Wkład użytkownika
Z Encyklopedia Warmii i Mazur
(od najświeższych | od najstarszych) Zobacz (250 nowszych | 250 starszych) (20 | 50 | 100 | 250 | 500)
- 16:11, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-5) . . Wiktor Bina
- 16:10, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Wiktor Bina
- 16:10, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-7) . . Wiktor Bina
- 16:09, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-12) . . Wawrzyniec Feld
- 16:08, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-4) . . Theodor Bornowski
- 16:06, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-3) . . Teresa Sobczak
- 16:05, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-5) . . Tadeusz Gączowski
- 16:04, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+16) . . Tadeusz Chmielewski
- 16:03, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-3) . . Tadeusz Chmielewski
- 16:02, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-16) . . Stanisław Szteyn
- 16:00, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-4) . . Stanisław Orzoł
- 15:59, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Stanisław Kawula
- 15:58, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Stanisław Grzesiuk
- 15:57, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-10) . . Salomea Herudaj-Myczek
- 15:55, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Wojciech Gromadecki
- 15:54, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+97) . . Marian Szczepan Machinek
- 15:52, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+2) . . Małgorzata Suświłło
- 15:51, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-4) . . Mirosław Świątecki
- 15:50, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+3) . . Natalia Żarska
- 15:48, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-5) . . Ryszard Smoliński
- 15:39, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-4) . . Róża Koenigsmann-Pacholska
- 15:38, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-11) . . Roman Urbanek
- 15:33, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Paweł Hans
- 15:32, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-6) . . Otylia Hohmann-Markwitan
- 15:31, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-5) . . Michał Nahorski
- 15:28, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-3) . . Mateusz Grunenberg
- 15:25, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-10) . . Marta Hanowska-Sendrowska
- 00:25, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-5) . . Wojciech Turowski
- 00:22, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-21) . . Kazimierz Szulc
- 00:21, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-21) . . Jan Szadowski
- 00:20, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-22) . . Antoni Sikorski
- 00:19, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-23) . . Szymon Rudnicki
- 00:18, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-20) . . Józef Mateusz Pigulski
- 00:17, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-21) . . Ignacy Pietraszewski
- 00:13, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+13) . . Jerzy Olech
- 00:11, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-6) . . Józef Naronowicz-Naroński
- 00:09, 22 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-44) . . Juliusz Malewski
- 23:58, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-19) . . Wieża dzwonna katedry we Fromborku
- 23:55, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+6) . . Wieża Mikołaja Kopernika we Fromborku
- 23:49, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+6) . . Zabudowa drewniana wsi Klon
- 23:47, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+6) . . Zbór mennonicki w Jeziorze
- 23:46, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+6) . . Zbór pomennonicki w Rozgarcie
- 23:43, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-18) . . Zespół kurii kanonicznych we Fromborku
- 23:39, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+1) . . Śluza w Leśniewie Górnym
- 19:14, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-3) . . Głaz narzutowy "Piotruś"
- 18:57, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-18) . . Szkoła Podstawowa w Zagajach
- 09:42, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-17) . . Fabian Luzjański
- 09:40, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-23) . . Paweł Legendorf
- 09:38, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-22) . . Bogumił Labusz
- 09:37, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-21) . . Józef Kupczyk
- 09:36, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-20) . . Jan Jakub Kanter
- 09:34, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-20) . . Albrecht Hohenzollern
- 09:31, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-19) . . Walenty Gotzheim
- 09:30, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-21) . . Walenty Fiałek
- 09:28, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-20) . . Adam Ludwik Czartoryski
- 01:48, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-17) . . Jakub Bem
- 00:54, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+2) . . Krosno (gmina Orneta)
- 00:53, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-24) . . Krosno (gmina Orneta)
- 00:51, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+5) . . Gąsiorówko
- 00:51, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Gąsiorówko
- 00:51, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Gąsiorówko
- 00:50, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Gąsiorówko
- 00:48, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Czarne (gmina Dubeninki)
- 00:42, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Banie Mazurskie
- 00:40, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Trękus
- 00:39, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+4) . . Trękus
- 00:39, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Trękus
- 00:37, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+5) . . Chaberkowo
- 00:36, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-4) . . Chaberkowo
- 00:33, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Barzyna
- 00:33, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Barzyna
- 00:31, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+557) . . Szkoła Podstawowa w Wielbarku
- 00:29, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-3) . . Szkoła Podstawowa w Wielkim Łęcku
- 00:28, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+267) . . Szkoła Podstawowa w Wilkowie przy Zespole Szkół
- 00:27, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+21) . . Szkoła Podstawowa w Zwierzewie
