Wszystkie artykuły

Z Encyklopedia Warmii i Mazur
Wszystkie strony
 
Wszystkie strony | Poprzednia strona (Natura 2000 Dolina Drwęcy)
Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu w OstródzieParafia pw. św. Jacka Odrowąża w BartążkuParafia pw. św. Jacka w Kętrzynie
Parafia pw. św. Jadwigi Królowej w BystrymParafia pw. św. Jadwigi Królowej w RozdrożuParafia pw. św. Jakuba Apostoła w Białutach
Parafia pw. św. Jakuba Apostoła w KazanicachParafia pw. św. Jakuba Apostoła w KwiecewieParafia pw. św. Jakuba Apostoła w Tolkmicku
Parafia pw. św. Jakuba Starszego Apostoła w StawigudzieParafia pw. św. Jakuba Starszego w OsetnikuParafia pw. św. Jakuba w Bartołtach Wielkich
Parafia pw. św. Jakuba w ButrynachParafia pw. św. Jakuba w OlsztynieParafia pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Ełku
Parafia pw. św. Jana Bosko w GwiździnachParafia pw. św. Jana Bosko w OlsztynieParafia pw. św. Jana Bosko w Ostródzie
Parafia pw. św. Jana Chrzciciela i Michała Archanioła w LubawieParafia pw. św. Jana Chrzciciela w BartoszycachParafia pw. św. Jana Chrzciciela w Biskupcu
Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Brzoziu LubawskimParafia pw. św. Jana Chrzciciela w GierzwałdzieParafia pw. św. Jana Chrzciciela w Giławach
Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Gronowie ElbląskimParafia pw. św. Jana Chrzciciela w Janowcu KościelnymParafia pw. św. Jana Chrzciciela w Jonkowie
Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Kowalach OleckichParafia pw. św. Jana Chrzciciela w LechowieParafia pw. św. Jana Chrzciciela w Narzymiu
Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w OrnecieParafia pw. św. Jana Chrzciciela w OrzechowieParafia pw. św. Jana Chrzciciela w Piotrowcu
Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w PiszuParafia pw. św. Jana Chrzciciela w SzymanowieParafia pw. św. Jana Chrzciciela w Targowie
Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w UnikowieParafia pw. św. Jana Chrzciciela w WilczkowieParafia pw. św. Jana Chrzciciela w Zielonce Pasłęckiej
Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w ŁankiejmachParafia pw. św. Jana Ewangelisty i Matki Bożej Częstochowskiej w BartoszycachParafia pw. św. Jana Ewangelisty i Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Długoborze
Parafia pw. św. Jana Ewangelisty i Opatrzności Bożej w BartąguParafia pw. św. Jana Ewangelisty w IgnalinieParafia pw. św. Jana Ewangelisty w Nowym Kawkowie
Parafia pw. św. Jana Ewangelisty w ŻegotachParafia pw. św. Jana Nepomucena i Matki Bożej Różańcowej w Biskupcu PomorskimParafia pw. św. Jana Nepomucena w Wielbarku
Parafia pw. św. Jana Vianneya i Narodzenia NMP w WipsowieParafia pw. św. Jerzego w ElbląguParafia pw. św. Jerzego w Kętrzynie
Parafia pw. św. Jerzego w SzalmiiParafia pw. św. Jodoka w SątopachParafia pw. św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Regielnicy
Parafia pw. św. Józefa Robotnika w GołdapiParafia pw. św. Józefa Robotnika w SzylenachParafia pw. św. Józefa Rzemieślnika w Nowej Wsi Ełckiej
Parafia pw. św. Józefa i Matki Boskiej Częstochowskiej w JedwabnieParafia pw. św. Józefa i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w StanclewieParafia pw. św. Józefa w Kobułtach
Parafia pw. św. Józefa w MorąguParafia pw. św. Józefa w NakomiadachParafia pw. św. Józefa w Nawiadach
Parafia pw. św. Józefa w OlsztynieParafia pw. św. Józefa w PasłękuParafia pw. św. Józefa w Ruszkowie
Parafia pw. św. Józefa w SzkotowieParafia pw. św. Józefa w WęgielsztynieParafia pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie
Parafia pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w PrątnicyParafia pw. św. Katarzyny w Braniewie
Parafia pw. św. Katarzyny w BrąswałdzieParafia pw. św. Katarzyny w CerkiewnikuParafia pw. św. Katarzyny w Henrykowie
