Wkład użytkownika
Z Encyklopedia Warmii i Mazur
(od najświeższych | od najstarszych) Zobacz (250 nowszych | 250 starszych) (20 | 50 | 100 | 250 | 500)
- 23:04, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+56) . . Piotr Bogdalski (→Zobacz też)
- 23:04, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+56) . . Paweł Ossowski (→Zobacz też)
- 23:03, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+28) . . Nikodem Stefan Kowalski (→Zobacz też)
- 23:03, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+55) . . Michał Maliński (→Zobacz też)
- 23:02, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+56) . . Michał Makowski (→Zobacz też)
- 23:02, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+28) . . Mateusz Truszczyński (→Zobacz też)
- 23:00, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+28) . . Józef Ruchniewicz (→Zobacz też)
- 23:00, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+28) . . Józef Mania (→Zobacz też)
- 23:00, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+14) . . Józef Kupczyk (→Bibliografia)
- 22:59, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+17) . . Józef Drzazga (→Zobacz też)
- 22:59, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+28) . . Janusz Fiebig (→Zobacz też)
- 22:58, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+28) . . Jan Jankowski (→Zobacz też)
- 22:58, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+28) . . Jan Jakub Kanter (→Bibliografia)
- 22:55, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (-223) . . Henryk Piotrowski (→Zobacz też)
- 22:54, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+82) . . Henryk Błaszczyk (→Bibliografia)
- 22:54, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+56) . . Franciszek Wyczyński (→Zobacz też)
- 22:54, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+28) . . Franciszek Wachowski (→Zobacz też)
- 22:53, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+27) . . Filip Krementz (→Bibliografia)
- 22:53, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+55) . . Eneasz Sylwiusz Piccolomini (→Zobacz też)
- 22:53, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+56) . . Edmund Nierzwicki (→Zobacz też)
- 22:51, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+56) . . Bolesław Domachowski (→Zobacz też)
- 22:51, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+56) . . Augustyn Heiselberg (→Zobacz też)
- 22:51, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+28) . . Andrzej Tomasz Wielandt (→Zobacz też)
- 22:48, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+28) . . Trękus
- 22:47, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+108) . . Trękus (→Bibliografia)
- 22:47, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+28) . . Krosno (gmina Orneta)
- 22:45, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+134) . . Krosno (gmina Orneta) (→Bibliografia)
- 22:44, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+28) . . Gąsiorówko
- 22:44, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+81) . . Gąsiorówko (→Bibliografia)
- 22:43, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+55) . . Czarne (gmina Dubeninki) (→Bibliografia)
- 22:43, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+111) . . Chaberkowo (→Bibliografia)
- 22:42, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+55) . . Barzyna (→Bibliografia)
- 22:42, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+84) . . Barany (→Bibliografia)
- 22:41, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+28) . . Banie Mazurskie
- 22:40, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+195) . . Banie Mazurskie (→Bibliografia)
- 22:37, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+56) . . Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Kazimierza Jagiellończyka w Lidzbarku Warmińskim (→Bibliografia)
- 22:37, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+83) . . Włodzimierz Baran (→Zobacz też)
- 22:36, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+56) . . Władysław Nowak (→Zobacz też)
- 22:36, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+28) . . Wojciech Gromadecki (→Zobacz też)
- 22:35, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+28) . . Witold Minksztym (→Zobacz też)
- 22:35, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+56) . . Wiktor Bina (→Zobacz też)
- 22:34, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+28) . . Wawrzyniec Feld (→Zobacz też)
- 22:34, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+28) . . Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie (→Bibliografia)
- 22:34, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+27) . . Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu (→Bibliografia)
- 22:33, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+33) . . Walenty Barczewski (→Zobacz też)
- 22:33, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+389) . . V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy w Olsztynie (→Bibliografia)
- 22:32, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+28) . . VII Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego w Olsztynie (→Bibliografia)
- 22:32, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+28) . . Theodor Bornowski (→Zobacz też)
- 22:31, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+27) . . Teresa Sobczak (→Zobacz też)
- 22:31, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+50) . . Teofil Mazur (→Zobacz też)
- 22:30, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+84) . . Tadeusz Stanisław Rogalewski (→Zobacz też)
- 22:30, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+56) . . Tadeusz Pezała (→Zobacz też)
