Wkład użytkownika
Z Encyklopedia Warmii i Mazur
(od najświeższych | od najstarszych) Zobacz (250 nowszych | 250 starszych) (20 | 50 | 100 | 250 | 500)
- 08:54, 25 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+1992) . . N Marcin Kazimierczuk (Utworzono nową stronę "(1976-) - prawnik, nauczyciel akademicki, samorządowiec, radny Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego ==Biografia i działalność== Doktor nauk prawnych, absolwe...") (ostatnia)
- 08:46, 25 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-11) . . Teresa Astramowicz-Leyk (ostatnia)
- 08:46, 25 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+2170) . . N Teresa Astramowicz-Leyk (Utworzono nową stronę "(1966) - politolog, doktor habilitowana nauk społecznych, wykładowczyni akademicka, radna Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego. ==Biografia i działalność==...")
- 08:38, 25 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-4) . . Bożenna Ulewicz (ostatnia)
- 08:37, 25 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+93) . . Bożenna Ulewicz
- 08:35, 25 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+236) . . Bożenna Ulewicz
- 08:31, 25 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+79) . . Bożenna Ulewicz
- 08:30, 25 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+3495) . . N Bożenna Ulewicz (Utworzono nową stronę "(1952) - publicystka, działaczka związkowa i samorządowa, radna Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego. ==Biografia i działalność== Urodziła się 20 grudni...")
- 17:04, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+1) . . Bęsia (ostatnia)
- 13:01, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+85) . . Rafał Wilczek (ostatnia)
- 13:00, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+1917) . . N Rafał Wilczek (Utworzono nową stronę "Samorządowiec, radny Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego. ==Biografia i działalność== Absolwent UWM w Olsztynie, mgr inżynier geodezji i planowania przestr...")
- 12:55, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+615) . . N Bogusław Wisowaty (Utworzono nową stronę "(1966) - Ełcki samorządowiec, przedsiębiorca. ==Biografia i działalność== Urodził się 8 kwietnia 1966 r. w Ełku Prowadził Zakład Usługowo-Transportowo-Han...") (ostatnia)
- 12:48, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+55) . . Magdalena Lewkowicz (ostatnia)
- 12:47, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+331) . . Magdalena Lewkowicz
- 12:46, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+53) . . Paweł Warot (ostatnia)
- 12:45, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+60) . . Paweł Warot
- 12:44, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+60) . . Magdalena Lewkowicz
- 12:44, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+1341) . . N Magdalena Lewkowicz (Utworzono nową stronę "(1976)- nauczycielka, radna miasta Mrągowo i Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego. ==Biografia i działalność polityczna== Absolwentka wydziału historii...")
- 12:21, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-4) . . Paweł Warot
- 12:20, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+2653) . . N Paweł Warot (Utworzono nową stronę "(1980) - historyk, doktor, naczelnik Oddziałowego Biura Edukacji Narodowej IPN w Białymstoku, dyrektor gdańskiego oddziału IPN, radny Sejmiku Województwa Warmińsko...")
