Wszystkie artykuły

Z Encyklopedia Warmii i Mazur
Wszystkie strony
 
Wszystkie strony | Poprzednia strona (Natura 2000 Dolina Drwęcy)
Parafia Ewangelicko-Augsburska w MikołajkachParafia Ewangelicko-Augsburska w MrągowieParafia Ewangelicko-Augsburska w Nidzicy
Parafia Ewangelicko-Augsburska w OlsztynieParafia Ewangelicko-Augsburska w OstródzieParafia Ewangelicko-Augsburska w Pasymiu
Parafia Ewangelicko-Augsburska w PiszuParafia Ewangelicko-Augsburska w RynieParafia Ewangelicko-Augsburska w Sorkwitach
Parafia Ewangelicko-Augsburska w SzczytnieParafia Matki Boskiej Wniebowziętej Kościoła polskokatolickiego w OlsztynieParafia Prawosławna pw. Opieki Matki Bożej w Olsztynie
Parafia Prawosławna pw. Przemienienia Pańskiego w MrągowieParafia Prawosławna pw. św. Mikołaja Cudotwórcy w Ornecie
Parafia Prawosławna pw. św. Onufrego Wielkiego w PasłękuParafia Prawosławna pw. św. Równej Apostołom Marii Magdaleny w ElbląguParafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Galinach
Parafia greckokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w PasłękuParafia greckokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w SuszuParafia greckokatolicka pw. Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Elblągu
Parafia greckokatolicka pw. Opieki Najświętszej Maryi Panny w OlsztynieParafia greckokatolicka pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Górowie IławeckimParafia greckokatolicka pw. Przemienienia Pańskiego w Reszlu
Parafia greckokatolicka pw. Trójcy Świętej w GiżyckuParafia greckokatolicka pw. Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny w AsunachParafia greckokatolicka pw. Świętego Andrzeja w Bartoszycach
Parafia greckokatolicka pw. Świętego Bazylego Wielkiego w KętrzynieParafia greckokatolicka pw. Świętego Jana Apostoła w IławieParafia greckokatolicka pw. Świętego Józafata Kuncewicza w Kruklankach
Parafia greckokatolicka pw. Świętego Mikołaja w Baniach MazurskichParafia greckokatolicka pw. Świętego Mikołaja w Dobrym MieścieParafia greckokatolicka pw. Świętej Trójcy w Braniewie
Parafia greckokatolicka pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ChrzanowieParafia greckokatolicka pw. Świętych Cyryla i Metodego w Lidzbarku WarmińskimParafia greckokatolicka pw. św. Michała Archanioła w Pieniężnie
Parafia greckokatolicka pw. św. Włodzimierza i św. Olgi w WydminachParafia prawosławna pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Kętrzynie
Parafia prawosławna pw. Przemienienia Pańskiego w BraniewieParafia prawosławna pw. Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny w Górowie IławeckimParafia prawosławna pw. Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny w Wojnowie
Parafia prawosławna pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w KorszachParafia prawosławna pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Lidzbarku WarmińskimParafia prawosławna pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Węgorzewie
Parafia pw. Bogurodzicy Dziewicy Matki Kościoła w Olsztynie
Parafia pw. Błogosławionych Hiacynty i Franciszka w Ostródzie
Parafia pw. Chrystusa Króla w JarnołtowieParafia pw. Chrystusa Króla w OlsztynieParafia pw. Chrystusa Króla w Radziejach
Parafia pw. Chrystusa Króla w SkarżynieParafia pw. Chrystusa Króla w SzczytnieParafia pw. Chrystusa Króla w Sątocznie
Parafia pw. Chrystusa Króla w WigwałdzieParafia pw. Chrystusa Króla w WęgojuParafia pw. Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie
Parafia pw. Chrystusa Sługi w EłkuParafia pw. Dobrego Pasterza Kościoła polskokatolickiego w ElbląguParafia pw. Dobrego Pasterza w Węgorzewie
Parafia pw. Ducha Świętego Pocieszyciela w GiżyckuParafia pw. Ducha Świętego w EłkuParafia pw. Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w Iławie
Parafia pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w ŁukcieParafia pw. Matki Boskiej Fatimskiej w OlsztynieParafia pw. Matki Boskiej Królowej Polski w Elblągu
Parafia pw. Matki Boskiej Królowej Polski w GarbnieParafia pw. Matki Boskiej Królowej Polski w Starych JabłonkachParafia pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Spychowie
Parafia pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w WindzieParafia pw. Matki Boskiej Saletyńskiej w OlsztynieParafia pw. Matki Boskiej Szkaplerznej w Rodnowie
Parafia pw. Matki Boskiej Zwycięskiej w ŁabędnikuParafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Cichach
Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej w DrygałachParafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej w GrabnikuParafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Lasecznie
Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej w LiwieParafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej w NowicyParafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Redakach
Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej w SzymanachParafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej w WilamowieParafia pw. Matki Bożej Fatimskiej w Węgorzewie
Parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski w FarynachParafia pw. Matki Bożej Królowej Polski w GromieParafia pw. Matki Bożej Królowej Polski w Napiwodzie
Parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski w PisanicyParafia pw. Matki Bożej Królowej Polski w RudzienicachParafia pw. Matki Bożej Królowej Polski w Stradunach
Parafia pw. Matki Bożej Królowej Różańca Świętego w Iłowie-OsadzieParafia pw. Matki Bożej Królowej Świata w CimochachParafia pw. Matki Bożej Królowej Świata w Kamieńcu
Parafia pw. Matki Bożej Miłosierdzia-Matki Bożej Ostrobramskiej w StrużynieParafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w BorzymachParafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Drulitach
Parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w JegłownikuParafia pw. Matki Bożej Ostrobramskiej w DrogoszachParafia pw. Matki Bożej Różańcowej w Bajtkowie