- 22:29, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+10) . . Tadeusz Maria Gelewski (→Bibliografia biograficzna)
- 22:29, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+28) . . Tadeusz Maria Gelewski (→Zobacz też)
- 22:29, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+56) . . Tadeusz Krzymowski (→Zobacz też)
- 22:28, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+28) . . Tadeusz Gączowski (→Zobacz też)
- 22:28, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+28) . . Tadeusz Chmielewski (→Zobacz też)
- 22:25, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+27) . . Szkoła Podstawowa im. Rodu Działyńskich w Bratianie (→Bibliografia)
- 22:24, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+54) . . Szkoła Podstawowa z Oddziałem Integracyjnym nr 2 im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Szczytnie (→Bibliografia)
- 22:24, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+55) . . Szkoła Podstawowa w Łankiejmach przy Zespole Szkół (→Bibliografia)
- 22:23, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+55) . . Szkoła Podstawowa w Zwierzewie (→Bibliografia)
- 22:23, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+27) . . Szkoła Podstawowa w Zagajach (→Bibliografia)
- 22:23, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+588) . . Szkoła Podstawowa w Windzie (→Bibliografia)
- 22:22, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+225) . . Szkoła Podstawowa w Wilkowie przy Zespole Szkół (→Osiągnięcia)
- 22:22, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+221) . . Szkoła Podstawowa w Wilkowie przy Zespole Szkół (→Bibliografia)
- 22:22, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+28) . . Szkoła Podstawowa w Wielkim Łęcku (→Bibliografia)
- 22:21, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+569) . . Szkoła Podstawowa w Wielbarku (→Bibliografia)
- 22:21, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+55) . . Szkoła Podstawowa w Uścianach (→Bibliografia)
- 22:21, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+28) . . Szkoła Podstawowa w Ukcie (→Bibliografia)
- 22:20, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+28) . . Szkoła Podstawowa w Szyldaku (→Bibliografia)
- 22:20, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+266) . . Szkoła Podstawowa w Petrykozach (→Bibliografia)
- 22:20, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+552) . . Szkoła Podstawowa w Lelkowie (→Bibliografia)
- 22:19, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+27) . . Szkoła Podstawowa w Kiwitach (→Bibliografia)
- 22:19, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+27) . . Szkoła Podstawowa przy Zespole Przedszkolno-Szkolnym w Tyrowie (→Bibliografia)
- 22:18, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szkoła Podstawowa nr 3 w Olsztynie (→Ciekawostki)
- 22:18, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+55) . . Szkoła Podstawowa nr 3 w Olsztynie (→Bibliografia)
- 22:17, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+532) . . Szkoła Podstawowa nr 2 w Morągu (→Bibliografia)
- 22:17, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+55) . . Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Gołdapi (→Bibliografia)
- 22:16, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+27) . . Szkoła Podstawowa nr 1 im. gen. Józefa Bema w Dobrym Mieście (→Bibliografia)
- 22:16, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+56) . . Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Węgorzewie (→Bibliografia)
- 22:16, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+84) . . Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Piszu (→Bibliografia)
- 22:15, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+27) . . Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim (→Bibliografia)
- 22:15, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+680) . . Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego w Waśniewie (→Bibliografia)
- 22:15, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+55) . . Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Rączkach (→Bibliografia)
- 22:14, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+863) . . Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Słobitach (→Bibliografia)
- 22:14, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+55) . . Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Szymanach (→Bibliografia)
- 22:13, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+83) . . Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Muszakach (→Bibliografia)
- 22:13, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (-3) . . Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sątopach (→Ciekawostki)
- 22:13, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+59) . . Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sątopach (→Bibliografia)
- 22:12, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+27) . . Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Hartowcu (→Bibliografia)
- 22:11, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+59) . . Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie (→Bibliografia)
- 22:11, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+58) . . Szkoła Podstawowa im. Karola Małłka przy Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Narzymiu (→Bibliografia)
- 22:10, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+730) . . Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sokolicy (→Bibliografia)
- 22:10, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+87) . . Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Godkowie (→Bibliografia)
- 22:09, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+62) . . Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Samulowskiego w Gietrzwałdzie (→Bibliografia)