- 10:41, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+19) . . Józef Markiewicz (ostatnia)
- 10:41, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-97) . . Budry (gmina wiejska) (ostatnia)
- 10:40, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+7) . . Węgorzewo (ostatnia)
- 10:36, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-171) . . Dźwierzuty (gmina wiejska) (ostatnia)
- 10:35, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-5) . . Pasym (gmina miejsko-wiejska) (ostatnia)
- 10:35, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-59) . . Pasym (ostatnia)
- 10:35, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-95) . . Pasym (gmina miejsko-wiejska)
- 10:34, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-105) . . Rozogi (gmina wiejska) (ostatnia)
- 10:34, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-87) . . Rozogi (gmina Rozogi) (ostatnia)
- 10:33, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+8) . . Sławomir Wojciechowski (ostatnia)
- 10:31, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+7) . . Grzegorz Zapadka (ostatnia)
- 10:31, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-117) . . Wielbark (ostatnia)
- 10:30, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-100) . . Szczytno (ostatnia)
- 10:29, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-204) . . Miłomłyn (ostatnia)
- 10:28, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-92) . . Pisz (ostatnia)
- 10:28, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-83) . . Pisz (gmina miejsko-wiejska) (ostatnia)
- 10:27, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+12) . . Zbigniew Włodkowski (ostatnia)
- 10:26, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-81) . . Biała Piska (ostatnia)
- 10:26, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+6) . . Biała Piska (gmina miejsko-wiejska) (ostatnia)
- 10:24, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-103) . . Grunwald (gmina wiejska) (ostatnia)
- 10:17, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+7) . . Łukta (gmina wiejska) (ostatnia)
- 10:16, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+7) . . Miłakowo (ostatnia)
- 10:15, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+2) . . Stanisław Siwkowski (ostatnia)
- 10:15, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-189) . . Miłomłyn (gmina miejsko-wiejska) (ostatnia)
- 10:14, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+11) . . Tadeusz Sobierajski (ostatnia)
- 10:13, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-147) . . Morąg (ostatnia)
- 10:13, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+22) . . Bogusław Fijas (ostatnia)
- 10:11, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (0) . . Ostróda (ostatnia)
- 10:10, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+49) . . Barczewo (ostatnia)
- 10:10, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-2) . . Barczewo (gmina miejsko-wiejska) (ostatnia)
- 10:08, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-6) . . Dobre Miasto (gmina miejsko-wiejska) (ostatnia)
- 10:08, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+106) . . Dobre Miasto (ostatnia)
- 10:06, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-19) . . Gietrzwałd (gmina wiejska) (ostatnia)
- 10:05, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-5) . . Jeziorany (gmina miejsko-wiejska) (ostatnia)
- 10:05, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+20) . . Wojciech Giecko (ostatnia)
- 10:04, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-113) . . Jonkowo (gmina wiejska) (ostatnia)
- 10:03, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-75) . . Kolno (gmina wiejska) (ostatnia)
- 10:03, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-156) . . Olsztynek (ostatnia)
- 10:02, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-5) . . Olsztynek (gmina miejsko-wiejska) (ostatnia)
- 09:58, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+8) . . Jarosław Kuczyński (ostatnia)
- 09:57, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-92) . . Wieliczki (gmina wiejska) (ostatnia)
- 09:55, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+21) . . Wojciech Dereszewski (ostatnia)
- 09:54, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-110) . . Kurzętnik (gmina wiejska) (ostatnia)
- 09:53, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+14) . . Tomasz Waruszewski (ostatnia)
- 09:52, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+39) . . Józef Blank (ostatnia)
- 09:52, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-121) . . Nowe Miasto Lubawskie (ostatnia)
- 09:50, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-93) . . Janowo (gmina wiejska) (ostatnia)
- 09:47, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+4) . . Piotr Jakubowski (ostatnia)
- 09:46, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+7) . . Mrągowo (gmina wiejska) (ostatnia)
- 09:45, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+4) . . Józef Maciejewski (ostatnia)
- 09:44, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-114) . . Sorkwity (gmina wiejska) (ostatnia)
- 09:43, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+51) . . Mrągowo (ostatnia)
- 09:42, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+4) . . Wiesław Tkaczuk (ostatnia)
