Wszystkie artykuły

Z Encyklopedia Warmii i Mazur
Wszystkie strony
 
Wszystkie strony | Poprzednia strona (Publiczne Gimnazjum nr 1 przy Zespole Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Macieja Kalenkiewicza "Kotowicza" w Kętrzynie)
RożentalRożnowoRożyńsk Wielki
Rożyńsk Wielki (gmina Gołdap)Ruch Autonomii MazurRuch trzeźwości
Ruciane-NidaRuciane-Nida (gmina miejsko-wiejska)Rucianka
RudaRuda (gmina Miłki)Rudka
RudniaRudnikiRudno
RudolfowoRudzieniceRudziska
RudziszkiRukławkiRulmann von Dademberg
RumianRumienicaRumy
RunowoRusajnyRusek Wielki
Ruska WieśRuska Wieś (gmina Mrągowo)Ruska Wieś (gmina Węgorzewo)
RusyRuszajnyRuszkowo
Ruth WagnerRutkiRutkowice
RuśRuś (gmina Morąg)Rybaki
RybicalRybnoRybno (gmina Sorkwity)
Rybno (gmina wiejska)RychlikiRychliki (gmina wiejska)
RychnowoRychnowska WolaRychnowy
RydwągiRydzewoRydzewo (gmina Ełk)
RydzówkaRydzówka (gmina Pasłęk)Rygarby
RyjówkaRyki-BorkowoRykowiec
RymkiRynRyn (gmina miejsko-wiejska)
Ryn ReszelskiRynekRynie
Ryszard AbramowskiRyszard AndrukiewiczRyszard Bogusz
Ryszard CymermanRyszard DrożdżRyszard Fuks
Ryszard GóreckiRyszard Ignacy GoetzeRyszard Janusz
Ryszard KnosałaRyszard KozyraRyszard Marek Kawczyński
Ryszard NiedziółkaRyszard OstrowskiRyszard Smoliński
Ryszard SosnowskiRyszard SternikRyszard Stypułkowski
Ryszard SzadujkoRyszard SzczerbaRyszard Szparak
Ryszard SzumowskiRyszard SzydłowskiRyszard Targoński
Ryszard WasilewskiRyszard ZalewskiRyszard Zieliński
RywałdzikRywocinyRzeck
RzecznaRzeka DrwęcaRzeka Krutynia
Rzeka PasłękaRzeka PisaRzeka Wel
Rzeka WkraRzeka Łyna
Rzekotka drzewnaRzepik szczeciniastyRzeźnia w Olsztynie
RzędyRzęsorekRóg
Róża Koenigsmann-PacholskaRóżaniecRóżany
RóżeRóżnowoRóżnowo (gmina Dywity)
Różnowo (gmina Susz)RóżynRóżyna
RóżynkaRóżyńskRąbity
RączkiRękusySPO Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004-2006
SPO Rybołówstwo i przetwórstwo ryb 2004-2006SadowoSaduny
SadySafronkaSajna Wielka
SajzySakówkoSalezjańskie Gimnazjum im. św. Dominik Savio w Ostródzie
Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w OstródzieSalomea Herudaj-MyczekSalpik
SamagowoSamborekSamborowo
SambowieSambródSamin
SamolubieSamoobrona na Warmii i MazurachSamopomoc Mazurska
Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w WikielcuSamorządowa Szkoła Podstawowa nr 2 w IławieSamorządowa Szkoła Podstawowa w Franciszkowie
Samorządowa Szkoła Podstawowa w LasecznieSamorządowa Szkoła Podstawowa we FranciszkowieSamorządowa Szkoła Podstawowa we Frednowach
Samorządowe Gimnazjum w ZąbrowieSamorządowe Przedszkole nr 2 w WęgorzewieSampława
Samuel PrzypkowskiSamuel TschepiusSamławki
SandaczSanktuarium św. Wojciecha w Świętym GajuSapałówka
Sara PiaseckaSarniak świerkowySarnowo
Sarnowo (gmina Lidzbark Warmiński)Sasanka otwartaSasanka łąkowa
Sasek MałySasek WielkiSasin z Wychudzia
SawitySałkowiceSchonburg
Sebastian CichockiSebastian FlorekSebastian Haras
Sebastian KosiorekSebastian KłosińskiSedranki
Segemunt von RamungenSejmik Województwa Warmińsko-MazurskiegoSektor turystyczny
Sektorowy Program Operacyjny Rozwój Zasobów Ludzkich 2004-2006Sektorowy Program Operacyjny Transport 2004-2006Sektorowy Program Operacyjny Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw 2004-2006
Sektory kluczoweSektory wysokiej szansySergiusz Rubczewski
Serwistal Sp. z o. o.Seweryn PiątekSiedliska
Siedliska (gmina Ełk)Siedliska (gmina Pasym)Siedlisko
Siedlisko (gmina Godkowo)Siedzuń sosnowySiegfried von Feuchtwangen