- 22:09, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+58) . . Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Uzdowie (→Bibliografia)
- 22:08, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+58) . . Szkoła Podstawowa im. 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej w Bezledach (→Bibliografia)
- 22:06, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+55) . . Szczepan Brym (→Zobacz też)
- 22:05, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+78) . . Stanisław Szteyn (→Zobacz też)
- 22:05, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+32) . . Stanisław Orzoł (→Zobacz też)
- 22:04, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+56) . . Stanisław Kawula (→Zobacz też)
- 22:04, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+56) . . Stanisław Grzesiuk (→Zobacz też)
- 22:04, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+52) . . Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Marion Dönhoff w Mikołajkach (→Bibliografia)
- 22:03, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+2) . . Samorządowa Szkoła Podstawowa w Franciszkowie (→Osiągnięcia)
- 22:03, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+55) . . Samorządowa Szkoła Podstawowa w Franciszkowie (→Bibliografia)
- 22:02, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+27) . . Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 2 w Iławie (→Bibliografia)
- 21:59, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+60) . . Róża Koenigsmann-Pacholska (→Zobacz też)
- 21:59, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+28) . . Ryszard Smoliński (→Bibliografia)
- 21:58, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Roman Urbanek (→Zobacz też)
- 21:57, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+34) . . Roman Urbanek (→Zobacz też)
- 21:57, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+75) . . Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Nidzicy (→Bibliografia)
- 21:56, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+30) . . Publiczna Szkoła Podstawowa w Miłomłynie (→Bibliografia)
- 21:55, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+61) . . Paweł Hans (→Zobacz też)
- 21:54, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+28) . . Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie (→Bibliografia)
- 21:53, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+33) . . Otylia Hohmann-Markwitan (→Zobacz też)
- 21:53, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+33) . . Natalia Żarska (→Zobacz też)
- 21:52, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+61) . . Mirosław Świątecki (→Zobacz też)
- 21:52, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+33) . . Michał Nahorski (→Zobacz też)
- 21:51, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+56) . . Małgorzata Suświłło (→Zobacz też)
- 21:51, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+34) . . Mateusz Grunenberg (→Zobacz też)
- 21:50, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+55) . . Marta Hanowska-Sendrowska (→Zobacz też)
- 21:50, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (-21) . . Marian Szczepan Machinek (→Zobacz też)
- 21:50, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+112) . . Marian Gotowiec (→Bibliografia)
- 21:49, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+79) . . Maria Biolik (→Zobacz też)
- 21:48, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+55) . . Liceum Profilowane im. ks. Edmunda Domańskiego w Iłowie-Osadzie (→Bibliografia)
- 21:47, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+61) . . Liceum Ogólnokształcące im. gen. Mariusza Zaruskiego w Węgorzewie (→Bibliografia)
- 21:47, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+28) . . Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Bartoszycach (→Bibliografia)
- 21:47, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+62) . . Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Nidzicy (→Bibliografia)
- 21:46, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+61) . . Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Olecku (→Bibliografia)
- 21:45, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+56) . . Liceum Ogólnokształcące w Nowym Mieście Lubawskim (→Bibliografia)
- 21:44, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+59) . . Leonhard Fromm (→Zobacz też)
- 21:43, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+33) . . Leonard Kwiatkowski (→Zobacz też)
- 21:43, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+55) . . Krystyna Janina Stasiewicz (→Zobacz też)
- 21:43, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+61) . . Konrad Sikora (→Zobacz też)
- 21:42, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+32) . . Kazimierz Pacer (→Zobacz też)
- 21:41, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+33) . . Karol Sieniawski (→Zobacz też)
- 21:41, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+50) . . Józef Rusiecki (→Bibliografia)
- 21:34, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+33) . . Józef Biedrawa (→Zobacz też)
- 21:33, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+27) . . Joanna Małgorzata Szteyn (→Zobacz też)
- 21:33, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+107) . . Joanna Maria Garbula (→Bibliografia)
- 21:32, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+28) . . Joanna Ludmiła Kokot (→Zobacz też)
- 21:32, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+57) . . Jerzy Ryszard Strzeżek (→Zobacz też)
- 21:31, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+33) . . Jerzy Klenczon (→Zobacz też)
- 21:31, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+33) . . Jerzy Burski (→Zobacz też)
