Wszystkie artykuły

Z Encyklopedia Warmii i Mazur
Wszystkie strony
 
Wszystkie strony | Poprzednia strona (Natura 2000 Dolina Drwęcy)
Parafia pw. św. Faustyny w JamielnikuParafia pw. św. Faustyny w OstródzieParafia pw. św. Floriana w Elblągu
Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu w OlsztynieParafia pw. św. Franciszka z Asyżu w OstródzieParafia pw. św. Jacka Odrowąża w Bartążku
Parafia pw. św. Jacka w KętrzynieParafia pw. św. Jadwigi Królowej w BystrymParafia pw. św. Jadwigi Królowej w Rozdrożu
Parafia pw. św. Jakuba Apostoła w BiałutachParafia pw. św. Jakuba Apostoła w KazanicachParafia pw. św. Jakuba Apostoła w Kwiecewie
Parafia pw. św. Jakuba Apostoła w TolkmickuParafia pw. św. Jakuba Starszego Apostoła w StawigudzieParafia pw. św. Jakuba Starszego w Osetniku
Parafia pw. św. Jakuba w Bartołtach WielkichParafia pw. św. Jakuba w ButrynachParafia pw. św. Jakuba w Olsztynie
Parafia pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty w EłkuParafia pw. św. Jana Bosko w GwiździnachParafia pw. św. Jana Bosko w Olsztynie
Parafia pw. św. Jana Bosko w OstródzieParafia pw. św. Jana Chrzciciela i Michała Archanioła w LubawieParafia pw. św. Jana Chrzciciela w Bartoszycach
Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w BiskupcuParafia pw. św. Jana Chrzciciela w Brzoziu LubawskimParafia pw. św. Jana Chrzciciela w Gierzwałdzie
Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w GiławachParafia pw. św. Jana Chrzciciela w Gronowie ElbląskimParafia pw. św. Jana Chrzciciela w Janowcu Kościelnym
Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w JonkowieParafia pw. św. Jana Chrzciciela w Kowalach OleckichParafia pw. św. Jana Chrzciciela w Lechowie
Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w NarzymiuParafia pw. św. Jana Chrzciciela w OrnecieParafia pw. św. Jana Chrzciciela w Orzechowie
Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w PiotrowcuParafia pw. św. Jana Chrzciciela w PiszuParafia pw. św. Jana Chrzciciela w Szymanowie
Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w TargowieParafia pw. św. Jana Chrzciciela w UnikowieParafia pw. św. Jana Chrzciciela w Wilczkowie
Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Zielonce PasłęckiejParafia pw. św. Jana Chrzciciela w ŁankiejmachParafia pw. św. Jana Ewangelisty i Matki Bożej Częstochowskiej w Bartoszycach
Parafia pw. św. Jana Ewangelisty i Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w DługoborzeParafia pw. św. Jana Ewangelisty i Opatrzności Bożej w BartąguParafia pw. św. Jana Ewangelisty w Ignalinie
Parafia pw. św. Jana Ewangelisty w Nowym KawkowieParafia pw. św. Jana Ewangelisty w ŻegotachParafia pw. św. Jana Nepomucena i Matki Bożej Różańcowej w Biskupcu Pomorskim
Parafia pw. św. Jana Nepomucena w WielbarkuParafia pw. św. Jana Vianneya i Narodzenia NMP w WipsowieParafia pw. św. Jerzego w Elblągu
Parafia pw. św. Jerzego w KętrzynieParafia pw. św. Jerzego w SzalmiiParafia pw. św. Jodoka w Sątopach
Parafia pw. św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w RegielnicyParafia pw. św. Józefa Robotnika w GołdapiParafia pw. św. Józefa Robotnika w Szylenach
Parafia pw. św. Józefa Rzemieślnika w Nowej Wsi EłckiejParafia pw. św. Józefa i Matki Boskiej Częstochowskiej w JedwabnieParafia pw. św. Józefa i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Stanclewie
Parafia pw. św. Józefa w KobułtachParafia pw. św. Józefa w MorąguParafia pw. św. Józefa w Nakomiadach
Parafia pw. św. Józefa w NawiadachParafia pw. św. Józefa w OlsztynieParafia pw. św. Józefa w Pasłęku
Parafia pw. św. Józefa w RuszkowieParafia pw. św. Józefa w SzkotowieParafia pw. św. Józefa w Węgielsztynie
Parafia pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w DziałdowieParafia pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Prątnicy
