Wszystkie artykuły

Z Encyklopedia Warmii i Mazur
Wszystkie strony
 
Wszystkie strony | Poprzednia strona (Stanisław Iwaniak)
Szarzynka skórzastaSzałkowoSzałstry
Szczechy MałeSzczechy WielkieSzczeciniak żółtobrzegi
SzczecinkiSzczecinowoSzczepan Brym
Szczepan KellerSzczepankiSzczepankowo
Szczepankowo (gmina Grunwald)Szczepkowo-BoroweSzczepkowo-Giewarty
Szczepkowo-IwanySzczepkowo-PawełkiSzczepkowo-Zalesie
SzczerzbowoSzczudłySzczupak
SzczuplinySzczurkowoSzczybały Giżyckie
Szczybały OrłowskieSzczycieńska Pozycja LeśnaSzczycionek
SzczytnoSzczytno (gmina wiejska)Szczęsne
SzeligiSzemplino CzarneSzemplino Wielkie
Szeroki BórSzeroki Bór PiskiSzerokopaś
SzestnoSzeszki (gmina Kowale Oleckie)Szeszki (gmina Wieliczki)
SzklarniaSzkodySzkotowo
Szkoła Podstawowa "OSKAR" w Olsztynie
Szkoła Podstawowa Specjalna przy Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Benedyktynek Misjonarek w EłkuSzkoła Podstawowa Specjalna przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczy im. ks. Jana Twardowskiego w Nidzicy
Szkoła Podstawowa Specjalna przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 im. Janusza Korczaka w ElbląguSzkoła Podstawowa Specjalna przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w MiłakowieSzkoła Podstawowa Specjalna przy Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi
Szkoła Podstawowa Specjalna w Centrum Edukacji Specjalnej przy Środowiskowym Domu Samopomocy w OleckuSzkoła Podstawowa Specjalna w MOW w Kamionku WielkimSzkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Smolajnach
Szkoła Podstawowa dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym w AmeryceSzkoła Podstawowa im. 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej w BezledachSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Uzdowie
Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Samulowskiego w GietrzwałdzieSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w GodkowieSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Września przy Zespole Szkół w Radziejach
Szkoła Podstawowa im. Bojowników o Polskość Warmii i Mazur w RynieSzkoła Podstawowa im. Bojowników o Wolność Warmii i Mazur w Bęsi/Szkoła Podstawowa w Kolnie z filią w BęsiSzkoła Podstawowa im. Feliksa Nowowiejskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Wydminach
Szkoła Podstawowa im. Franciszka Barcza w ButrynachSzkoła Podstawowa im. Gen. Józefa Bema w SuszuSzkoła Podstawowa im. Heleny Ponieważ w Słoneczniku
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w NiechłoninieSzkoła Podstawowa im. Jadwigi Tressenberg w PozezdrzuSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gronowie Elbląskim
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w MilejewieSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w SokolicySzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łęgajnach
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w KandytachSzkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w KoszelewachSzkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Rogajnach
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w TylicachSzkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w LipinkachSzkoła Podstawowa im. Karola Małłka przy Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Narzymiu
Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w PieckachSzkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w RybnieSzkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Jedwabnie
Szkoła Podstawowa im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego w BystrymSzkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Galinach
Szkoła Podstawowa im. Majora Henryka Sucharskiego w ŚwiątkachSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Hartowcu
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w OlszewieSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w SokółkachSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sątopach
Szkoła Podstawowa im. Marii Zientary-Malewskiej w BarcikowieSzkoła Podstawowa im. Marii Zientary-Malewskiej w BartachSzkoła Podstawowa im. Michała Lengowskiego w Jezioranach
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w BiskupcuSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w JegliiSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Muszakach