- 21:30, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+84) . . Janusz Nowicki (→Zobacz też)
- 21:30, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+33) . . Jan Bałdowski (→Zobacz też)
- 21:29, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+33) . . Jan Bauer (→Zobacz też)
- 21:29, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+33) . . Jan Baczewski (→Zobacz też)
- 21:28, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+84) . . Jadwiga Wyszkowska (→Zobacz też)
- 21:28, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+33) . . Jadwiga Wierzbicka (→Zobacz też)
- 21:27, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+14) . . Jadwiga Brzeszczyńska-Gransicka (→Zobacz też)
- 21:27, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+55) . . Irena Pietrzak-Pawłowska (→Zobacz też)
- 21:25, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+55) . . I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie (→Bibliografia)
- 21:25, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+33) . . I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Ełku (→Bibliografia)
- 21:24, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+56) . . I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Działdowie (→Bibliografia)
- 21:24, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+28) . . I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Elblągu (→Bibliografia)
- 21:24, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+54) . . I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Polskość Mazur w Piszu (→Bibliografia)
- 21:23, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+55) . . I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Olsztynie (→Bibliografia)
- 21:23, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+80) . . IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Olsztynie (→Bibliografia)
- 21:22, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+28) . . IV Liceum Ogólnokształcące w Ełku (→Bibliografia)
- 21:21, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+54) . . II Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie (→Bibliografia)
- 21:21, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+54) . . II Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu (→Bibliografia)
- 21:20, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+54) . . III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie (→Bibliografia)
- 21:19, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+54) . . III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Elblągu (→Bibliografia)
- 21:18, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+61) . . Hugo Bonk (→Zobacz też)
- 21:17, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+33) . . Franciszka Hensel-Szczepańska (→Zobacz też)
- 21:17, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+28) . . Franciszek Szczepański (→Zobacz też)
- 21:16, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+56) . . Franciszek Schnarbach (→Zobacz też)
- 21:15, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+18) . . Franciszek Jujka (→Zobacz też)
- 21:14, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+62) . . Franciszek Hipler (→Zobacz też)
- 21:13, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+28) . . Franciszek Barcz (→Zobacz też)
- 21:13, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+1) . . Ewa Nikadem-Malinowska (→Zobacz też)
- 21:12, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+55) . . Ewa Nikadem-Malinowska (→Zobacz też)
- 21:12, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+15) . . Eulalia Julitta Borowska (→Zobacz też)
- 21:11, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+43) . . Eugeniusz Grabda (→Zobacz też)
- 21:09, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Dominik Wanic (→Zobacz też)
- 21:09, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+48) . . Dominik Wanic (→Zobacz też)
- 21:08, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+83) . . Daniel Dramowicz (→Bibliografia)
- 21:07, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+26) . . Czesław Kosakowski (→Zobacz też)
- 21:07, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+18) . . Brunon Bem (→Zobacz też)
- 21:06, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+24) . . Bronisław Chabowski (→Zobacz też)
- 21:06, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+26) . . Bożena Pruszkiewicz (→Zobacz też)
- 21:06, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+52) . . Bożena Pruszkiewicz (→Bibliografia)
- 21:05, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+84) . . Bolesław Wytrążek (→Zobacz też)
- 21:05, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+50) . . Bolesław Dąbrowski (→Bibliografia)
- 21:04, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+32) . . Bohdan Jerzy Koziełło-Poklewski (→Zobacz też)
- 21:04, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+1) . . Benno Böhm (→Zobacz też)
- 21:03, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+29) . . Benno Böhm (→Zobacz też)
- 21:03, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+29) . . Barbara Magdalena Kowalska (→Zobacz też)
- 20:32, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+27) . . Augustyn Klimek (→Zobacz też)
- 20:31, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+52) . . Arkadiusz Żukowski (→Zobacz też)
- 20:31, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+20) . . Antoni Ditki (→Zobacz też)
- 20:30, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+63) . . Anna Łubieńska (→Zobacz też)
- 20:30, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+15) . . Anna Romańska (→Zobacz też)
