Wszystkie artykuły

Z Encyklopedia Warmii i Mazur
Wszystkie strony
 
Wszystkie strony | Poprzednia strona (Natura 2000 Budwity)
PaprotkiParafia Ewangelicko-Augsburska w DziałdowieParafia Ewangelicko-Augsburska w Giżycku
Parafia Ewangelicko-Augsburska w KętrzynieParafia Ewangelicko-Augsburska w MikołajkachParafia Ewangelicko-Augsburska w Mrągowie
Parafia Ewangelicko-Augsburska w NidzicyParafia Ewangelicko-Augsburska w OlsztynieParafia Ewangelicko-Augsburska w Ostródzie
Parafia Ewangelicko-Augsburska w PasymiuParafia Ewangelicko-Augsburska w PiszuParafia Ewangelicko-Augsburska w Rynie
Parafia Ewangelicko-Augsburska w SorkwitachParafia Ewangelicko-Augsburska w SzczytnieParafia Matki Boskiej Wniebowziętej Kościoła polskokatolickiego w Olsztynie
Parafia Prawosławna pw. Opieki Matki Bożej w OlsztynieParafia Prawosławna pw. Przemienienia Pańskiego w Mrągowie
Parafia Prawosławna pw. św. Mikołaja Cudotwórcy w OrnecieParafia Prawosławna pw. św. Onufrego Wielkiego w PasłękuParafia Prawosławna pw. św. Równej Apostołom Marii Magdaleny w Elblągu
Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Galinach
Parafia greckokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w PasłękuParafia greckokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Suszu
Parafia greckokatolicka pw. Narodzenia św. Jana Chrzciciela w ElbląguParafia greckokatolicka pw. Opieki Najświętszej Maryi Panny w OlsztynieParafia greckokatolicka pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Górowie Iławeckim
Parafia greckokatolicka pw. Przemienienia Pańskiego w ReszluParafia greckokatolicka pw. Trójcy Świętej w GiżyckuParafia greckokatolicka pw. Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny w Asunach
Parafia greckokatolicka pw. Świętego Andrzeja w BartoszycachParafia greckokatolicka pw. Świętego Bazylego Wielkiego w KętrzynieParafia greckokatolicka pw. Świętego Jana Apostoła w Iławie
Parafia greckokatolicka pw. Świętego Józafata Kuncewicza w KruklankachParafia greckokatolicka pw. Świętego Mikołaja w Baniach MazurskichParafia greckokatolicka pw. Świętego Mikołaja w Dobrym Mieście
Parafia greckokatolicka pw. Świętej Trójcy w BraniewieParafia greckokatolicka pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ChrzanowieParafia greckokatolicka pw. Świętych Cyryla i Metodego w Lidzbarku Warmińskim
Parafia greckokatolicka pw. św. Michała Archanioła w PieniężnieParafia greckokatolicka pw. św. Włodzimierza i św. Olgi w Wydminach
Parafia prawosławna pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w KętrzynieParafia prawosławna pw. Przemienienia Pańskiego w BraniewieParafia prawosławna pw. Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny w Górowie Iławeckim
Parafia prawosławna pw. Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny w WojnowieParafia prawosławna pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w KorszachParafia prawosławna pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Lidzbarku Warmińskim
Parafia prawosławna pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w WęgorzewieParafia pw. Bogurodzicy Dziewicy Matki Kościoła w Olsztynie
Parafia pw. Błogosławionych Hiacynty i Franciszka w OstródzieParafia pw. Chrystusa Króla w JarnołtowieParafia pw. Chrystusa Króla w Olsztynie
Parafia pw. Chrystusa Króla w RadziejachParafia pw. Chrystusa Króla w SkarżynieParafia pw. Chrystusa Króla w Szczytnie
Parafia pw. Chrystusa Króla w SątocznieParafia pw. Chrystusa Króla w WigwałdzieParafia pw. Chrystusa Króla w Węgoju
Parafia pw. Chrystusa Odkupiciela Człowieka w OlsztynieParafia pw. Chrystusa Sługi w EłkuParafia pw. Dobrego Pasterza Kościoła polskokatolickiego w Elblągu
Parafia pw. Dobrego Pasterza w WęgorzewieParafia pw. Ducha Świętego Pocieszyciela w GiżyckuParafia pw. Ducha Świętego w Ełku
Parafia pw. Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w IławieParafia pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w ŁukcieParafia pw. Matki Boskiej Fatimskiej w Olsztynie
Parafia pw. Matki Boskiej Królowej Polski w ElbląguParafia pw. Matki Boskiej Królowej Polski w GarbnieParafia pw. Matki Boskiej Królowej Polski w Starych Jabłonkach
Parafia pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w SpychowieParafia pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w WindzieParafia pw. Matki Boskiej Saletyńskiej w Olsztynie
Parafia pw. Matki Boskiej Szkaplerznej w RodnowieParafia pw. Matki Boskiej Zwycięskiej w ŁabędnikuParafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Cichach
Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej w DrygałachParafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Grabniku
Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej w LasecznieParafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej w LiwieParafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Nowicy
Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej w RedakachParafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej w SzymanachParafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Wilamowie
Parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej w WęgorzewieParafia pw. Matki Bożej Królowej Polski w FarynachParafia pw. Matki Bożej Królowej Polski w Gromie
Parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski w NapiwodzieParafia pw. Matki Bożej Królowej Polski w PisanicyParafia pw. Matki Bożej Królowej Polski w Rudzienicach
Parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski w StradunachParafia pw. Matki Bożej Królowej Różańca Świętego w Iłowie-OsadzieParafia pw. Matki Bożej Królowej Świata w Cimochach
Parafia pw. Matki Bożej Królowej Świata w KamieńcuParafia pw. Matki Bożej Miłosierdzia-Matki Bożej Ostrobramskiej w StrużynieParafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Borzymach
Parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w DrulitachParafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w JegłownikuParafia pw. Matki Bożej Ostrobramskiej w Drogoszach