SiejaSiejnikSielawa
SiemianowoSiemianySiemionki
SiemiątkiSiemkiSierpin
Sierpowiec błyszczącySiewka złotaSikory Juskie
SilecSilginySilice
SiniecSitnoSiódmak
SkajbotySkajzgirySkaliszkiejmy
Skalnica torfowiskowaSkandawaSkarbiec
SkarlinSkarszewoSkarżyn
SkierkiSkitnoSkocze
SkolitySkomack MałySkomack Wielki
Skomack Wielki osadaSkomand (Skumand) (Młodszy)Skomand (Skumand) (Starszy)
Skomętno WielkieSkopSkorupki
SkowronySkrzyp olbrzymiSkrzyp pstry
SkrzypkiSkupSkurpie
Smardz jadalnySmokowoSmolajny
SmolankaSmolanySmykówko
SnopkiSobiechySobiewola
SobnoSoboleSochy
Sojusz Lewicy Demokratycznej na Warmii i MazurachSokolicaSokolnik
Sokoły JeziorneSokół OstródaSokółki
Sokółki (gmina Kowale Oleckie)SolankaSolidarna Polska na Warmii i Mazurach
SolkienikiSopleSoplówka bukowa
Soplówka jeżowataSopotySordachy
Soreniec opylonySorkwitySorkwity (gmina wiejska)
SowirógSołdanySołtmany
Sołtmany (gmina Kruklanki)SołtysowiznaSpaliny Wielkie
Specjalistyczne Przedszkole przy Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w GołdapiSpecjalna Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Centrum Edukacji Specjalnej przy Środowiskowym Domu Samopomocy w OleckuSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Kętrzynie
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w ReszluSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w SzczytnieSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. ks. Jana Twardowskiego w Nidzicy
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w ElbląguSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 im. Janusza Korczaka w ElbląguSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Bartoszycach
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w BraniewieSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w EłkuSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lidzbarku Warmińskim
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w MiłakowieSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w OlsztynieSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Szymanowie
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w ŁupkachSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w ŻardenikachSpichlerz w Kętrzynie
Społeczna Szkoła Muzyczna I i II st. w OstródzieSpołeczna Szkoła Podstawowa 101 w OlsztynieSpołeczna Szkoła Podstawowa w Borkach Wielkich
Społeczna Szkoła Podstawowa w WęgojuSpołeczna Szkoła w BredynkachSpołeczne Gimnazjum 101 w Olsztynie
Społeczne Gimnazjum im. Marion Dönhoff w MikołajkachSpołeczne Liceum Ogólnokształcące im. Marion Dönhoff w MikołajkachSpołeczne Przedszkole "Stojedynka" w Olsztynie
Społeczność Chrześcijańska Kościoła Chrystusowego w OlsztynieSpołeczny Komitet Ratowania Cmentarza Ewangelickiego w MrągowieSpołeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie
SpręcowoSpychowoSpytajny
SpytkowoSpółdzielnia Handlowo-Rolnicza "Rolnik"Spędy
SrokowoSrokowo (gmina wiejska)Stachowizna
StaczeStacze (gmina Kalinowo)Stadion Leśny
Stadion Warmii OlsztynStal BaldwinStalewo
StamaStanclewoStanislaus Cauer
Stanisław AdaszyńskiStanisław BiczyskoStanisław Bodniak
Stanisław BorowieckiStanisław BorzęckiStanisław Budych
Stanisław BąkStanisław ChrzanowskiStanisław Dorantt
Stanisław DraganStanisław DrożyłowskiStanisław Działyński
Stanisław FijarczykStanisław GorczycaStanisław Grzesiuk
Stanisław HertelStanisław IgnatowiczStanisław Iwaniak
Stanisław JasińskiStanisław JelitkoStanisław Kawula