Wszystkie artykuły

Z Encyklopedia Warmii i Mazur
Wszystkie strony
 
Wszystkie strony | Poprzednia strona (Komitet Miejsko-Gminny PZPR w Morągu)
Lech RadykoLechowoLega
LeginyLejkowiec dętyLejkowo
LekartyLekityLeleszki
LelkowoLelkowo (gmina wiejska)Lemany
LembrukLenartyLeniec bezpodkwiatkowy
LenkupieLeo OlschewskiLeo Schrade
Leon CzarlińskiLeon Czarliński z ZakrzewkaLeon Działowski
Leon KauczorLeon KłonicaLeon Leitgeber
Leon RybińskiLeon SobocińskiLeon Włodarczak
Leon ZajkowskiLeon ZałuckiLeonard Jan Nieborak
Leonard JanuszkoLeonard KlimekLeonard Krasulski
Leonard KwiatkowskiLeonard PerepeczkoLeonhard Fromm
Leopold JessnerLeopold SzczerbickiLepaki Wielkie
LepnoLesiny WielkieLesiska
LeszczLeszcz (ryba)Leszczyna
Leszek BorsLeszek ButscherLeszek Dereń
Leszek DoroszLeszek DublaszewskiLeszek Galica
Leszek GórskiLeszek Jan RogalskiLeszek Jobs
Leszek KuriataLeszek NiedźwiedźLeszek Nowak
Leszek StankiewiczLeszek UrbanowiczLeszek Wojcinowicz
Leszek WojtonLesznoLesław Markowicz
Lewałd WielkiLeśne Arboretum Warmii i Mazur w KudypachLeśnica
LeśniewoLeśnikiLeśny Dwór
Leśny RówLeżnica
Liceum Ogólnokształcące "OSKAR" w OlsztynieLiceum Ogólnokształcące im. Feliksa Nowowiejskiego w BraniewieLiceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Olecku
Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej przy Zespole Szkół w BiskupcuLiceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w NidzicyLiceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Bartoszycach
Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w IławieLiceum Ogólnokształcące im. gen. Mariusza Zaruskiego w WęgorzewieLiceum Ogólnokształcące przy Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niesłyszących w Olsztynie
Liceum Ogólnokształcące w Dobrym MieścieLiceum Ogólnokształcące w GołdapiLiceum Ogólnokształcące w Nowym Mieście Lubawskim
Liceum Ogólnokształcące w PasłękuLiceum Ogólnokształcące w Rucianem-NidzieLiceum Ogólnokształcące z Ukraińskim Językiem Nauczania w Górowie Iławeckim
Liceum Profilowane im. ks. Edmunda Domańskiego w Iłowie-OsadzieLichtajnyLichtajny (gmina Ostróda)
Lidia StarońLidzbarkLidzbark (gmina miejsko-wiejska)
Lidzbark WarmińskiLidzbark Warmiński (gmina wiejska)Ligi
LiksajnyLikusyLilia złotogłów
Liliana RacisLimżaLin
LingwenLinia kolejowa Kętrzyn - WęgorzewoLinki
LinkowoLinowiecLinowo
Linowo (gmina Dubeninki)Linowo (gmina Purda)Lipa drobnolistna
LipicaLipiennik LoeselaLipień
LipinkiLipińskieLipińskie (gmina Miłki)
Lipińskie MałeLipnikiLipniki (gmina Górowo Iławeckie)
Lipowa Góra WschodniaLipowa Góra ZachodniaLipowiec
Lipowiec (gmina Kurzętnik)LipowinaLipowo
Lipowo (gmina Biskupiec)Lipowo (gmina Kruklanki)Lipowo (gmina Ostróda)
Lipowo KurkowskieLipówkaLis
LisewoLiskiLiski (gmina Stare Juchy)
Liski (gmina Sępopol)List niebieskiLista lub wypunktowanie w treści hasła
Listera sercowataLisyLisy (gmina Banie Mazurskie)
Literak właściwyLitwinkiLiwa