- 09:41, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-146) . . Kiwity (gmina wiejska) (ostatnia)
- 09:40, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-147) . . Orneta (ostatnia)
- 09:39, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-97) . . Lubomino (gmina wiejska) (ostatnia)
- 09:35, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-66) . . Orneta
- 09:34, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+14) . . Ireneusz Popiel (ostatnia)
- 09:33, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-69) . . Orneta (gmina miejsko-wiejska) (ostatnia)
- 09:32, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+7) . . Barciany (gmina wiejska) (ostatnia)
- 09:31, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+3) . . Ryszard Ostrowski (ostatnia)
- 09:30, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-93) . . Korsze (ostatnia)
- 09:30, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-90) . . Korsze (gmina miejsko-wiejska) (ostatnia)
- 09:29, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+2) . . Marek Janiszewski (ostatnia)
- 09:29, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-101) . . Reszel (ostatnia)
- 09:28, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-70) . . Reszel (gmina miejsko-wiejska) (ostatnia)
- 09:22, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-90) . . Srokowo (gmina wiejska) (ostatnia)
- 09:21, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+65) . . Kętrzyn (ostatnia)
- 09:18, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+9) . . Krzysztof Harmaciński (ostatnia)
- 09:17, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-124) . . Kisielice (ostatnia)
- 09:17, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-191) . . Kisielice (gmina miejsko-wiejska) (ostatnia)
- 09:15, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+12) . . Krzysztof Pietrzykowski (ostatnia)
- 09:15, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-119) . . Susz (ostatnia)
- 09:15, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-120) . . Susz (gmina miejsko-wiejska) (ostatnia)
- 09:14, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+11) . . Marek Żyliński (ostatnia)
- 09:13, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-136) . . Zalewo (gmina miejsko-wiejska) (ostatnia)
- 09:12, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-20) . . Adam Żyliński (ostatnia)
- 09:11, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+24) . . Adam Żyliński
- 09:11, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-81) . . Iława (ostatnia)
- 09:10, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+11) . . Maciej Radtke (ostatnia)
- 09:07, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+13) . . Ryszard Zieliński (ostatnia)
- 09:06, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-156) . . Dubeninki (gmina wiejska) (ostatnia)
- 09:06, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-102) . . Gołdap (gmina miejsko-wiejska) (ostatnia)
- 09:05, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+7) . . Giżycko (gmina wiejska) (ostatnia)
- 09:03, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-9) . . Wydminy (gmina wiejska) (ostatnia)
- 09:03, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-97) . . Wydminy (gmina wiejska)
- 09:02, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-18) . . Giżycko (ostatnia)
- 09:01, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+7) . . Elbląg (gmina wiejska) (ostatnia)
- 09:01, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+16) . . Andrzej Bondaruk (ostatnia)
- 09:00, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+15) . . Marcin Ślęzak (ostatnia)
- 08:59, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+20) . . Krzysztof Szumała (ostatnia)
- 08:58, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-93) . . Milejewo (gmina wiejska) (ostatnia)
- 08:57, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+7) . . Młynary (ostatnia)
- 08:56, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-2) . . Tolkmicko (ostatnia)
- 08:55, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+34) . . Wiesław Śniecikowski (ostatnia)
- 08:55, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-10) . . Pasłęk (ostatnia)
- 08:55, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-113) . . Pasłęk (gmina miejsko-wiejska) (ostatnia)
- 08:54, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+7) . . Rychliki (gmina wiejska) (ostatnia)
- 08:53, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-1) . . Tolkmicko (gmina miejsko-wiejska) (ostatnia)
- 08:52, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+7) . . Działdowo (gmina wiejska) (ostatnia)
- 08:52, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+9) . . Sebastian Cichocki (ostatnia)
- 08:51, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+22) . . Maciej Sitarek (ostatnia)
- 08:50, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-72) . . Lidzbark (gmina miejsko-wiejska) (ostatnia)
- 08:39, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-105) . . Płośnica (gmina wiejska) (ostatnia)
- 08:36, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+36) . . Krzysztof Groblewski (ostatnia)