Parafia pw. św. Katarzyny w BraniewieParafia pw. św. Katarzyny w BrąswałdzieParafia pw. św. Katarzyny w Cerkiewniku
Parafia pw. św. Katarzyny w HenrykowieParafia pw. św. Katarzyny w KętrzynieParafia pw. św. Katarzyny w Lubominie
Parafia pw. św. Katarzyny w MingajnachParafia pw. św. Katarzyny w PłoskiniParafia pw. św. Kazimierza Królewicza w Giżycku
Parafia pw. św. Kosmy i św. Damiana w Świątkach
Parafia pw. św. Krzyża w SzczytnieParafia pw. św. Leona i św. Bonifacego w Gołdapi
Parafia pw. św. Macieja Apostoła i Najdroższej Krwi Pana Jezusa w BisztynkuParafia pw. św. Maksymiliana Kolbe w BezledachParafia pw. św. Maksymiliana Kolbego w Giżycku
Parafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w KosewieParafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w KutachParafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Olsztynie
Parafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w WoźnicachParafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w ZagajachParafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Łęgajnach
Parafia pw. św. Marcina w BoleszynieParafia pw. św. Marcina w Ełdytach WielkichParafia pw. św. Marcina w Jesionowie
Parafia pw. św. Marcina w OstródzieParafia pw. św. Marcina w TolkowcuParafia pw. św. Marii Magdaleny w Bieniewie
Parafia pw. św. Marii Magdaleny w KurzętnikuParafia pw. św. Marii Magdaleny w LeginachParafia pw. św. Marii Magdaleny w Lutrach
Parafia pw. św. Marii Magdaleny w PieszkowieParafia pw. św. Marii Magdaleny w RozogachParafia pw. św. Marii Magdaleny we Frączkach
Parafia pw. św. Marii Magdaleny we WrzesinieParafia pw. św. Mateusza w OlsztynieParafia pw. św. Mateusza w Różynce
Parafia pw. św. Małgorzaty Dziewicy i Męczennicy w PierzchałachParafia pw. św. Małgorzaty w KłębowieParafia pw. św. Małgorzaty w Rogiedlach
Parafia pw. św. Michała Archanioła w BlankachParafia pw. św. Michała Archanioła w PurdzieParafia pw. św. Michała Archanioła w Sępopolu
Parafia pw. św. Michała Archanioła w TurowieParafia pw. św. Michała Archanioła w TylicachParafia pw. św. Michała Archanioła w Zwierznie
Parafia pw. św. Mikołaja i św. Antoniego w BiesowieParafia pw. św. Mikołaja i św. Rocha w BażynachParafia pw. św. Mikołaja w Elblągu
Parafia pw. św. Mikołaja w GrzędzieParafia pw. św. Mikołaja w LamkowieParafia pw. św. Mikołaja w Mikołajkach
Parafia pw. św. Mikołaja w SząbrukuParafia pw. św. Mikołaja w SętaluParafia pw. św. Mikołaja w Wielkim Łęcku
Parafia pw. św. Mikołaja w ZwiniarzuParafia pw. św. Mikołaja w ŁajsachParafia pw. św. Mikołaja w Łąkorzu
Parafia pw. św. Moniki w KajkowieParafia pw. św. Ojca Pio w MrągowieParafia pw. św. Ojca Pio w Ostródzie
Parafia pw. św. Pawła Apostoła w ElbląguParafia pw. św. Piotra Apostoła w MomajnachParafia pw. św. Piotra Apostoła w Młynarach
Parafia pw. św. Piotra w Okowach w PietrzwałdzieParafia pw. św. Rafała Kalinowskiego w ElbląguParafia pw. św. Rafała Kalinowskiego w Ełku
Parafia pw. św. Rafała Kalinowskiego w MrągowieParafia pw. św. Rodziny w BałoszycachParafia pw. św. Rodziny w Olecku
Parafia pw. św. Rozalii w KieźlinachParafia pw. św. Stanisława Biskupa Męczennika we Franknowie
Parafia pw. św. Stanisława Biskupa w WaplewieParafia pw. św. Stanisława Kostki w KarolewieParafia pw. św. Stanisława Kostki w Pozezdrzu
Parafia pw. św. Stanisława Kostki w SzczytnieParafia pw. św. Stanisława w OsiekuParafia pw. św. Stanisława w Samborowie
Parafia pw. św. Stanisława w SzczecinkachParafia pw. św. Szczepana w Rożyńsku WielkimParafia pw. św. Tomasza Apostoła w Ełku
Parafia pw. św. Tomasza Apostoła w Nowym Mieście LubawskimParafia pw. św. Walentego w KlewkachParafia pw. św. Walentego w Lipowcu
Parafia pw. św. Wawrzyńca w BarczewkuParafia pw. św. Wawrzyńca w GryźlinachParafia pw. św. Wawrzyńca w Kiełpinach
Parafia pw. św. Wawrzyńca w KochanówceParafia pw. św. Wawrzyńca w MuszakachParafia pw. św. Wawrzyńca w Olsztynie
