Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Bartoszycach: Różnice pomiędzy wersjami
(→Kadra pedagogiczna) |
|||
Linia 39: | Linia 39: | ||
'''Wicedyrektorzy''': | '''Wicedyrektorzy''': | ||
− | * | + | * Alicja Agata Lemiesz |
− | * | + | * Ewa Rodziewicz. |
'''Zespół edukacyjno-terapeutyczny''': | '''Zespół edukacyjno-terapeutyczny''': | ||
Linia 63: | Linia 63: | ||
* Renata Kuzia | * Renata Kuzia | ||
− | * | + | * Małgorzata Łukaszewska |
+ | |||
+ | * Sylwia Maksimowicz | ||
+ | |||
+ | * Dorota Michałowska | ||
+ | |||
+ | * Beata Słowikowska Beata | ||
+ | |||
+ | * Alicja Sołodki. | ||
'''Nauczyciele przedmiotowi''': | '''Nauczyciele przedmiotowi''': | ||
+ | * fizyka - Zbigniew Jabłoński, | ||
+ | |||
+ | * informatyka, przedmioty zawodowe - Krzysztof Bartosiewicz, | ||
+ | |||
+ | * j. angielski - Magdalena Błaszkiewicz, | ||
+ | |||
+ | * j. niemiecki - Szymon Gałązka, | ||
+ | |||
+ | * muzyka - Maria Czarna, | ||
+ | |||
+ | * plastyka - Robert Juszczak, | ||
+ | |||
+ | * religia - Barbara Matuszewska Barbara, Wiesława Michałowska, | ||
+ | |||
+ | * technika, garncarstwo, stolarstwo - Mariusz Lemiesz, | ||
+ | |||
+ | * wych. fizyczne - Wiesław Antonik, Tomasz Kragiel, Agata Peślak, | ||
− | |||
− | |||
mgr Bagińska Żaneta Nauczanie indywidualne | mgr Bagińska Żaneta Nauczanie indywidualne | ||
mgr Jolanta | mgr Jolanta | ||
− | Bajno Lech Praktyka zawodowa | + | Bajno Lech Praktyka zawodowa |
− | |||
mgr Baur Natalia Oddział rewalidacyjno - wychowawczy | mgr Baur Natalia Oddział rewalidacyjno - wychowawczy | ||
− | |||
mgr Broniek Dominika Wychowawca internatu, przedmioty zawodowe | mgr Broniek Dominika Wychowawca internatu, przedmioty zawodowe | ||
mgr Choba Michał Wychowawca internatu | mgr Choba Michał Wychowawca internatu | ||
mgr Ciechomska Joanna Rewalidacja indywidualna | mgr Ciechomska Joanna Rewalidacja indywidualna | ||
− | |||
− | |||
mgr Dąbkowska Monika Oddział rewalidacyjno - wychowawczy, alternatywne metody komunikacji | mgr Dąbkowska Monika Oddział rewalidacyjno - wychowawczy, alternatywne metody komunikacji | ||
mgr Dembowska Mariola Wychowawca internatu | mgr Dembowska Mariola Wychowawca internatu | ||
mgr Dębiec Jolanta Pedagog | mgr Dębiec Jolanta Pedagog | ||
mgr Dowgiałło Ewa Rewalidacja indywidualna | mgr Dowgiałło Ewa Rewalidacja indywidualna | ||
− | |||
mgr Froń Julita Psycholog | mgr Froń Julita Psycholog | ||
mgr Gaj - Dunowska Izabela Wychowawca internatu | mgr Gaj - Dunowska Izabela Wychowawca internatu | ||
− | |||
mgr Gronkiewicz Monika Oligofrenopedagog | mgr Gronkiewicz Monika Oligofrenopedagog | ||
mgr Habińska Wioletta Nauczanie indywidualne | mgr Habińska Wioletta Nauczanie indywidualne | ||
− | + | ||
mgr Jaworska Joanna Kształcenie zintegrowane | mgr Jaworska Joanna Kształcenie zintegrowane | ||
mgr Jóżwicka Elżbieta Wychowawca internatu, przedmioty zawodowe | mgr Jóżwicka Elżbieta Wychowawca internatu, przedmioty zawodowe | ||
− | |||
mgr Klusek Katarzyna Wychowawca internatu | mgr Klusek Katarzyna Wychowawca internatu | ||
mgr Kojro Kinga Oligrofrenopedagog | mgr Kojro Kinga Oligrofrenopedagog | ||
Kostrzewa Marta nauczyciel świetlicy | Kostrzewa Marta nauczyciel świetlicy | ||