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w SzymanachSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w SłobitachSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Tolkmicku
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika we Fromborku przy Zespole SzkółSzkoła Podstawowa im. Obrońców Poczty Gdańskiej w Pomorskiej WsiSzkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte w Jegłowniku
Szkoła Podstawowa im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w ŻabinachSzkoła Podstawowa im. Rodu Działyńskich w BratianieSzkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Rączkach
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Palczewskiego przy Zespole Szkół w DrygałachSzkoła Podstawowa im. Stanisława Palczewskiego w DrygałachSzkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Młynarach
Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Mrozach WielkichSzkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Białej PiskiejSzkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Jonkowie
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w LidzbarkuSzkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Lidzbarku WelskimSzkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Wąpiersku
Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Kętrzyńskiego w PasymiuSzkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego w WaśniewieSzkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Rumianie
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w SzkotowieSzkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w OrzyszuSzkoła Podstawowa im "Gazety Olsztyńskiej" w Dywitach
Szkoła Podstawowa im Jana Brzechwy w Nowej Wsi EłckiejSzkoła Podstawowa nr 11 im. Kornela Makuszyńskiego w ElbląguSzkoła Podstawowa nr 12 im. Michała Kajki w Elblągu
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej w OlsztynieSzkoła Podstawowa nr 14 im. Jana Brzechwy w ElbląguSzkoła Podstawowa nr 15 im. Armii Krajowej w Elblągu
Szkoła Podstawowa nr 15 w OlsztynieSzkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w ElbląguSzkoła Podstawowa nr 17 dla Dzieci Niesłyszących w Olsztynie
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Franciszka II Rakoczego w ElbląguSzkoła Podstawowa nr 18 im. Orła Białego w OlsztynieSzkoła Podstawowa nr 19 w Elblągu
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w ElbląguSzkoła Podstawowa nr 1 im. Armii Krajowej w OstródzieSzkoła Podstawowa nr 1 im. Feliksa Nowowiejskiego w Barczewie
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Feliksa Nowowiejskiego w KętrzynieSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście LubawskimSzkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Lidzbarku Warmińskim
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w PiszuSzkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w WęgorzewieSzkoła Podstawowa nr 1 im. gen. Józefa Bema w Dobrym Mieście
Szkoła Podstawowa nr 1 w Gronowie GórnymSzkoła Podstawowa nr 1 w MrągowieSzkoła Podstawowa nr 1 w Olsztynie
Szkoła Podstawowa nr 1 w OrnecieSzkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w GołdapiSzkoła Podstawowa nr 21 im. Mikołaja Kopernika w Elblągu
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Marii Dąbrowskiej w OlsztynieSzkoła Podstawowa nr 23 im. Marii Dąbrowskiej w ElbląguSzkoła Podstawowa nr 25 im. Janusza Kusocińskiego w Elblągu
Szkoła Podstawowa nr 28 Specjalna w OlsztynieSzkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Liszewskiego w OlsztynieSzkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dobrym Mieście
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w PasłękuSzkoła Podstawowa nr 2 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego pseud. "Hubal" w BiskupcuSzkoła Podstawowa nr 2 przy Zespole Szkół Specjalnych w Mrągowie
Szkoła Podstawowa nr 2 w EłkuSzkoła Podstawowa nr 2 w MorąguSzkoła Podstawowa nr 2 w Nidzicy
Szkoła Podstawowa nr 2 w OlsztynieSzkoła Podstawowa nr 30 im. Marii Zientary-Malewskiej w OlsztynieSzkoła Podstawowa nr 32 w Olsztynie
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci UNICEF w OlsztynieSzkoła Podstawowa nr 34 im. Józefa Malewskiego w Olsztynie