Parafia pw. Matki Bożej Różańcowej w BajtkowieParafia pw. Matki Bożej Różańcowej w MikołajkachParafia pw. Matki Bożej Różańcowej w Olsztynie
Parafia pw. Matki Bożej Różańcowej w PieckachParafia pw. Matki Bożej Różańcowej w Turzy WielkiejParafia pw. Matki Bożej Saletyńskiej w Mrągowie
Parafia pw. Matki Bożej Szkaplerznej w KalnikuParafia pw. Matki Bożej Szkaplerznej w OrzyszuParafia pw. Matki Bożej Szkaplerznej we Lwowcu
Parafia pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w KlusachParafia pw. Miłosierdzia Bożego w NidzicyParafia pw. Miłosierdzia Bożego w Olsztynie
Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w ReszkachParafia pw. Męczenników Podlaskich Błogosławionego Wincentego i Towarzyszy w GałajnachParafia pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Ełku
Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w DębowcuParafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Górowie IławeckimParafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jelonkach
Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w KarasiuParafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w MrocznieParafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Olsztynie
Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w OlsztynkuParafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w OrzyszuParafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pasymiu
Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w WilkowieParafia pw. Najświętszego Zbawiciela i Wszystkich Świętych w Dobrym MieścieParafia pw. Najświętszego Zbawiciela w Głotowie
Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Apostołów w EłkuParafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Męczenników w WójtowieParafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i Świętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela w Olsztynie
Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w LipowinieParafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w OleckuParafia pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Gołdapi
Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w SaminieParafia pw. Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w SłupachParafia pw. Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia w Olsztynie
Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej w RóżnowieParafia pw. Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych w OlsztynieParafia pw. Najświętszej Maryi Panny w Wieliczkach
Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w GietrzwałdzieParafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w GlaznotachParafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Jarandowie
Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w KandytachParafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w PaluzachParafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Rynie Reszelskim
Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w SkolitachParafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w ŻydowieParafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny i Świętego Józefa w Krośnie
Parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny i św. Anny w LubawieParafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w BłudowieParafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Stoczku Klasztornym
Parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Świętej LipceParafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny i Świętego Wojciecha w NidzicyParafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Biesalu
Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w DąbrównieParafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w IławieParafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Lesinach Wielkich
Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w OrzechowieParafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w OstródzieParafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Łęgowie
Parafia pw. Niepokalanego Serca Maryi Panny w ŁynieParafia pw. Niepokalanego Serca Maryi w BarcianachParafia pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Pomorskiej Wsi
Parafia pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w RychlikachParafia pw. Opatrzności Bożej w EłkuParafia pw. Opatrzności Bożej w Wąpiersku
Parafia pw. Opieki Świętego Józefa w OpaleńcuParafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego i Matki Boskiej Miłosierdzia w KorszachParafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Borecznie
Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w ChwalęcinieParafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w DziałdowieParafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Hartowcu
Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w KanigowieParafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Lidzbarku WarmińskimParafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Małdytach
Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w MiłakowieParafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w OleckuParafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Olszewie Węgorzewskim
Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w OpinieParafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w PiotrowicachParafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Srokowie
Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w SułowieParafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w SłonecznikuParafia pw. Przemienienia Pańskiego w Chojniku
Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w IławieParafia pw. Przemienienia Pańskiego w WilczętachParafia pw. Przenajświętszej Trójcy w Chruścielu
Parafia pw. Przenajświętszej Trójcy w DźwierzutachParafia pw. Przenajświętszej Trójcy w StębarkuParafia pw. Trzech Króli w Kolnie
Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w BrzydowieParafia pw. Trójcy Przenajświętszej w BudrachParafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Morągu
Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Rucianem-NidzieParafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Starych JuchachParafia pw. Trójcy Przenajświętszej we Frednowach
Parafia pw. Trójcy Świętej w KrotoszynachParafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w GoryniuParafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Grabowie Lubawskim
Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w JeziorzeParafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w KalinowieParafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kruklankach
Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Lidzbarku WelskimParafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w MarwałdzieParafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Olecku
Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w PrositachParafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w RychnowieParafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Szczytnie
Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w SzymonceParafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny we FromborkuParafia pw. Wszystkich Świętych w Niechłoninie
Parafia pw. Wszystkich Świętych w Wielkim WierznieParafia pw. Zesłania Ducha Świętego w ZąbrowieParafia pw. Zmartwychwstania Pańskiego w Słobitach
Parafia pw. Znalezienia Krzyża Świętego w Klebarku WielkimParafia pw. Znalezienia Krzyża Świętego w KlonieParafia pw. bł. Anieli Salawy w Olsztynku
Parafia pw. bł. Bolesławy Lament w NidzicyParafia pw. bł. Doroty z Mątów w DorotowieParafia pw. bł. Doroty z Mątów w Elblągu
Parafia pw. bł. Franciszki Siedliskiej w ElbląguParafia pw. bł. Franciszki Siedliskiej w OlsztynieParafia pw. bł. Honorata Koźmińskiego w Mrągowie
Parafia pw. bł. Jana Pawła II w EłkuParafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Biskupcu ReszelskimParafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Ełku
Parafia pw. bł. Michała Kozala w MorąguParafia pw. bł. Reginy Protmann w GronowieParafia pw. bł. Teresy Ledóchowskiej w Grabowie
Parafia pw. Świętego Krzyża w BraniewieParafia pw. Świętego Krzyża w Krekolach
Parafia pw. Świętego Krzyża w Szestnie
Parafia pw. Świętej Rodziny w Żelaznej GórzeParafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła oraz Przemienienia Pańskiego w Przełęku
Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w DurąguParafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w GrodzicznieParafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Judzikach
Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w KiwitachParafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w KozłowieParafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Lidzbarku Warmińskim
Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w LipicyParafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w PieniężnieParafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Reszlu
Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w RogajnachParafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w WęgorzewieParafia pw. Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Dywitach
Parafia pw. Świętych Piotra i Pawła w DobrzykachParafia pw. św. Andrzeja Apostoła i św. Rocha w RamsowieParafia pw. św. Andrzeja Apostoła w Barczewie
Parafia pw. św. Andrzeja Apostoła w PrawdziskachParafia pw. św. Andrzeja Apostoła w WapnikuParafia pw. św. Andrzeja Boboli w Białej Piskiej
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w DubeninkachParafia pw. św. Andrzeja Boboli w IławieParafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lidzbarku Warmińskim
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w SzyldakuParafia pw. św. Andrzeja Boboli w WojciechachParafia pw. św. Andrzeja Boboli w Świętajnie
Parafia pw. św. Anny i św. Jerzego w RadostowieParafia pw. św. Anny w BarczewieParafia pw. św. Anny w Giżycku
Parafia pw. św. Anny w MołtajnachParafia pw. św. Anny w OlsztynieParafia pw. św. Anny w Sokolicy
Parafia pw. św. Antoniego Opata w WozławkachParafia pw. św. Antoniego Padewskiego w Baniach MazurskichParafia pw. św. Antoniego Padewskiego w Gąskach
Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego w KadynachParafia pw. św. Antoniego Padewskiego w NapierkachParafia pw. św. Antoniego Padewskiego w Prostkach
Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego w SzczepankowieParafia pw. św. Antoniego Padewskiego w WarpunachParafia pw. św. Antoniego w Braniewie
Parafia pw. św. Antoniego w RadziejewieParafia pw. św. Antoniego w SarnowieParafia pw. św. Antoniego z Padwy w Tereszewie
Parafia pw. św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w RunowieParafia pw. św. Arnolda w OlsztynieParafia pw. św. Augustyna i św. Anny w Babiaku
Parafia pw. św. Barbary w BoguchwałachParafia pw. św. Barbary w PłośnicyParafia pw. św. Barbary w Rogożu
Parafia pw. św. Barbary w RumianieParafia pw. św. Barbary w ZłotowieParafia pw. św. Bartłomieja Apostoła w Piotraszewie
Parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła w SampławieParafia pw. św. Bartłomieja w JezioranachParafia pw. św. Bartłomieja w Miłomłynie
Parafia pw. św. Benedykta w LubajnachParafia pw. św. Bonifacego Biskupa i Męczennika w RybnieParafia pw. św. Brata Alberta Chmielowskiego w Bratianie
Parafia pw. św. Brata Alberta Chmielowskiego w ChełchachParafia pw. św. Brata Alberta Chmielowskiego w KamińskuParafia pw. św. Brata Alberta w Bartoszycach
Parafia pw. św. Brata Alberta w IławieParafia pw. św. Brata Alberta w KętrzynieParafia pw. św. Brata Alberta w Sorkwitach
Parafia pw. św. Brata Alberta w SzczytnieParafia pw. św. Brunona Biskupa i Męczennika w GiżyckuParafia pw. św. Brunona w Bartoszycach
Parafia pw. św. Dominika Savio w OstródzieParafia pw. św. Elżbiety w KraszewieParafia pw. św. Faustyny Kowalskiej w Dobrym Mieście