- 00:26, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-5) . . Szkoła Podstawowa w Łankiejmach przy Zespole Szkół
- 00:25, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Szkoła Podstawowa z Oddziałem Integracyjnym nr 2 im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Szczytnie
- 00:24, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Szkoła Podstawowa z Oddziałem Integracyjnym nr 2 im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Szczytnie
- 00:24, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Szkoła Podstawowa z Oddziałem Integracyjnym nr 2 im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Szczytnie
- 00:23, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Szkoła Podstawowa im. Rodu Działyńskich w Bratianie
- 00:19, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+3) . . Szkoła Podstawowa im. Rodu Działyńskich w Bratianie
- 00:18, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-6) . . Szkoła Podstawowa im. Karola Małłka przy Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Narzymiu
- 00:16, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szkoła Podstawowa w Zagajach
- 00:16, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Szkoła Podstawowa w Zagajach
- 00:15, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+627) . . Szkoła Podstawowa w Windzie
- 00:14, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+589) . . Szkoła Podstawowa w Windzie
- 00:13, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szkoła Podstawowa w Uścianach
- 00:13, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szkoła Podstawowa w Uścianach
- 00:09, 21 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-4) . . Szkoła Podstawowa w Ukcie
- 23:59, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+562) . . Szkoła Podstawowa nr 2 w Morągu
- 23:58, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Szkoła Podstawowa nr 2 w Olsztynie
- 23:58, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szkoła Podstawowa nr 2 w Olsztynie
- 23:45, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+2) . . Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Gołdapi
- 23:43, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-9) . . Szkoła Podstawowa nr 1 w Olsztynie
- 23:42, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Węgorzewie
- 23:41, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-10) . . Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Węgorzewie
- 23:40, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Piszu
- 23:39, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Piszu
- 23:38, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Szkoła Podstawowa nr 1 im. gen. Józefa Bema w Dobrym Mieście
- 23:34, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-5) . . Szkoła Podstawowa nr 1 im. gen. Józefa Bema w Dobrym Mieście
- 23:32, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim
- 23:32, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-70) . . Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim
- 23:29, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+2) . . Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim
- 23:25, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+2) . . Szkoła Podstawowa nr 3 w Olsztynie
- 23:23, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+18) . . Szkoła Podstawowa nr 3 w Olsztynie
- 23:22, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+1) . . Szkoła Podstawowa przy Zespole Przedszkolno-Szkolnym w Tyrowie
- 23:21, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szkoła Podstawowa przy Zespole Przedszkolno-Szkolnym w Tyrowie
- 23:20, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-6) . . Szkoła Podstawowa w Kiwitach
- 23:19, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+649) . . Szkoła Podstawowa w Lelkowie
- 23:18, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+316) . . Szkoła Podstawowa w Petrykozach
- 23:17, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+318) . . Szkoła Podstawowa w Petrykozach
- 23:16, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+12) . . Szkoła Podstawowa w Szyldaku
- 23:15, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Szkoła Podstawowa w Babiętach Wielkich
- 23:15, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+4) . . Szkoła Podstawowa w Babiętach Wielkich
- 23:13, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+678) . . Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego w Waśniewie
- 23:12, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-11) . . Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Rączkach
- 23:11, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+966) . . Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Słobitach
- 23:09, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+967) . . Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Słobitach
- 23:08, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Szymanach
- 23:07, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Szymanach
- 23:06, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Muszakach
- 23:05, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+2) . . Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Muszakach
- 03:48, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+62) . . Szkoła Podstawowa w Rudce
- 03:46, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-3) . . Szkoła Podstawowa w Rozogach
- 03:45, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+20) . . Szkoła Podstawowa w Radziejach
- 03:44, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-3) . . Szkoła Podstawowa w Płoskini
- 03:42, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-16) . . Szkoła Podstawowa w Pieniężnie
- 03:41, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-4) . . Szkoła Podstawowa w Perłach
- 03:40, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-3) . . Szkoła Podstawowa w Ostrowitem
- 03:39, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Uzdowie
- 03:38, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+22) . . Szkoła Podstawowa w Gródkach
- 03:37, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szkoła Podstawowa w Gródkach
- 03:35, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szkoła Podstawowa w Dajtkach
- 03:35, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Szkoła Podstawowa w Dajtkach
- 03:34, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Szkoła Podstawowa w Bukwałdzie
- 03:33, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+30) . . Szkoła Podstawowa w Boćwince
- 03:31, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+3) . . Szkoła Podstawowa w Bisztynku
- 03:28, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-15) . . Szkoła Podstawowa w Bisztynku