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego w MrągowieSzkoła Podstawowa nr 3 im. Bronisława Malinowskiego w DziałdowieSzkoła Podstawowa nr 3 im. Orła Białego w Biskupcu
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Dobrym MieścieSzkoła Podstawowa nr 3 w GołdapiSzkoła Podstawowa nr 3 w Olsztynie
Szkoła Podstawowa nr 3 w PasłękuSzkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnym w GiżyckuSzkoła Podstawowa nr 4 im. Generała Stefana "Grota" Roweckiego w Mrągowie
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w ElbląguSzkoła Podstawowa nr 4 im. I Dywizji Piechoty w GiżyckuSzkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku
Szkoła Podstawowa nr 4 w DziałdowieSzkoła Podstawowa nr 5 przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Janusza Korczaka w SzczytnieSzkoła Podstawowa nr 5 przy Zespole Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Macieja Kalenkiewicza "Kotowicza" w Kętrzynie
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie w ElbląguSzkoła Podstawowa nr 6 przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w BartoszycachSzkoła Podstawowa nr 6 w Giżycku
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Janusza Korczaka w GiżyckuSzkoła Podstawowa nr 7 im. Leona Kruczkowskiego w OlsztynieSzkoła Podstawowa nr 8 Specjalna w Olsztynie
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Stanisława Staszica w ElbląguSzkoła Podstawowa nr 9 im. Józefa Piłsudskiego w ElbląguSzkoła Podstawowa nr 9 w Olsztynie
Szkoła Podstawowa przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w ElbląguSzkoła Podstawowa przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w BraniewieSzkoła Podstawowa przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Ełku
Szkoła Podstawowa przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Lidzbarku WarmińskimSzkoła Podstawowa przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w SzymanowieSzkoła Podstawowa przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Łupkach
Szkoła Podstawowa przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w ŻardenikachSzkoła Podstawowa przy Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w OstródzieSzkoła Podstawowa przy Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczych w Iławie
Szkoła Podstawowa przy Zespole Przedszkolno-Szkolnym w TyrowieSzkoła Podstawowa w Babiętach WielkichSzkoła Podstawowa w Baranowie
Szkoła Podstawowa w Barcianach przy Zespole SzkółSzkoła Podstawowa w Bemowie PiskimSzkoła Podstawowa w Biesalu
Szkoła Podstawowa w BisztynkuSzkoła Podstawowa w BoćwinceSzkoła Podstawowa w Bożem
Szkoła Podstawowa w BukwałdzieSzkoła Podstawowa w BłudowieSzkoła Podstawowa w Choszczewie
Szkoła Podstawowa w ChruścieluSzkoła Podstawowa w CzerwonceSzkoła Podstawowa w Dajtkach
Szkoła Podstawowa w DłużcuSzkoła Podstawowa w GródkachSzkoła Podstawowa w Janowie
Szkoła Podstawowa w KiwitachSzkoła Podstawowa w Klebarku WielkimSzkoła Podstawowa w Klęczkowie
Szkoła Podstawowa w KobułtachSzkoła Podstawowa w KosewieSzkoła Podstawowa w Koszelewach
Szkoła Podstawowa w KrotoszynachSzkoła Podstawowa w KruklankachSzkoła Podstawowa w Kruklankach przy Zespole Szkół
Szkoła Podstawowa w KrutyniSzkoła Podstawowa w KumielskuSzkoła Podstawowa w Lelkowie
Szkoła Podstawowa w MikołajkachSzkoła Podstawowa w NawiadachSzkoła Podstawowa w Nowym Dworze - filia Zespołu Szkół w Jedwabnie
Szkoła Podstawowa w Nowym KawkowieSzkoła Podstawowa w OkartowieSzkoła Podstawowa w Olszewie (gmina Mikołajki)
Szkoła Podstawowa w OlsztynkuSzkoła Podstawowa w OstrowitemSzkoła Podstawowa w Perłach
Szkoła Podstawowa w PetrykozachSzkoła Podstawowa w PieniężnieSzkoła Podstawowa w Pietrzwałdzie
Szkoła Podstawowa w PilonieSzkoła Podstawowa w PłoskiniSzkoła Podstawowa w Radostowie
Szkoła Podstawowa w RadziejachSzkoła Podstawowa w RozogachSzkoła Podstawowa w Rudce
Szkoła Podstawowa w RumianieSzkoła Podstawowa w RusiSzkoła Podstawowa w Ruszkowie
Szkoła Podstawowa w RydzewieSzkoła Podstawowa w Spręcowie
Szkoła Podstawowa w SpytkowieSzkoła Podstawowa w Starych KiełbonkachSzkoła Podstawowa w Stawigudzie przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym
Szkoła Podstawowa w StaświnachSzkoła Podstawowa w SzczęsnemSzkoła Podstawowa w Szyldaku
Szkoła Podstawowa w SząbrukuSzkoła Podstawowa w TuławkachSzkoła Podstawowa w Ukcie
