LIBRO Marek Liberacki

Z Encyklopedia Warmii i Mazur
Skocz do: nawigacja, szukaj
LIBRO Marek Liberacki
Libro-logo.png
logo LIBRO Marek Liberacki
Przedmiot działalności: produkcja mebli tapicerowanych
Adres: "LIBRO" Marek Liberacki
PL-14-260 Lubawa
ul. Grunwaldzka 22C
E-mail: libro@libro.lubawa.pl
Telefon: tel. (+48 89) 645 59 33
Strona internetowa: www.libro.lubawa.pl

LIBRO Marek Liberacki – firma istniejąca od 1990 roku w Lubawie. Zajmuje się produkcją wysokiej jakości mebli tapicerowanych w tkaninach oraz skórach naturalnych. Posiada dwa zakłady produkcyjne zatrudniające ponad 500 osób.

Informacje ogólne

Atutami firmy są nowoczesne wzornictwo, duża funkcjonalność, nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne oraz atrakcyjne ceny wyrobów. Ich doświadczenie w produkcji mebli poparte jest wieloletnią obecnością w największych sieciach meblowych w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Do produkcji mebli firma używa najwyższej jakości materiałów i surowców. Dużą uwagę firma przykłada do wyselekcjonowania w naszej ofercie najlepszych tkanin odpowiadających najnowszym trendom i wzorom.

Codziennie fabryk firmy wyjeżdża kilkaset produktów, które sprzedawane są na rynkach wielu krajów europejskich, a także poza Europą. W Polsce firma obecna jest w ponad 300 salonach meblowych na terenie całego kraju.

Polityka Jakości, którą prowadzi firma ma na celu rzetelną oraz kompleksową obsługę Klienta dzięki wdrożonym procedurom zarządzania jakością zgodnym z normą ISO 9001 : 2008. Firma doskonali działania, angażując w proces zarządzania także dostawców i partnerów handlowych.

Dane kontaktowe

"LIBRO" Marek Liberacki
PL-14-260 Lubawa
ul. Grunwaldzka 22C
libro.lubawa.pl

Bibliografia

libro.lubawa.pl [22.10.2014]