mgr Kozoń Beata Biblioteka | mgr Kozoń Beata Biblioteka | ||
− | |||
Krupińska Ewelina Nauczanie indywidualne, logopedia | Krupińska Ewelina Nauczanie indywidualne, logopedia | ||
mgr Krysińska Danuta Logopedia | mgr Krysińska Danuta Logopedia | ||
mgr Kurach Zuzanna Terapia integracji sensorycznej | mgr Kurach Zuzanna Terapia integracji sensorycznej | ||
Kwilińska Marta Kształcenie zintegrowane | Kwilińska Marta Kształcenie zintegrowane | ||
− | |||
Lewandowska Dorota Nauczanie indywidualne | Lewandowska Dorota Nauczanie indywidualne | ||
mgr Lidzińska Krystyna Nauczyciel oddziału szpitalnego, logopedia | mgr Lidzińska Krystyna Nauczyciel oddziału szpitalnego, logopedia | ||
mgr Lidziński Marek Dyrektor, masaż leczniczy | mgr Lidziński Marek Dyrektor, masaż leczniczy | ||
− | |||
mgr Mackiel Aneta Wychowawca internatu, rehabilitacja | mgr Mackiel Aneta Wychowawca internatu, rehabilitacja | ||
− | |||
mgr Matelska Marta Wychowawca internatu, doradztwo zawodowe | mgr Matelska Marta Wychowawca internatu, doradztwo zawodowe | ||
− | |||
− | |||
− | |||
Misiarz Joanna Nauczyciel świetlicy | Misiarz Joanna Nauczyciel świetlicy | ||
− | |||
mgr Piechowiak Beata Biologia, Chemia | mgr Piechowiak Beata Biologia, Chemia | ||
mgr Puszko Jarosław Edukacja dla bezpieczeństwa, PO | mgr Puszko Jarosław Edukacja dla bezpieczeństwa, PO | ||
Linia 123: | Linia 131: | ||
mgr Romanowski Henryk Wychowawca internatu | mgr Romanowski Henryk Wychowawca internatu | ||
mgr Siej Jolanta Religia | mgr Siej Jolanta Religia | ||
− | mgr Skalska Agnieszka Nauczanie indywidualne | + | mgr Skalska Agnieszka Nauczanie indywidualne |
− | |||
− | |||
mgr Stachura Anetta Kształcenie zintegrowane | mgr Stachura Anetta Kształcenie zintegrowane | ||
mgr Stasiulewicz Arkadiusz Matematyka | mgr Stasiulewicz Arkadiusz Matematyka | ||
Linia 144: | Linia 150: | ||
mgr Żujewska Ewa Jęz. angielski | mgr Żujewska Ewa Jęz. angielski | ||
<br/> | <br/> | ||
+ | |||
== Osiągnięcia == | == Osiągnięcia == | ||
... | ... |
Wersja z 14:30, 17 cze 2014
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Bartoszycach | |
| |
Budynek Ośrodka, źródło: SOSW Bartoszyce, 17.06.2014.
| |
Data założenia: | ...Wymagane... |
Poziom szkoły: | ...Wymagane... |
Podtyp szkoły: | ... Opcjonalne ........... |
Profil: | ... Opcjonalne ........... |
Adres: | ul. Limanowskiego 9, 11-200 Bartoszyce |
Patron: | Kawalerzy Maltańscy |
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Bartoszycach – placówka oświatowa w województwie warmińsko-mazurskim, w Bartoszycach. Dyrektorem Ośrodka jest mgr Marek Lidziński.
Spis treści
Cele i zadania
Głównym zadaniem Ośrodka jest przygotowanie wychowanków do samodzielnego udziału w życiu społecznym w integracji ze środowiskiem.
Działalność i program
W Ośrodku funkcjonują:
- Szkoła Podstawowa,
- Gimnazjum,
- Zasadnicza Szkoła Zawodowa,
- Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące,
- Zespoły edukacyjno-terapeutyczne,
- Szkoła Przysposabiająca do Pracy,
- grupy wychowawcze dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 24 lat.
Kadra pedagogiczna
Wicedyrektorzy:
- Alicja Agata Lemiesz
- Ewa Rodziewicz.