- 20:29, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+45) . . Anna Hedrych-Sendrowska (→Zobacz też)
- 20:28, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+14) . . Andrzej Zbigniew Nowak (→Zobacz też)
- 20:28, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+16) . . Andrzej Wałkówski (→Zobacz też)
- 20:27, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+1) . . Andrzej Olubiński (→Zobacz też)
- 20:27, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Andrzej Olubiński (→Zobacz też)
- 20:27, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+29) . . Andrzej Olubiński (→Zobacz też)
- 20:26, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+22) . . Alojzy Świątek (→Zobacz też)
- 20:25, 13 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+30) . . Alojzy Barczewski (→Zobacz też)
- 18:10, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+1) . . Krosno (gmina Orneta)
- 18:09, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (-134) . . Trękus
- 17:59, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Krosno (gmina Orneta)
- 17:56, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (-159) . . Krosno (gmina Orneta)
- 17:51, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+1) . . Kraszewo (powiat działdowski) (→Dzieje miejscowości)
- 17:49, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (-88) . . Kraszewo (powiat działdowski)
- 17:45, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (-103) . . Gąsiorówko
- 17:41, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Gajewo (→Gospodarka)
- 17:40, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (-42) . . Gajewo
- 17:34, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (-61) . . Czarne (gmina Dubeninki)
- 17:29, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (-125) . . Chaberkowo
- 17:25, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+2) . . Barzyna (→Dzieje miejscowości)
- 17:23, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (-73) . . Barzyna
- 17:06, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+7) . . Bartoszyce (gmina wiejska) (→Obszary chronione i pomniki przyrody)
- 17:05, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+3) . . Bartoszyce (gmina wiejska) (→Sport)
- 17:05, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+9) . . Bartoszyce (gmina wiejska) (→Szkolnictwo)
- 17:04, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+26) . . Bartoszyce (gmina wiejska) (→Kultura i turystyka)
- 17:02, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Bartoszyce (gmina wiejska) (→Gospodarka)
- 17:02, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (-13) . . Bartoszyce (gmina wiejska) (→Historia gminy jako jednostki administracyjnej)
- 17:00, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (-3) . . Bartoszyce (gmina wiejska) (→Demografia)
- 17:00, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+4) . . Bartoszyce (gmina wiejska) (→Powierzchnia gminy)
- 16:59, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (-29) . . Barany (→Bibliografia)
- 16:58, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+2) . . Barany (→Bibliografia)
- 16:58, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (-49) . . Barany
- 16:45, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (-4) . . Banie Mazurskie
- 16:41, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+15) . . Banie Mazurskie (→Dzieje miejscowości)
- 16:39, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (-115) . . Banie Mazurskie
- 10:39, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+21) . . Zenon Trzciński (→Bibliografia)
- 10:39, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (-13) . . Władysław Herz (→Bibliografia)
- 10:38, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+50) . . Wincenty Siegmund (→Zobacz też)
- 10:37, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+8) . . Wincenty Pol (→Bibliografia)
- 10:37, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+50) . . Wincenty Kalitowski (→Zobacz też)
- 10:36, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+25) . . Wiesław Pływaczewski (→Zobacz też)
- 10:36, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+10) . . Wiesław Pływaczewski (→Bibliografia)
- 10:35, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Walenty Gotzheim (→Bibliografia)
- 10:35, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+2) . . Wacław Leszczyński (→Bibliografia)
- 10:34, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+2) . . Tomasz Wilczyński (→Bibliografia)
- 10:34, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+44) . . Teofil Sychowski-Stumberg (→Zobacz też)
- 10:33, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+17) . . Tadeusz Cielecki (→Bibliografia)
- 10:32, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+1) . . Stefan Potęgowski (→Zobacz też)
- 10:32, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+18) . . Stefan Potęgowski (→Zobacz też)
- 10:30, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+8) . . Stanisław Działyński (→Bibliografia)
- 10:30, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+23) . . Stanisław Biczysko (→Zobacz też)
- 10:29, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+8) . . Ryszard Abramowski (→Bibliografia)
- 10:29, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+1) . . Robert Bilitewski (→Zobacz też)
- 10:28, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+4) . . Robert Bilitewski (→Bibliografia)
- 10:28, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+36) . . Piotr Bogdalski (→Zobacz też)
- 10:27, 11 kwi 2014 (różn. | hist.) . . (+45) . . Paweł Ossowski (→Zobacz też)
(od najświeższych | od najstarszych) Zobacz (250 nowszych | 250 starszych) (20 | 50 | 100 | 250 | 500)