Wkład użytkownika
Z Encyklopedia Warmii i Mazur
(od najświeższych | od najstarszych) Zobacz (100 nowszych | 100 starszych) (20 | 50 | 100 | 250 | 500)
- 03:14, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szkoła Podstawowa w Bemowie Piskim
- 03:14, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-16) . . Szkoła Podstawowa w Bemowie Piskim
- 03:13, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Szkoła Podstawowa w Barcianach przy Zespole Szkół
- 03:12, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-16) . . Szkoła Podstawowa w Baranowie
- 03:10, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-5) . . Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku
- 03:10, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+21) . . Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku
- 03:09, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-5) . . Szkoła Podstawowa w Koszelewach
- 03:07, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-10) . . Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Pasłęku
- 03:06, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Szkoła Podstawowa nr 1 w Ornecie
- 03:06, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-9) . . Szkoła Podstawowa nr 1 w Ornecie
- 03:05, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-4) . . Szkoła Podstawowa w Kruklankach przy Zespole Szkół
- 03:04, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Szkoła Podstawowa w Olszewie (gmina Mikołajki)
- 03:04, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-4) . . Szkoła Podstawowa w Olszewie (gmina Mikołajki)
- 03:03, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+1) . . Szkoła Podstawowa nr 1 w Mrągowie
- 03:02, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+2) . . Szkoła Podstawowa nr 1 w Mrągowie
- 03:01, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+26) . . Szkoła Podstawowa nr 1 w Mrągowie
- 02:59, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-8) . . Szkoła Podstawowa nr 1 w Mrągowie
- 02:58, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Lidzbarku Warmińskim
- 02:56, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+17) . . Szkoła Podstawowa nr 1 im. Feliksa Nowowiejskiego w Kętrzynie
- 02:53, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-4) . . Szkoła Podstawowa nr 1 im. Armii Krajowej w Ostródzie
- 02:52, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-14) . . Szkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Orzyszu
- 02:50, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-10) . . Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Pasymiu
- 02:49, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-10) . . Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Lidzbarku Welskim
- 02:46, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+26) . . Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Lidzbarku Welskim
- 02:42, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-3) . . Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Białej Piskiej
- 02:38, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-5) . . Szkoła Podstawowa im. Stanisława Palczewskiego w Drygałach
- 02:35, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szkoła Podstawowa im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach
- 02:35, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Szkoła Podstawowa im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach
- 02:35, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-6) . . Szkoła Podstawowa im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach
- 02:33, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Kuratorium Oświaty w Olsztynie
- 02:32, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Kuratorium Oświaty w Olsztynie
- 02:30, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+5) . . Kuratorium Oświaty w Olsztynie
- 02:28, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-3) . . Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Hartowcu
- 02:28, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+5) . . Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Hartowcu
- 02:27, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+99) . . Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Galinach
- 02:25, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+123) . . Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Galinach
- 02:24, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+111) . . Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Galinach
- 02:24, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-3) . . Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Biskupcu
- 02:22, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-3) . . Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Lipinkach
- 02:21, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+5) . . Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Tylicach
- 02:21, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-8) . . Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Tylicach
- 02:18, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szkoła Podstawowa im. Heleny Ponieważ w Słoneczniku
- 02:18, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szkoła Podstawowa im. Heleny Ponieważ w Słoneczniku
- 01:46, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+5) . . Wiadukty w Puszczy Rominckiej
- 01:46, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Wiadukty w Puszczy Rominckiej
- 01:45, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+2) . . Wiadukty w Puszczy Rominckiej
- 01:39, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+61) . . Jan Bażyński
- 01:37, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-23) . . Jan Bażyński
- 01:25, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-5) . . Szkoła Podstawowa im. Gen. Józefa Bema w Suszu
- 01:23, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-6) . . Szkoła Podstawowa im. Feliksa Nowowiejskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Wydminach
- 01:22, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szkoła Podstawowa im. Feliksa Nowowiejskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Wydminach
- 10:42, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-7) . . Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie
- 10:42, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-8) . . Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie
- 10:41, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-6) . . Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie
- 10:39, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-5) . . Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu
- 10:37, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sątopach
- 10:37, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-11) . . Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sątopach
- 10:35, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-32) . . Szkoła Podstawowa w Okartowie
- 10:34, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-22) . . Szkoła Podstawowa w Okartowie
- 10:30, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
- 10:30, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-5) . . Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
- 10:28, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+822) . . Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sokolicy
- 10:28, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+824) . . Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sokolicy
- 10:28, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+825) . . Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sokolicy
- 10:27, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+4) . . Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Godkowie
- 10:26, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-4) . . Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Godkowie
- 10:26, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-27) . . Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Godkowie
- 10:25, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-6) . . Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Godkowie
- 10:23, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie
- 10:22, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-3) . . Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie
- 10:22, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+4) . . Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie
- 10:01, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Publiczna Szkoła Podstawowa w Miłomłynie
- 10:00, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Publiczna Szkoła Podstawowa w Miłomłynie
- 09:58, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-7) . . Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Samulowskiego w Gietrzwałdzie
- 09:57, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-12) . . Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Samulowskiego w Gietrzwałdzie
- 09:43, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-12) . . Szkoła Podstawowa im. 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej w Bezledach
- 09:39, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+35) . . Samorządowa Szkoła Podstawowa w Franciszkowie
- 09:36, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+14) . . Samorządowa Szkoła Podstawowa w Franciszkowie
- 09:34, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Samorządowa Szkoła Podstawowa w Franciszkowie
- 09:32, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-13) . . Samorządowa Szkoła Podstawowa w Franciszkowie
- 09:30, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-7) . . Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 2 w Iławie
- 09:26, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Nidzicy
- 09:23, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-4) . . Publiczna Szkoła Podstawowa w Miłomłynie
- 09:22, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-7) . . Publiczna Szkoła Podstawowa w Miłomłynie
- 20:55, 16 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-19) . . Parafia pw. Trójcy Świętej w Krotoszynach
- 20:51, 16 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła oraz Przemienienia Pańskiego w Przełęku
- 20:36, 16 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+4) . . Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Działdowie
- 19:54, 16 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła w Sampławie
- 14:30, 6 lut 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Bartoszyce (gmina wiejska)
- 14:22, 6 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Bartoszyce (gmina wiejska)
- 14:22, 6 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+10) . . Bartoszyce (gmina wiejska)
- 14:21, 6 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+21) . . Bartoszyce (gmina wiejska)
- 14:20, 6 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-30) . . Bartoszyce (gmina wiejska)
- 14:15, 6 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+11) . . Barany
- 13:56, 6 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+1) . . Barany
- 13:55, 6 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Barany
- 13:42, 6 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-4) . . Barany
- 13:32, 6 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-96) . . Barany
- 13:27, 6 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-501) . . Barany
- 13:23, 6 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-51) . . Barany
(od najświeższych | od najstarszych) Zobacz (100 nowszych | 100 starszych) (20 | 50 | 100 | 250 | 500)