Zespół edukacyjno-terapeutyczny:
- Grażyna Antonik
- Jolanta Bajno-Choba
- Dorota Ciszowska
- Mirosława Filipowicz
- Iwona Jagiełło
- Barbara Koronkiewicz
- Sylwia Kubalska
- Ewa Kowalska
- Renata Kuzia
- Małgorzata Łukaszewska
- Sylwia Maksimowicz
- Dorota Michałowska
- Beata Słowikowska Beata
- Alicja Sołodki.
Nauczyciele przedmiotowi:
- fizyka - Zbigniew Jabłoński,
- informatyka, przedmioty zawodowe - Krzysztof Bartosiewicz,
- j. angielski - Magdalena Błaszkiewicz,
- j. niemiecki - Szymon Gałązka,
- muzyka - Maria Czarna,
- plastyka - Robert Juszczak,
- religia - Barbara Matuszewska Barbara, Wiesława Michałowska,
- technika, garncarstwo, stolarstwo - Mariusz Lemiesz,
- wych. fizyczne - Wiesław Antonik, Tomasz Kragiel, Agata Peślak,
mgr Bagińska Żaneta Nauczanie indywidualne mgr Jolanta Bajno Lech Praktyka zawodowa mgr Baur Natalia Oddział rewalidacyjno - wychowawczy mgr Broniek Dominika Wychowawca internatu, przedmioty zawodowe mgr Choba Michał Wychowawca internatu mgr Ciechomska Joanna Rewalidacja indywidualna mgr Dąbkowska Monika Oddział rewalidacyjno - wychowawczy, alternatywne metody komunikacji mgr Dembowska Mariola Wychowawca internatu mgr Dębiec Jolanta Pedagog mgr Dowgiałło Ewa Rewalidacja indywidualna mgr Froń Julita Psycholog mgr Gaj - Dunowska Izabela Wychowawca internatu mgr Gronkiewicz Monika Oligofrenopedagog mgr Habińska Wioletta Nauczanie indywidualne
mgr Jaworska Joanna Kształcenie zintegrowane
mgr Jóżwicka Elżbieta Wychowawca internatu, przedmioty zawodowe
mgr Klusek Katarzyna Wychowawca internatu
mgr Kojro Kinga Oligrofrenopedagog
Kostrzewa Marta nauczyciel świetlicy
mgr Kozoń Beata Biblioteka
Krupińska Ewelina Nauczanie indywidualne, logopedia
mgr Krysińska Danuta Logopedia
mgr Kurach Zuzanna Terapia integracji sensorycznej
Kwilińska Marta Kształcenie zintegrowane
Lewandowska Dorota Nauczanie indywidualne
mgr Lidzińska Krystyna Nauczyciel oddziału szpitalnego, logopedia
mgr Lidziński Marek Dyrektor, masaż leczniczy
mgr Mackiel Aneta Wychowawca internatu, rehabilitacja
mgr Matelska Marta Wychowawca internatu, doradztwo zawodowe
Misiarz Joanna Nauczyciel świetlicy
mgr Piechowiak Beata Biologia, Chemia
mgr Puszko Jarosław Edukacja dla bezpieczeństwa, PO
mgr Rodziewicz Ewa Wicedyrektor, Plastyka
mgr Romanowska Beata Matematyka
mgr Romanowski Henryk Wychowawca internatu
mgr Siej Jolanta Religia
mgr Skalska Agnieszka Nauczanie indywidualne
mgr Stachura Anetta Kształcenie zintegrowane
mgr Stasiulewicz Arkadiusz Matematyka
mgr Sznytka Elżbieta Jęz. polski
mgr Sznytka Zbigniew Historia, geografia, WOS, BHP, przedsiębiorczość
mgr Szurma Katarzyna Jęz. polski
mgr x. Szymański Stanisław Religia
Tarajko Wiesław Przedmioty zawodowe
mgr Tarasewicz Aneta Wych. fizyczne
mgr Tarasewicz Aleksandra Psycholog
mgr Tarasewicz Paweł Wychowawca internatu
mgr Tarasewicz Piotr Wychowawca internatu
mgr Walczyk Anna Nauczanie indywidualne
mgr Wojtasik Bogumiła Oddział rewalidacyjno - wychowawczy.
mgr Wojtkowska Iwona Rehabilitacja ruchowa
mgr Wysocka Dorota Wychowawca internatu
mgr Zaremba Michał Wych. fizyczne
mgr Żujewska Ewa Jęz. angielski
Osiągnięcia
...
Bibliografia
SOSW Bartoszyce, 17.06.2014.