- 08:35, 23 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-105) . . Rybno (ostatnia)
- 13:54, 22 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-10) . . Górowo Iławeckie (gmina wiejska) (ostatnia)
- 13:54, 22 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+75) . . Górowo Iławeckie (gmina wiejska)
- 13:52, 22 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+1) . . Bisztynek (ostatnia)
- 13:51, 22 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+23) . . Piotr Petrykowski (ostatnia)
- 13:50, 22 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-101) . . Bartoszyce (ostatnia)
- 13:50, 22 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+13) . . Jacek Kostka (ostatnia)
- 13:49, 22 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+7) . . Bartoszyce (gmina wiejska) (ostatnia)
- 13:47, 22 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+7) . . Tomasz Osewski (ostatnia)
- 13:46, 22 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-122) . . Kalinowo (gmina wiejska) (ostatnia)
- 13:45, 22 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+22) . . Ewa Jurkowska-Kawałko (ostatnia)
- 13:43, 22 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+7) . . Tomasz Andrukiewicz (ostatnia)
- 13:41, 22 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+33) . . Elbląg (ostatnia)
- 10:12, 22 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+32) . . Olsztyn (→Burmistrzowie i prezydenci) (ostatnia)
- 10:10, 22 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+2368) . . N Robert Szewczyk (Utworzono nową stronę "Olsztyński samorządowiec, radny, prezydent Olsztyna od 2024 r. ==Biogfrafia i działalność== Urodził się w Olsztynie, chodził do szkoły podstawowej nr 19 w dzie...") (ostatnia)
- 14:21, 18 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-2) . . Parafia pw. Wszystkich Świętych w Niechłoninie (ostatnia)
- 14:19, 18 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+1) . . Pałac w Dłutowie Starym (ostatnia)
- 14:19, 18 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-1) . . Pałac w Dłutowie Starym
- 10:25, 18 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+101) . . Tadeusz Sobierajski
- 10:23, 18 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+54) . . Robert Turlej (ostatnia)
- 10:22, 18 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+1522) . . N Robert Turlej (Utworzono nową stronę "(1981 -) - Elbląski samorządowiec, z wykształcenia informatyk. ==Biografia i działalność polityczna== *Urodził się 22 grudnia 1981 r. w Elblągu. Z wykształcen...")
- 10:17, 18 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+101) . . Małgorzata Kopiczko (ostatnia)
- 09:35, 18 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+104) . . Bogusława Orzechowska (ostatnia)
- 09:34, 18 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+293) . . Dariusz Struk (ostatnia)
- 11:05, 9 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+937) . . N Tadeusz Politewicz (Utworzono nową stronę "Olsztyński lekarz, samorządowiec. ==Biografia i działalność== Studiował na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Białymstoku. Jest chirurgiem dziecięcym w Wo...") (ostatnia)
- 11:03, 9 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+53) . . Strona główna (ostatnia)
- 10:56, 9 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+187) . . Marcin Kuchciński (ostatnia)
- 10:55, 9 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+211) . . Maria Bąkowska (ostatnia)
- 12:10, 8 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+16) . . Piotr Grzymowicz (ostatnia)
- 12:09, 8 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (0) . . Piotr Grzymowicz
- 12:08, 8 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+212) . . Piotr Grzymowicz
- 19:47, 4 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+4) . . Miron Sycz (ostatnia)
- 19:40, 4 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (-31) . . Miron Sycz
- 19:39, 4 kwi 2024 (różn. | hist.) . . (+162) . . Miron Sycz
- 09:15, 20 mar 2024 (różn. | hist.) . . (-20) . . Janusz Nowakowski (ostatnia)
- 09:15, 20 mar 2024 (różn. | hist.) . . (+110) . . Janusz Nowakowski
- 09:56, 11 mar 2024 (różn. | hist.) . . (+88) . . Sportyny (ostatnia)
- 09:56, 11 mar 2024 (różn. | hist.) . . (-95) . . Sportyny
- 09:20, 1 mar 2024 (różn. | hist.) . . (+50) . . Leszek Dublaszewski (ostatnia)
- 09:20, 1 mar 2024 (różn. | hist.) . . (0) . . N Plik:20240221 120010.jpg (ostatnia)
- 09:19, 1 mar 2024 (różn. | hist.) . . (0) . . N Plik:20240221 120042.jpg (ostatnia)
- 10:14, 27 lut 2024 (różn. | hist.) . . (-65) . . Jerzy Woliński (ostatnia)
- 10:31, 5 lut 2024 (różn. | hist.) . . (+194) . . Sejmik Województwa Warmińsko-Mazurskiego (ostatnia)
- 10:11, 22 sty 2024 (różn. | hist.) . . (-13) . . Maria Bąkowska
- 10:08, 22 sty 2024 (różn. | hist.) . . (+192) . . Maria Bąkowska
- 10:06, 22 sty 2024 (różn. | hist.) . . (+83) . . Maria Bąkowska
- 10:05, 22 sty 2024 (różn. | hist.) . . (+492) . . Marcin Kuchciński
- 10:05, 22 sty 2024 (różn. | hist.) . . (0) . . N Plik:Mk24.jpg (ostatnia)
- 10:01, 22 sty 2024 (różn. | hist.) . . (+1439) . . N Maria Bąkowska (Utworzono nową stronę "thumb|right|290px| (1975-) - olsztyńska pedagog, samorządowiec, członek zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego ==Biografia i dzi...")