Parafia pw. Matki Bożej Różańcowej w MikołajkachParafia pw. Matki Bożej Różańcowej w OlsztynieParafia pw. Matki Bożej Różańcowej w Pieckach
Parafia pw. Matki Bożej Różańcowej w Turzy WielkiejParafia pw. Matki Bożej Saletyńskiej w MrągowieParafia pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Kalniku
Parafia pw. Matki Bożej Szkaplerznej w OrzyszuParafia pw. Matki Bożej Szkaplerznej we LwowcuParafia pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Klusach
Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w NidzicyParafia pw. Miłosierdzia Bożego w OlsztynieParafia pw. Miłosierdzia Bożego w Reszkach
Parafia pw. Męczenników Podlaskich Błogosławionego Wincentego i Towarzyszy w GałajnachParafia pw. Najświętszego Serca Jezusowego w EłkuParafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębowcu
Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Górowie IławeckimParafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w JelonkachParafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Karasiu
Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w MrocznieParafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w OlsztynieParafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Olsztynku
Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w OrzyszuParafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w PasymiuParafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Wilkowie
Parafia pw. Najświętszego Zbawiciela i Wszystkich Świętych w Dobrym MieścieParafia pw. Najświętszego Zbawiciela w GłotowieParafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Apostołów w Ełku
Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Męczenników w WójtowieParafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i Świętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela w OlsztynieParafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Lipowinie
Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w OleckuParafia pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w GołdapiParafia pw. Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Saminie
Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w SłupachParafia pw. Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia w OlsztynieParafia pw. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej w Różnowie
Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych w OlsztynieParafia pw. Najświętszej Maryi Panny w WieliczkachParafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Gietrzwałdzie
Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w GlaznotachParafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w JarandowieParafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Kandytach
Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w PaluzachParafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Rynie ReszelskimParafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Skolitach
Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w ŻydowieParafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny i Świętego Józefa w KrośnieParafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny i św. Anny w Lubawie
Parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w BłudowieParafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Stoczku KlasztornymParafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Świętej Lipce
Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny i Świętego Wojciecha w NidzicyParafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w BiesaluParafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Dąbrównie
Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w IławieParafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Lesinach WielkichParafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Orzechowie
Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w OstródzieParafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w ŁęgowieParafia pw. Niepokalanego Serca Maryi Panny w Łynie
Parafia pw. Niepokalanego Serca Maryi w BarcianachParafia pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Pomorskiej WsiParafia pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Rychlikach
Parafia pw. Opatrzności Bożej w EłkuParafia pw. Opatrzności Bożej w WąpierskuParafia pw. Opieki Świętego Józefa w Opaleńcu
Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego i Matki Boskiej Miłosierdzia w KorszachParafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w BorecznieParafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Chwalęcinie
Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w DziałdowieParafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w HartowcuParafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Kanigowie
Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Lidzbarku WarmińskimParafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w MałdytachParafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Miłakowie
Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w OleckuParafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Olszewie WęgorzewskimParafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Opinie
Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w PiotrowicachParafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w SrokowieParafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Sułowie
Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w SłonecznikuParafia pw. Przemienienia Pańskiego w ChojnikuParafia pw. Przemienienia Pańskiego w Iławie
Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w WilczętachParafia pw. Przenajświętszej Trójcy w ChruścieluParafia pw. Przenajświętszej Trójcy w Dźwierzutach
Parafia pw. Przenajświętszej Trójcy w StębarkuParafia pw. Trzech Króli w KolnieParafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Brzydowie
Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w BudrachParafia pw. Trójcy Przenajświętszej w MorąguParafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Rucianem-Nidzie
Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Starych JuchachParafia pw. Trójcy Przenajświętszej we FrednowachParafia pw. Trójcy Świętej w Krotoszynach
Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w GoryniuParafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Grabowie LubawskimParafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Jeziorze
Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w KalinowieParafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w KruklankachParafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Lidzbarku Welskim
Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w MarwałdzieParafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w OleckuParafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Prositach
Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w RychnowieParafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w SzczytnieParafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Szymonce
Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny we FromborkuParafia pw. Wszystkich Świętych w NiechłoninieParafia pw. Wszystkich Świętych w Wielkim Wierznie
Parafia pw. Zesłania Ducha Świętego w ZąbrowieParafia pw. Zmartwychwstania Pańskiego w SłobitachParafia pw. Znalezienia Krzyża Świętego w Klebarku Wielkim
Parafia pw. Znalezienia Krzyża Świętego w KlonieParafia pw. bł. Anieli Salawy w OlsztynkuParafia pw. bł. Bolesławy Lament w Nidzicy
Parafia pw. bł. Doroty z Mątów w DorotowieParafia pw. bł. Doroty z Mątów w ElbląguParafia pw. bł. Franciszki Siedliskiej w Elblągu
Parafia pw. bł. Franciszki Siedliskiej w OlsztynieParafia pw. bł. Honorata Koźmińskiego w MrągowieParafia pw. bł. Jana Pawła II w Ełku
Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Biskupcu ReszelskimParafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w EłkuParafia pw. bł. Michała Kozala w Morągu
Parafia pw. bł. Reginy Protmann w GronowieParafia pw. bł. Teresy Ledóchowskiej w Grabowie
Parafia pw. Świętego Krzyża w BraniewieParafia pw. Świętego Krzyża w Krekolach
Parafia pw. Świętego Krzyża w Szestnie
Parafia pw. Świętej Rodziny w Żelaznej GórzeParafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła oraz Przemienienia Pańskiego w PrzełękuParafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Durągu
Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w GrodzicznieParafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w JudzikachParafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Kiwitach
Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w KozłowieParafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Lidzbarku WarmińskimParafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Lipicy
Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w PieniężnieParafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ReszluParafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Rogajnach
Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w WęgorzewieParafia pw. Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w DywitachParafia pw. Świętych Piotra i Pawła w Dobrzykach
Parafia pw. św. Andrzeja Apostoła i św. Rocha w RamsowieParafia pw. św. Andrzeja Apostoła w BarczewieParafia pw. św. Andrzeja Apostoła w Prawdziskach
Parafia pw. św. Andrzeja Apostoła w WapnikuParafia pw. św. Andrzeja Boboli w Białej PiskiejParafia pw. św. Andrzeja Boboli w Dubeninkach
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w IławieParafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lidzbarku WarmińskimParafia pw. św. Andrzeja Boboli w Szyldaku
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w WojciechachParafia pw. św. Andrzeja Boboli w ŚwiętajnieParafia pw. św. Anny i św. Jerzego w Radostowie
Parafia pw. św. Anny w BarczewieParafia pw. św. Anny w GiżyckuParafia pw. św. Anny w Mołtajnach
Parafia pw. św. Anny w OlsztynieParafia pw. św. Anny w SokolicyParafia pw. św. Antoniego Opata w Wozławkach
Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego w Baniach MazurskichParafia pw. św. Antoniego Padewskiego w GąskachParafia pw. św. Antoniego Padewskiego w Kadynach
Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego w NapierkachParafia pw. św. Antoniego Padewskiego w ProstkachParafia pw. św. Antoniego Padewskiego w Szczepankowie
Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego w WarpunachParafia pw. św. Antoniego w BraniewieParafia pw. św. Antoniego w Radziejewie
Parafia pw. św. Antoniego w SarnowieParafia pw. św. Antoniego z Padwy w Tereszewie
Parafia pw. św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Runowie
Parafia pw. św. Arnolda w OlsztynieParafia pw. św. Augustyna i św. Anny w BabiakuParafia pw. św. Barbary w Boguchwałach
Parafia pw. św. Barbary w PłośnicyParafia pw. św. Barbary w RogożuParafia pw. św. Barbary w Rumianie
Parafia pw. św. Barbary w ZłotowieParafia pw. św. Bartłomieja Apostoła w PiotraszewieParafia pw. św. Bartłomieja Apostoła w Sampławie
Parafia pw. św. Bartłomieja w JezioranachParafia pw. św. Bartłomieja w MiłomłynieParafia pw. św. Benedykta w Lubajnach
Parafia pw. św. Bonifacego Biskupa i Męczennika w RybnieParafia pw. św. Brata Alberta Chmielowskiego w BratianieParafia pw. św. Brata Alberta Chmielowskiego w Chełchach
Parafia pw. św. Brata Alberta Chmielowskiego w KamińskuParafia pw. św. Brata Alberta w BartoszycachParafia pw. św. Brata Alberta w Iławie
Parafia pw. św. Brata Alberta w KętrzynieParafia pw. św. Brata Alberta w SorkwitachParafia pw. św. Brata Alberta w Szczytnie
Parafia pw. św. Brunona Biskupa i Męczennika w GiżyckuParafia pw. św. Brunona w BartoszycachParafia pw. św. Dominika Savio w Ostródzie
Parafia pw. św. Elżbiety w KraszewieParafia pw. św. Faustyny Kowalskiej w Dobrym MieścieParafia pw. św. Faustyny w Jamielniku
Parafia pw. św. Faustyny w OstródzieParafia pw. św. Floriana w ElbląguParafia pw. św. Franciszka z Asyżu w Olsztynie