Lobelia jeziornaLokalna Grupa Rybacka "Pojezierze Olsztyńskie"Lokalna Grupa Rybacka "Wielkie Jeziora Mazurskie"
Lokalne Grupy DziałaniaLongin KomorowskiLongin Olesiński
LorkiLosyLovis Corinth
LubajnyLubawaLubawa (gmina wiejska)
LubiewoLubnowoLubnowy Małe
LubominoLubomino (gmina wiejska)Lubstyn
LubstynekLucjan LatosińskiLudolf König von Wattzau
LudwichowoLudwig BaczkoLudwig von Erlichshausen
Ludwik DonimirskiLudwik EkiertLudwik Eryk Broy
Ludwik FonferekLudwik JaczunLudwik Mizerski
Ludwik NadolskiLudwika ChewińskaLudwika Stramkowska
LusinyLuther von BraunschweigLutkowo
LutryLwowiecLądek
MBKS Victoria BartoszyceMEBLE-OKMED DEMKO Sp. j.MKS "Mazur" Ełk
MKS Olimpia OlsztynekMKS Zatoka BraniewoMKS Zryw Volley Iława
MMKS Concordia ElblągMOS EłkMachary
Maciej BykowskiMaciej DobrowolskiMaciej Radtke
Maciej RudolMaciej SitarekMaciej Zieliński
Maciej z WąsoszaMaciejowiznaMaciejowięta
Maczużnik główkowatyMagazyn MrągowskiMagazyn Samorządowy Miasta i Gminy Orzysz
Magdalena ChemiczMagdalena MielnikMagdaleniec
Majdany WielkieMajdyMajewo
MajkiMajmławkiMakosieje
MakowoMaksymilian AndrysonMaksymilian Kaller
Maksymilian PiotrowskiMakówMaldanin
MaleczewoMalina moroszkaMaliniak
MalinkaMalinnikMalinowo
Malinówka WielkaMamed ChalidowManna litewska
MansfeldyMaraMaradki
MarchewkiMarcin BiedermannMarcin Bielewicz
Marcin ChorzelewskiMarcin CzindalMarcin Giersz
Marcin KemnaterMarcin KoniecznyMarcin Kuchciński
Marcin KulasekMarcin MalewskiMarcin Możdżonek
Marcin Paweł KrajewskiMarcin ProrokMarcin Szulik
Marcin ZmiarowskiMarcin z GolinaMarcin z Wrocimowic
Marcin ze SławkaMarcin ŚlęzakMarcinki
MarcinkowoMarcinkowo (gmina Grunwald)Marcinkowo (gmina Purda)
Marcinowa WolaMarcinowoMarcinowo (gmina Gołdap)
Marek BienieckiMarek BoneczkoMarek Dabkus
Marek JaniszewskiMarek JóźwikMarek Konopka
Marek KotulskiMarek KwiatkowskiMarek Miros
Marek OlszewskiMarek PanasMarek Paszkowski
Marek ProszekMarek RutkiewiczMarek Sitnik
Marek StabrawaMarek StefanowiczMarek Szter
Marek WilkMarek ŻylińskiMaria Biolik
Maria FischerMaria JarczewskaMaria Piątkowska
Maria SapkaMaria SorokoMarian Borzyszkowski
Marian BublewiczMarian EjsmontMarian Gotowiec
Marian GrossMarian JanickiMarian Kozłowski
Marian KsiążekMarian MatuszekMarian Piotrowski
Marian PodziewskiMarian RapackiMarian Rusiecki
Marian SurmaMarian Szczepan MachinekMarianka
Marianna BiskupMarianna PastuszkaMarianna Witkowska
Mariusz GabiecMariusz KondratowiczMariusz Makowski
Mariusz RybickiMariusz RógMariusz Sordyl
MarkajmyMarkinyMarkowo
MarkowskieMarksewoMarkusy
Markusy (gmina wiejska)Markward von RiesenburgMarkward von Salzbach
MarszewnicaMarta GrabiańskaMarta Hanowska-Sendrowska
Marta LisowskaMartianyMartin Truchsess von Wetzhausen
MarunyMarwałdMarwica
Marzena LipeckaMarzenna SupranowiczMarzewo
MarzęciceMarózMarózek
MasunyMaszewyMaszty
Mateusz GrunenbergMateusz KamińskiMateusz Obarek
Mateusz TruszczyńskiMathias von BebernMatto
MatytyMaurycy FerberMawry