Parafia pw. św. Wawrzyńca w PlutachParafia pw. św. Wawrzyńca w RożentaluParafia pw. św. Wojciecha Biskupa i Męczennika w Ełku
Parafia pw. św. Wojciecha w DziałdowieParafia pw. św. Wojciecha w GawrzyjałkachParafia pw. św. Wojciecha w Lidzbarku Welskim
Parafia pw. św. Wojciecha w MrągowieParafia pw. św. Wojciecha w Nowym DworzeParafia pw. św. Wojciecha w Olsztynie
Parafia pw. św. Wojciecha w SkandawieParafia pw. św. Wojciecha w Tyrowie
Parafia wojskowo-cywilna pw. św. Wojciecha w BraniewieParafia św. Antoniego we FlorczakachParcz
PareżkiPark (gmina Sępopol)Park Krajobrazowy Pojezierza Iławskiego
Park Krajobrazowy Puszczy RominckiejPark Krajobrazowy Wysoczyzny ElbląskiejPark Krajobrazowy Wzgórz Dylewskich
Park Naukowo-Technologiczny w EłkuParki OlsztynaParkoszewo
Parleza WielkaParowaPartia Centrum
ParwółkiParysPasieki
PasymPasym (gmina miejsko-wiejska)Pasławki
Pasłęcki Uniwersytet Trzeciego WiekuPasłękPasłęk (gmina miejsko-wiejska)
PatolloPatriotyczny Ruch Odrodzenia Narodowego w województwie olsztyńskimPatrycja Gulak
Patryk ChojnowskiPatryk KozłowskiPatryk Piasecki
PatrykiPaul GabelPaul Hensel
Paul MollenhauerPaul SchwartzPaul von Russdorff
Paula PlichtaPaustryPaweł Adamus
Paweł BaraszkiewiczPaweł BiaduńPaweł Charbicki
Paweł CieślińskiPaweł Dominik DromlerPaweł Górnicki
Paweł HansPaweł HuhnPaweł Jasiek
Paweł KaczorowskiPaweł KucińskiPaweł Legendorf
Paweł NowakowskiPaweł OssowskiPaweł Ostrowski
Paweł PapkePaweł PodczaskiPaweł Rabczyński
Paweł SnopekPaweł SobolewskiPaweł Trzciński
Paweł WojasPaweł ZagumnyPaweł Złodziej
Paweł ŚwietlickiPawężnica psiaPawężnica łuseczkowata
PawłocinPawłowoPawłowo (gmina Olsztynek)
Paznokietnik chrobotkowyPałac w BudwitachPałac w Dłutowie Starym
PałecznikPańska WolaPaństwo zakonu krzyżackiego w Prusach
Państwowa Centrala Handlowa w OlsztyniePaństwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w DziałdowiePaństwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Giżycku
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w GołdapiPaństwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w KętrzyniePaństwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Lidzbarku Warmińskim
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w MrągowiePaństwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w OleckuPaństwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Szczytnie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w ElbląguPaństwowe Gospodarstwa Rolne (PGR)
Państwowe Liceum Pedagogiczne dla Wychowawczyń Przedszkoli w SzczytniePaństwowe Liceum Pedagogiczne w BartoszycachPaństwowe Liceum Pedagogiczne w Giżycku
Państwowe Liceum Pedagogiczne w Morągu i w OstródziePaństwowe Liceum Pedagogiczne w MrągowiePaństwowe Liceum Pedagogiczne w Olsztynie
Państwowe Liceum Pedagogiczne w Szczytnie i w Lidzbarku WarmińskimPaństwowe Liceum Plastyczne w OlsztyniePaństwowe Nieruchomości Ziemskie Zarząd Okręgowy w Olsztynie
Państwowe stadniny koni (Liski, Rzeczna, Kętrzyn, Kadyny)PelnikPerkun
PerygrynPerłyPetrykozy
Pełnik europejskiPhilips Lighting Poland SA, Oddział w KętrzyniePianki
PiasekPiaskiPiaski (gmina Ruciane-Nida)
PiaskowiecPiaskowiec kasztanowatyPiastowo
Piasty WielkiePiasutnoPiduń
PieckiPiecki (gmina wiejska)Pieckowo
PiecuchyPieczarkiPieczonki
PielgrzymowoPielgrzymowo (gmina Płoskinia)Pieniężno
Pieniężno (gmina miejsko-wiejska)PienyPierkunowo
Pierwiosnek lekarskiPierwągiPierzchały
PierławkiPiestrzenica kasztanowataPieszkowo
PietraszePietrasze (gmina Wydminy)Pietraszki
PietrzwałdPietrzykiPikieta przeciw aborcji - Elbląg
Pikieta w sprawie stacji dializ w OstródziePilchyPilec
PilnikPilonaPilwa
Pilwa (gmina Bartoszyce)PiniewoPiotr Alberciak
Piotr BabskiPiotr BogdalskiPiotr Burczyński
Piotr ChełmskiPiotr CieślińskiPiotr Diernow
Piotr DuksaPiotr DusynPiotr Frelek
Piotr GalusikPiotr GasztołdPiotr Grabarczyk
Piotr GrzymowiczPiotr HainPiotr Hatowski
Piotr HimmelreichPiotr JagiełkaPiotr Jakubowski