Parafia pw. św. Katarzyny w KętrzynieParafia pw. św. Katarzyny w LubominieParafia pw. św. Katarzyny w Mingajnach
Parafia pw. św. Katarzyny w PłoskiniParafia pw. św. Kazimierza Królewicza w GiżyckuParafia pw. św. Kosmy i św. Damiana w Świątkach
Parafia pw. św. Krzyża w Szczytnie
Parafia pw. św. Leona i św. Bonifacego w GołdapiParafia pw. św. Macieja Apostoła i Najdroższej Krwi Pana Jezusa w Bisztynku
Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbe w BezledachParafia pw. św. Maksymiliana Kolbego w GiżyckuParafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Kosewie
Parafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w KutachParafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w OlsztynieParafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Woźnicach
Parafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w ZagajachParafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w ŁęgajnachParafia pw. św. Marcina w Boleszynie
Parafia pw. św. Marcina w Ełdytach WielkichParafia pw. św. Marcina w JesionowieParafia pw. św. Marcina w Ostródzie
Parafia pw. św. Marcina w TolkowcuParafia pw. św. Marii Magdaleny w BieniewieParafia pw. św. Marii Magdaleny w Kurzętniku
Parafia pw. św. Marii Magdaleny w LeginachParafia pw. św. Marii Magdaleny w LutrachParafia pw. św. Marii Magdaleny w Pieszkowie
Parafia pw. św. Marii Magdaleny w RozogachParafia pw. św. Marii Magdaleny we FrączkachParafia pw. św. Marii Magdaleny we Wrzesinie
Parafia pw. św. Mateusza w OlsztynieParafia pw. św. Mateusza w RóżynceParafia pw. św. Małgorzaty Dziewicy i Męczennicy w Pierzchałach
Parafia pw. św. Małgorzaty w KłębowieParafia pw. św. Małgorzaty w RogiedlachParafia pw. św. Michała Archanioła w Blankach
Parafia pw. św. Michała Archanioła w PurdzieParafia pw. św. Michała Archanioła w SępopoluParafia pw. św. Michała Archanioła w Turowie
Parafia pw. św. Michała Archanioła w TylicachParafia pw. św. Michała Archanioła w ZwierznieParafia pw. św. Mikołaja i św. Antoniego w Biesowie
Parafia pw. św. Mikołaja i św. Rocha w BażynachParafia pw. św. Mikołaja w ElbląguParafia pw. św. Mikołaja w Grzędzie
Parafia pw. św. Mikołaja w LamkowieParafia pw. św. Mikołaja w MikołajkachParafia pw. św. Mikołaja w Sząbruku
Parafia pw. św. Mikołaja w SętaluParafia pw. św. Mikołaja w Wielkim ŁęckuParafia pw. św. Mikołaja w Zwiniarzu
Parafia pw. św. Mikołaja w ŁajsachParafia pw. św. Mikołaja w ŁąkorzuParafia pw. św. Moniki w Kajkowie
Parafia pw. św. Ojca Pio w MrągowieParafia pw. św. Ojca Pio w OstródzieParafia pw. św. Pawła Apostoła w Elblągu
Parafia pw. św. Piotra Apostoła w MomajnachParafia pw. św. Piotra Apostoła w MłynarachParafia pw. św. Piotra w Okowach w Pietrzwałdzie
Parafia pw. św. Rafała Kalinowskiego w ElbląguParafia pw. św. Rafała Kalinowskiego w EłkuParafia pw. św. Rafała Kalinowskiego w Mrągowie
Parafia pw. św. Rodziny w BałoszycachParafia pw. św. Rodziny w Olecku
Parafia pw. św. Rozalii w KieźlinachParafia pw. św. Stanisława Biskupa Męczennika we FranknowieParafia pw. św. Stanisława Biskupa w Waplewie
Parafia pw. św. Stanisława Kostki w KarolewieParafia pw. św. Stanisława Kostki w PozezdrzuParafia pw. św. Stanisława Kostki w Szczytnie
Parafia pw. św. Stanisława w OsiekuParafia pw. św. Stanisława w SamborowieParafia pw. św. Stanisława w Szczecinkach
Parafia pw. św. Szczepana w Rożyńsku WielkimParafia pw. św. Tomasza Apostoła w EłkuParafia pw. św. Tomasza Apostoła w Nowym Mieście Lubawskim
Parafia pw. św. Walentego w KlewkachParafia pw. św. Walentego w LipowcuParafia pw. św. Wawrzyńca w Barczewku
Parafia pw. św. Wawrzyńca w GryźlinachParafia pw. św. Wawrzyńca w KiełpinachParafia pw. św. Wawrzyńca w Kochanówce
Parafia pw. św. Wawrzyńca w MuszakachParafia pw. św. Wawrzyńca w OlsztynieParafia pw. św. Wawrzyńca w Plutach
Parafia pw. św. Wawrzyńca w RożentaluParafia pw. św. Wojciecha Biskupa i Męczennika w EłkuParafia pw. św. Wojciecha w Działdowie
