Serwistal Sp. z o. o.

Z Encyklopedia Warmii i Mazur
Wersja z dnia 14:30, 13 mar 2015 autorstwa Marcin Kapłon (dyskusja | edycje)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do: nawigacja, szukaj
Serwistal sp. z o. o.

Serwistal.jpeg
Przedmiot działalności: produkcja wyrobów stalowych i aluminiowych
Adres: ul. Dojazdowa 2A, 19-300 Ełk
E-mail: serwistal@serwistal.pl
Telefon: 87 620 93 00
Strona internetowa: serwistal.pl

Serwistal sp. z o.o. – przedsiębiorstwo z siedzibą w Ełku, prowadzące działalność gospodarczą w zakresie produkcji wyrobów stalowych i aluminiowych, którego początki sięgają 1986 r. Firma zajęła szóste miejsce w rankingu największych firm Warmii i Mazur w 2012 r., przygotowanym przez "Gazetę Olsztyńską" i Dziennik Elbląski. Przedsiębiorstwo zostało także sklasyfikowane na 3 miejscu wśród przedsiębiorstw w kategorii "Produkcja".

Informacje ogólne

Serwistal sp. z o. o. zajmuje się produkcją wyrobów stalowych i aluminiowych miedzy innymi na potrzeby branży motoryzacyjnej, AGD i budowlanej. W 2012 r. firma osiągnęła przychody netto na poziomie około 321 mln zł, zatrudniając w tym czasie 209 osób. W tymże roku firmowe hale produkcyjne wyposażone były w nowoczesny park maszynowy oraz w pełni zautomatyzowane, specjalistyczne linie produkcyjne, gwarantujące powtarzalne uzyskiwanie najwyższych parametrów jakościowych produktów przy optymalnym wykorzystaniu surowca.

Unikatowy system kontroli jakości obejmuje całość procesu produkcji: od momentu identyfikacji cech surowca, do etapu wielopoziomowej kontroli gotowego produktu. Serwistal wykorzystuje do produkcji surowiec największych i najlepszych europejskich i światowych producentów stali. W efekcie gwarantuje to najwyższą precyzję cięcia, zarówno w zakresie dokładności i powtarzalności wymiarów, jak i płaskości oraz krawędzi cięcia.

Spółka Serwistal zajmuje się przetwórstwem wyrobów płaskich. Współpracuje z firmami różnych specjalizacji, ponieważ będąc producentem taśm i formatek ciętych na wymiar ścisły, jest w stanie realizować zamówienia zgodne z indywidualnymi potrzebami i specyficznymi wymaganiami Klientów. Produkty firmy wykonywane są z blach stalowych zimnowalcowanych, gorącowalcowanych, powlekanych powłokami metalicznymi i organicznymi oraz blach aluminiowych.

Struktura organizacji

Kadrę zarządzającą firmy tworzą:

Dane kontaktowe

Serwistal sp. z o.o.
ul. Dojazdowa 2A,
19-300 Ełk
Tel. 87 620 93 00
Fax 87 620 93 29
E-mail: serwistal@serwistal.pl

Bibliografia

m.wm.pl [29.06.2014]
serwistal.pl [08.08.2014]