Szkoła Podstawowa w UścianachSzkoła Podstawowa w WaplewieSzkoła Podstawowa w Wielbarku
Szkoła Podstawowa w Wielkim ŁęckuSzkoła Podstawowa w Wilkowie przy Zespole SzkółSzkoła Podstawowa w Windzie
Szkoła Podstawowa w WoźnicachSzkoła Podstawowa w WęzinieSzkoła Podstawowa w Zagajach
Szkoła Podstawowa w ZwierzewieSzkoła Podstawowa w Łankiejmach przy Zespole SzkółSzkoła Podstawowa w Łęczu im. Morskiego Oddziału Straży Granicznej
Szkoła Podstawowa w ŻurawcuSzkoła Podstawowa we FranknowieSzkoła Podstawowa z Oddziałem Integracyjnym nr 2 im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Szczytnie
Szkoła Policealna im. Prof. Zbigniewa Religi w OlsztynieSzkoła Przysposabiająca do Pracy przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczy im. ks. Jana Twardowskiego w NidzicySzkoła Przysposabiająca do Pracy przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Janusza Korczaka w Szczytnie
Szkoła Przysposabiająca do Pracy przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w ElbląguSzkoła Przysposabiająca do Pracy przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w BartoszycachSzkoła Przysposabiająca do Pracy przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Braniewie
Szkoła Przysposabiająca do Pracy przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w EłkuSzkoła Przysposabiająca do Pracy przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Lidzbarku WarmińskimSzkoła Przysposabiająca do Pracy przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Szymanowie
Szkoła Przysposabiająca do Pracy przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w ŁupkachSzkoła Przysposabiająca do Pracy przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w ŻardenikachSzkoła Przysposabiająca do Pracy przy Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi
Szkoła Przysposabiająca do Pracy przy Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w OstródzieSzkoła Przysposabiająca do Pracy przy Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczych w IławieSzkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy przy Zespole Szkół Specjalnych w Mrągowie
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w OlsztynieSzkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego Wydział Zamiejscowy w ElbląguSzkoła Zawodowa przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w Elblągu
Szkoła Zawodowa przy Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w OstródzieSzkoły polskie na Warmii w 1920 rokuSzkoły polskie w Prusach Wschodnich w latach 1929-1939
SzkudajSzlak Grunwaldzki: Waplewo - SamborowoSzlak Kopernikowski: Frombork - Kępki
Szlak Kopernikowski: Majątek Kumiany - FromborkSzlak Kopernikowski: Olsztyn – MingajnySzlak Mazursko-Kurpiowski: Szczytno - Klon
Szlak Napoleoński: Kamieniec – IławaSzlak Napoleoński Barkweda - KonradowoSzlak Puszczą Piską: Ruciane Nida - Pisz
Szlak im. Karola Małłka: Krutyń - PranieSzlak im. Marii Zientary-Malewskiej: Olsztyn - BrąswałdSzlak im. Melchiora Wańkowicza: Sorkwity - Rezerwat Sosna Królewska
Szlak im. Piotra Diernowa: Olsztyn - Olsztyn/sanatoriumSzlak pieszy: Bujaki – Rezerwat Źródła ŁynySzlak pieszy "Okrężny" - Elbląg
Szlak pieszy "Okólny" - ElblągSzlak pieszy "Ścieżka Jaszczurek" - ElblągSzlak pieszy "Żólta stopa" - Elbląg
Szlak pieszy Grunwald - OlsztynekSzlak pieszy Iława - SiemianySzlak pieszy Marcinkowo - Mrągowo
Szlak pieszy Nowe Miasto Lubawskie – RadomnoSzlak pieszy Olsztyn - DajtkiSzlak pieszy Ostróda - Jezioro Drwęckie - Piławki
Szlak pieszy Ostróda - śluza Mała Ruś - PiławkiSzlak pieszy Ruciane-Nida - Leśniczówka PranieSzlak pieszy Ruciane Nida - Ruciane Nida
Szlak pieszy Samborowo - ŁąkorekSzlak pieszy Waplewo - ŻelaznoSzlak pieszy Wilkasy - Giżycko
Szlak pieszy Węgorzewo - SztynortSzlak pieszy do źródeł Łyny: Olsztyn - DobrzyńSzlak pieszy grunwladzki: Grunwald - Bądzyn
Szlak pieszy – spacerowy Olsztyn – JakubowoSzlak św. Jakuba: Kętrzyn - OlsztynSzlak św. Jakuba: Olsztyn - Lipowiec
Szlak św. Jakuba Olecko - KętrzynSzlak św. Wojciecha: Elbląg - Święty GajSzlak żeglugowy z Giżycka do Mikołajek
Szlak żeglugowy z Giżycka do WęgorzewaSzlak żeglugowy z Mikołajek do PiszaSzlak żeglugowy z Mikołajek do Rucianego
Szlak żeglugowy z Mikołajek do RynuSzopySztynort
SzućSzwarcenowoSzwałk