- 10:00, 22 sty 2024 (różn. | hist.) . . (0) . . N Plik:Maria bąkowska.jpg (ostatnia)
- 17:21, 27 gru 2023 (różn. | hist.) . . (+71) . . Mazurska Służba Ratownicza (ostatnia)
- 17:58, 21 gru 2023 (różn. | hist.) . . (+46) . . Radosław Król (ostatnia)
- 17:55, 21 gru 2023 (różn. | hist.) . . (+127) . . Radosław Król
- 12:30, 18 gru 2023 (różn. | hist.) . . (-525) . . Akademia Policji w Szczytnie (ostatnia)
- 12:29, 18 gru 2023 (różn. | hist.) . . (-44) . . Akademia Policji w Szczytnie
- 13:52, 15 gru 2023 (różn. | hist.) . . (+3184) . . N Andrzej Hopfer (Utworzono nową stronę " (1938-2023) - uczony polski, prof. zwyczajny nauk technicznych, członek korespondencyjny PAN, geodeta, rzeczoznawca majątkowy. Honorowy Obywatel Olsztyna. ==Biografi...") (ostatnia)
- 13:46, 14 gru 2023 (różn. | hist.) . . (+3) . . Akademia Policji w Szczytnie
- 10:31, 13 gru 2023 (różn. | hist.) . . (-8) . . Polski Związek Niewidomych Okręg Warmińsko-Mazurski (ostatnia)
- 10:31, 13 gru 2023 (różn. | hist.) . . (0) . . N Plik:Logotyp pzn.jpg (ostatnia)
- 18:54, 15 lis 2023 (różn. | hist.) . . (+181) . . Piotr Diernow (ostatnia)
- 12:47, 14 lis 2023 (różn. | hist.) . . (+156) . . Miron Sycz
- 12:46, 9 lis 2023 (różn. | hist.) . . (+37) . . Jacek Protas (ostatnia)
- 12:46, 9 lis 2023 (różn. | hist.) . . (+46) . . Wojciech Maksymowicz (ostatnia)
- 12:45, 9 lis 2023 (różn. | hist.) . . (+63) . . Wojciech Maksymowicz
- 12:43, 9 lis 2023 (różn. | hist.) . . (-10) . . Wojciech Kossakowski (ostatnia)
- 12:42, 9 lis 2023 (różn. | hist.) . . (-1) . . Monika Falej (ostatnia)
- 12:41, 9 lis 2023 (różn. | hist.) . . (-2) . . Monika Falej
- 12:41, 9 lis 2023 (różn. | hist.) . . (+2205) . . N Monika Falej (Utworzono nową stronę "(1972-)- prawniczka, działaczka organizacji pozarządowych, poseł na Sejm RP ==Biografia i działalność== Urodziła się 8 lutego 1972 r. w Mrągowie. Z wykształ...")
- 12:32, 9 lis 2023 (różn. | hist.) . . (+19) . . Adam Ołdakowski (ostatnia)
- 11:13, 9 lis 2023 (różn. | hist.) . . (-3) . . Anna Wojciechowska (ostatnia)
- 11:13, 9 lis 2023 (różn. | hist.) . . (+38) . . Anna Wojciechowska
- 11:10, 9 lis 2023 (różn. | hist.) . . (+1845) . . N Anna Wojciechowska (Utworzono nową stronę "Anna Wojciechowska (Traczkowska) (1960 -) – urzędniczka samorządowa, finansistka i polityk, posłanka na Sejm IX i X kadencji. ==Biografia i działalność== Urodz...")
