
  • chemia - Baranowska-Moroz Agnieszka, Kamińska-Kopiczko Marzena
  • fizyka
  • geografia - Jegliński Wojciech, Krupińska Danuta
  • historia - Białkozowicz Piotr, Jeleniewicz Jolanta, Kaczor Anna
  • informatyka - Bukpaś Wiesław
  • j. angielski - Harasim Małgorzata, Kołdys Renata, Kosińska Małgorzata
  • j. francuski - Jegliński Wojciech
  • j. polski - Borys Elżbieta, Jeżewska Justyna, Kołdys Renata, Kowalewska Agnieszka
  • j. niemiecki
  • matematyka - Kamińska-Kopiczko Marzena, Karandziej Paweł, Kłosińska Maria, Kulbacka Marta
  • muzyka - Lau Renata
  • plastyka
  • religia - Janiszewski Michał
  • wos. - Jeleniewicz Jolanta, Kaczor Anna
  • wych. fizyczne - Borowski Tomasz, Kalinowska Alina, Kozłowska Beata
  • zajęcia artystyczne - Lau Renata


Osiągnięcia

...

Absolwenci

...

Ciekawostki

...

Bibliografia


Gm[21.10.2014]