Parafia pw. św. Wojciecha w GawrzyjałkachParafia pw. św. Wojciecha w Lidzbarku WelskimParafia pw. św. Wojciecha w Mrągowie
Parafia pw. św. Wojciecha w Nowym DworzeParafia pw. św. Wojciecha w OlsztynieParafia pw. św. Wojciecha w Skandawie
Parafia pw. św. Wojciecha w TyrowieParafia wojskowo-cywilna pw. św. Wojciecha w Braniewie
Parafia św. Antoniego we FlorczakachParczPareżki
Park (gmina Sępopol)Park Krajobrazowy Pojezierza IławskiegoPark Krajobrazowy Puszczy Rominckiej
Park Krajobrazowy Wysoczyzny ElbląskiejPark Krajobrazowy Wzgórz DylewskichPark Naukowo-Technologiczny w Ełku
Parki OlsztynaParkoszewoParleza Wielka
ParowaPartia CentrumParwółki
ParysPasiekiPasym
Pasym (gmina miejsko-wiejska)PasławkiPasłęcki Uniwersytet Trzeciego Wieku
PasłękPasłęk (gmina miejsko-wiejska)Patollo
Patriotyczny Ruch Odrodzenia Narodowego w województwie olsztyńskimPatrycja GulakPatryk Chojnowski
Patryk KozłowskiPatryk PiaseckiPatryki
Paul GabelPaul HenselPaul Mollenhauer
Paul SchwartzPaul von RussdorffPaula Plichta
PaustryPaweł AdamusPaweł Baraszkiewicz
Paweł BiaduńPaweł CharbickiPaweł Cieśliński
Paweł Dominik DromlerPaweł GórnickiPaweł Hans
Paweł HuhnPaweł JasiekPaweł Kaczorowski
Paweł KucińskiPaweł LegendorfPaweł Nowakowski
Paweł OssowskiPaweł OstrowskiPaweł Papke
Paweł PodczaskiPaweł RabczyńskiPaweł Snopek
Paweł SobolewskiPaweł TrzcińskiPaweł Wojas
Paweł ZagumnyPaweł ZłodziejPaweł Świetlicki
Pawężnica psiaPawężnica łuseczkowataPawłocin
PawłowoPawłowo (gmina Olsztynek)Paznokietnik chrobotkowy
Pałac w BudwitachPałac w Dłutowie StarymPałecznik
Pańska WolaPaństwo zakonu krzyżackiego w PrusachPaństwowa Centrala Handlowa w Olsztynie
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w DziałdowiePaństwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w GiżyckuPaństwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Gołdapi
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w KętrzyniePaństwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Lidzbarku WarmińskimPaństwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Mrągowie
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w OleckuPaństwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w SzczytniePaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu
Państwowe Gospodarstwa Rolne (PGR)Państwowe Liceum Pedagogiczne dla Wychowawczyń Przedszkoli w Szczytnie
Państwowe Liceum Pedagogiczne w BartoszycachPaństwowe Liceum Pedagogiczne w GiżyckuPaństwowe Liceum Pedagogiczne w Morągu i w Ostródzie
Państwowe Liceum Pedagogiczne w MrągowiePaństwowe Liceum Pedagogiczne w OlsztyniePaństwowe Liceum Pedagogiczne w Szczytnie i w Lidzbarku Warmińskim
Państwowe Liceum Plastyczne w OlsztyniePaństwowe Nieruchomości Ziemskie Zarząd Okręgowy w OlsztyniePaństwowe stadniny koni (Liski, Rzeczna, Kętrzyn, Kadyny)
PelnikPerkunPerygryn
PerłyPetrykozyPełnik europejski
Philips Lighting Poland SA, Oddział w KętrzyniePiankiPiasek
PiaskiPiaski (gmina Ruciane-Nida)Piaskowiec
Piaskowiec kasztanowatyPiastowoPiasty Wielkie
PiasutnoPiduńPiecki
Piecki (gmina wiejska)PieckowoPiecuchy
PieczarkiPieczonkiPielgrzymowo
Pielgrzymowo (gmina Płoskinia)PieniężnoPieniężno (gmina miejsko-wiejska)
PienyPierkunowoPierwiosnek lekarski
PierwągiPierzchałyPierławki
Piestrzenica kasztanowataPieszkowoPietrasze
Pietrasze (gmina Wydminy)PietraszkiPietrzwałd
PietrzykiPikieta przeciw aborcji - ElblągPikieta w sprawie stacji dializ w Ostródzie
PilchyPilecPilnik
PilonaPilwaPilwa (gmina Bartoszyce)
PiniewoPiotr AlberciakPiotr Babski
Piotr BogdalskiPiotr BurczyńskiPiotr Chełmski
Piotr CieślińskiPiotr DiernowPiotr Duksa
Piotr DusynPiotr FrelekPiotr Galusik
Piotr GasztołdPiotr GrabarczykPiotr Grzymowicz
Piotr HainPiotr HatowskiPiotr Himmelreich
Piotr JagiełkaPiotr JakubowskiPiotr Koczan
Piotr KolbergPiotr KorzbokPiotr Kula