- 10:47, 9 lis 2023 (różn. | hist.) . . (+937) . . N Teresa Wilk (Utworzono nową stronę "polityk, posłanka na Sejm X kadencji. ==Biografia i działalność polityczna== Pracowała jako ekspert w Wojewódzkim Zespole Pomocy Społecznej w Elblągu oraz Wydzi...") (ostatnia)
- 10:42, 9 lis 2023 (różn. | hist.) . . (-4) . . Zbigniew Ziejewski (ostatnia)
- 10:41, 9 lis 2023 (różn. | hist.) . . (+91) . . Zbigniew Ziejewski
- 10:40, 9 lis 2023 (różn. | hist.) . . (+83) . . Robert Gontarz (ostatnia)
- 10:39, 9 lis 2023 (różn. | hist.) . . (+83) . . Maciej Wróbel (ostatnia)
- 10:37, 9 lis 2023 (różn. | hist.) . . (+1547) . . N Andrzej Śliwka (Utworzono nową stronę "(1988-) – prawnik, urzędnik państwowy i polityk, w latach 2020–2023 podsekretarz stanu w Ministerstwie Aktywów Państwowych, poseł na Sejm X kadencji. ==Biograf...") (ostatnia)
- 10:31, 9 lis 2023 (różn. | hist.) . . (0) . . Leonard Krasulski (ostatnia)
- 10:31, 9 lis 2023 (różn. | hist.) . . (+29) . . Leonard Krasulski
- 10:30, 9 lis 2023 (różn. | hist.) . . (+1) . . Robert Gontarz
- 10:29, 9 lis 2023 (różn. | hist.) . . (+1342) . . N Robert Gontarz (Utworzono nową stronę "(1993-) – polski polityk i samorządowiec, poseł na Sejm IX i X kadencji. ==Biografia i działalność polityczna== Urodził się 2 lipca 1993 w Żurominie. Absolwe...")
- 10:26, 9 lis 2023 (różn. | hist.) . . (+134) . . Stanisław Gorczyca (ostatnia)
- 10:22, 9 lis 2023 (różn. | hist.) . . (+51) . . Elżbieta Gelert (ostatnia)
- 10:17, 9 lis 2023 (różn. | hist.) . . (+1884) . . N Zbigniew Ziejewski (Utworzono nową stronę "(1958 - ) - polityk, samorządowiec, przedsiębiorca, poseł na sejm IX, X kadencji (2019-2023; 2023-2027) ==Biografia i działalność== Urodził się 28 listopada 195...")
- 10:10, 9 lis 2023 (różn. | hist.) . . (-3) . . Maciej Wróbel
- 10:09, 9 lis 2023 (różn. | hist.) . . (+14) . . Maciej Wróbel
- 10:09, 9 lis 2023 (różn. | hist.) . . (+2010) . . N Maciej Wróbel (Utworzono nową stronę "(1983-) - dziennikarz, autor filmów dokumentalnych, samorządowiec, wykładowca akademicki, społecznik, poseł na Sejm RP X kadencji (2023-2027). ==Biografia i dział...")
