Budomex Puza Sp.k.

Z Encyklopedia Warmii i Mazur
Skocz do: nawigacja, szukaj
Budomex Puza Sp.k.
Budomex.jpg
logo Budomex Puza Sp.k.
Przedmiot działalności: usługi budowlane i produkcja materiałów budowlanych
Adres: Budomex Puza Sp.k., ul. Ekonomiczna 15, 19-500 Gołdap
E-mail: budomex@budomex.pl
Telefon: +48 87 615 37 01
Strona internetowa: budomex.pl

Budomex Puza Sp.k. - przedsiębiorstwo eksportowe towarów meblarskich w województwie warmińsko-mazurskim.

Informacje ogólne

Budomex Puza Sp.k. istnieje na rynku budowlanym od 1988 roku. Od 1999 roku Budomex prowadzi działalność gospodarczą w Suwalskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, Podstrefa Gołdap. Od tego momentu rozpoczął się dynamiczny rozwój produkcji konstrukcji budowlanych z PCW i aluminium i dzisiaj marka Budomex to 1 500 000 sprzedanych okien i ponad 300 000 tysięcy Klientów w Polsce, Niemczech, Litwie i Rosji, to konstrukcje budowlane z PCW i aluminium uwzględniające współczesne osiągnięcia technologiczne oraz tendencje rozwojowe na rynku budowlanym, to wyroby o wysokiej jakości, oznakowane europejskim certyfikatem zgodności CE.

Wiodąca działalność firmy to produkcja okien, drzwi, rolet, ogrodów zimowych, fasad z PCW i aluminium oraz produkcja stalowych kształtowników zimnowalcowanych. Zdobyte doświadczenie i znajomość rynku zdecydowały o wyborze produkcji wyrobów w systemach profili PCW i aluminium dostosowanych do polskich warunków klimatycznych, które spełniałyby normy europejskie, a przede wszystkim uwzględniały współczesne osiągnięcia technologiczne budowy okien i drzwi oraz tendencje rozwojowe na rynku budowlanym. Takie działanie jest zgodne z filozofią firmy, gdzie nadrzędnym celem jest dostarczenie Klientom pełnej satysfakcji zgodnie z zasadą "dobrze za pierwszym razem".

Opis działalności

Fabryka okien i przetwórstwo stali znajdują się w Gołdapi przy ul. Ekonomicznej 15, gdzie na terenie ponad 1,0 ha mieszczą się hale produkcyjne o pow. ponad 4000 m kw. Produkcja prowadzona jest na kompletnych liniach produkcyjnych do wytwarzania okien i drzwi z PCW i aluminium oraz linii walcowania kształtowników stalowych.

Budomex jest pierwszym w północno-wschodniej Polsce producentem stalowych kształtowników zimnowalcowanych. Technologie produkcyjne są wspomagane przez programy komputerowe. Cały proces produkcji poddany jest stałej kontroli jakościowej i nadzorowi technicznemu, opartym na Systemie Zapewnienia Jakości zgodnym z normą ISO 9001:2008. Dla ułatwienia obsługi klientów Budomex tworzy na terenie Polski i Europy sieć sprzedaży, która jest systematycznie rozwijana. Obecnie liczy ona kilkadziesiąt przedstawicielstw handlowych.

Budomex jako pierwszy producent w Polsce uzyskał pozytywne badania jakości produkowanych okien z PCW z europejską normą PN-EN 14351-1 Okna i drzwi - Norma wyrobu, właściwości eksploatacyjne - Cześć 1: Okna i drzwi zewnętrzne bez właściwości dotyczących odporności ogniowej i/lub dymoszczelności.

Dane kontaktowe

Budomex Puza Sp.k.
ul. Ekonomiczna 15
19-500 Gołdap
tel. +48 87 615 37 01
tel. +48 87 615 18 33
fax +48 87 615 39 18
e-mail: budomex@budomex.pl
budomex.pl

Zobacz też

Eksport towarów drzewnych i meblarskich

Bibliografia

budomex.pl [22.10.2014]