- 10:03, 9 lis 2023 (różn. | hist.) . . (+74) . . Jacek Protas
- 11:50, 8 lis 2023 (różn. | hist.) . . (+250) . . Sylwia Jaskulska (ostatnia)
- 11:48, 8 lis 2023 (różn. | hist.) . . (+314) . . Stanisław Żelichowski (ostatnia)
- 11:43, 8 lis 2023 (różn. | hist.) . . (+37) . . Województwo warmińsko-mazurskie (→Administracja i polityka) (ostatnia)
- 11:40, 8 lis 2023 (różn. | hist.) . . (-10) . . Marcin Kuchciński
- 11:39, 8 lis 2023 (różn. | hist.) . . (+254) . . Marcin Kuchciński
- 11:00, 30 paź 2023 (różn. | hist.) . . (+132) . . Gustaw Marek Brzezin (ostatnia)
- 09:20, 26 paź 2023 (różn. | hist.) . . (+28) . . Marcin Kulasek (ostatnia)
- 09:19, 26 paź 2023 (różn. | hist.) . . (+92) . . Urszula Pasławska (ostatnia)
- 09:17, 26 paź 2023 (różn. | hist.) . . (+24) . . Iwona Arent (ostatnia)
- 09:15, 26 paź 2023 (różn. | hist.) . . (+248) . . Artur Chojecki (ostatnia)
- 09:12, 26 paź 2023 (różn. | hist.) . . (+16) . . Paweł Papke (ostatnia)
- 09:11, 26 paź 2023 (różn. | hist.) . . (+27) . . Janusz Cichoń (ostatnia)
- 09:07, 26 paź 2023 (różn. | hist.) . . (0) . . Lech Nitkowski (ostatnia)
- 09:06, 26 paź 2023 (różn. | hist.) . . (+125) . . Lech Nitkowski
- 10:58, 9 paź 2023 (różn. | hist.) . . (+90) . . Leszek Dublaszewski
- 10:53, 9 paź 2023 (różn. | hist.) . . (0) . . N Plik:Dubl-sordyl.jpg (ostatnia)
- 08:53, 9 paź 2023 (różn. | hist.) . . (-88) . . Leszek Dublaszewski
- 08:52, 9 paź 2023 (różn. | hist.) . . (0) . . N Plik:Holowczyc1.jpg (ostatnia)
- 11:59, 2 sie 2023 (różn. | hist.) . . (-36) . . Akademia Policji w Szczytnie
- 11:58, 2 sie 2023 (różn. | hist.) . . (+3) . . Akademia Policji w Szczytnie (→Oferta kształcenia)
- 11:58, 2 sie 2023 (różn. | hist.) . . (-7) . . Akademia Policji w Szczytnie (→Oferta wydawnicza WSPol)
- 11:57, 2 sie 2023 (różn. | hist.) . . (+9) . . Akademia Policji w Szczytnie
- 11:57, 2 sie 2023 (różn. | hist.) . . (+400) . . Akademia Policji w Szczytnie
- 11:53, 2 sie 2023 (różn. | hist.) . . (0) . . m Akademia Policji w Szczytnie (Konrad przeniósł stronę Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie do Akademia Policji w Szczytnie: zmiana nazwy)
- 11:53, 2 sie 2023 (różn. | hist.) . . (+39) . . N Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie (Konrad przeniósł stronę Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie do Akademia Policji w Szczytnie: zmiana nazwy) (ostatnia)
- 13:17, 21 lip 2023 (różn. | hist.) . . (-9) . . Zerbuń (ostatnia)
- 13:16, 21 lip 2023 (różn. | hist.) . . (+7) . . Wójtówko (ostatnia)
- 13:16, 21 lip 2023 (różn. | hist.) . . (+12) . . Tłokowo (ostatnia)
- 13:16, 21 lip 2023 (różn. | hist.) . . (+7) . . Radostowo (gmina Jeziorany) (ostatnia)
- 13:15, 21 lip 2023 (różn. | hist.) . . (+6) . . Polkajmy (ostatnia)
- 13:15, 21 lip 2023 (różn. | hist.) . . (+11) . . Pierwągi (ostatnia)
- 08:37, 17 lip 2023 (różn. | hist.) . . (-67) . . Migracje ludności na Warmii i Mazurach w latach 1945-1950
- 08:36, 17 lip 2023 (różn. | hist.) . . (-234) . . Migracje ludności na Warmii i Mazurach w latach 1945-1950
- 09:33, 12 cze 2023 (różn. | hist.) . . (-703) . . Migracje ludności na Warmii i Mazurach w latach 1945-1950
- 09:56, 8 maj 2023 (różn. | hist.) . . (+374) . . Państwowe Liceum Pedagogiczne w Mrągowie
- 09:55, 8 maj 2023 (różn. | hist.) . . (0) . . N Plik:Spotkanie 2008-4.jpg (ostatnia)
(od najświeższych | od najstarszych) Zobacz (250 nowszych | 250 starszych) (20 | 50 | 100 | 250 | 500)