- 03:28, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+8) . . Szkoła Podstawowa w Biesalu
- 03:27, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szkoła Podstawowa w Biesalu
- 03:27, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-14) . . Szkoła Podstawowa w Biesalu
- 03:25, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-5) . . Szkoła Podstawowa w Rumianie
- 03:24, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-18) . . Szkoła Podstawowa w Rusi
- 03:23, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+30) . . Szkoła Podstawowa im. Bojowników o Polskość Warmii i Mazur w Rynie
- 03:22, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+9) . . Szkoła Podstawowa im. Bojowników o Polskość Warmii i Mazur w Rynie
- 03:21, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-5) . . Szkoła Podstawowa w Stawigudzie przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym
- 03:19, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+5) . . Szkoła Podstawowa w Sząbruku
- 03:18, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Szkoła Podstawowa w Janowie
- 03:17, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-6) . . Szkoła Podstawowa w Janowie
- 03:15, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-3) . . Szkoła Podstawowa w Klęczkowie
- 03:14, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szkoła Podstawowa w Bemowie Piskim
- 03:14, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-16) . . Szkoła Podstawowa w Bemowie Piskim
- 03:13, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Szkoła Podstawowa w Barcianach przy Zespole Szkół
- 03:12, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-16) . . Szkoła Podstawowa w Baranowie
- 03:10, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-5) . . Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku
- 03:10, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+21) . . Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku
- 03:09, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-5) . . Szkoła Podstawowa w Koszelewach
- 03:07, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-10) . . Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Pasłęku
- 03:06, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Szkoła Podstawowa nr 1 w Ornecie
- 03:06, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-9) . . Szkoła Podstawowa nr 1 w Ornecie
- 03:05, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-4) . . Szkoła Podstawowa w Kruklankach przy Zespole Szkół
- 03:04, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Szkoła Podstawowa w Olszewie (gmina Mikołajki)
- 03:04, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-4) . . Szkoła Podstawowa w Olszewie (gmina Mikołajki)
- 03:03, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+1) . . Szkoła Podstawowa nr 1 w Mrągowie
- 03:02, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+2) . . Szkoła Podstawowa nr 1 w Mrągowie
- 03:01, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+26) . . Szkoła Podstawowa nr 1 w Mrągowie
- 02:59, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-8) . . Szkoła Podstawowa nr 1 w Mrągowie
- 02:58, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Lidzbarku Warmińskim
- 02:56, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+17) . . Szkoła Podstawowa nr 1 im. Feliksa Nowowiejskiego w Kętrzynie
- 02:53, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-4) . . Szkoła Podstawowa nr 1 im. Armii Krajowej w Ostródzie
- 02:52, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-14) . . Szkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Orzyszu
- 02:50, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-10) . . Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Pasymiu
- 02:49, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-10) . . Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Lidzbarku Welskim
- 02:46, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+26) . . Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Lidzbarku Welskim
- 02:42, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-3) . . Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Białej Piskiej
- 02:38, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-5) . . Szkoła Podstawowa im. Stanisława Palczewskiego w Drygałach
- 02:35, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szkoła Podstawowa im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach
- 02:35, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Szkoła Podstawowa im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach
- 02:35, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-6) . . Szkoła Podstawowa im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach
- 02:33, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Kuratorium Oświaty w Olsztynie
- 02:32, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Kuratorium Oświaty w Olsztynie
- 02:30, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+5) . . Kuratorium Oświaty w Olsztynie
- 02:28, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-3) . . Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Hartowcu
- 02:28, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+5) . . Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Hartowcu
- 02:27, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+99) . . Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Galinach
- 02:25, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+123) . . Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Galinach
- 02:24, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+111) . . Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Galinach
- 02:24, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-3) . . Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Biskupcu
- 02:22, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-3) . . Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Lipinkach
- 02:21, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+5) . . Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Tylicach
- 02:21, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-8) . . Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Tylicach
- 02:18, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szkoła Podstawowa im. Heleny Ponieważ w Słoneczniku
- 02:18, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szkoła Podstawowa im. Heleny Ponieważ w Słoneczniku
- 01:46, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+5) . . Wiadukty w Puszczy Rominckiej
- 01:46, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Wiadukty w Puszczy Rominckiej
- 01:45, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+2) . . Wiadukty w Puszczy Rominckiej
- 01:39, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+61) . . Jan Bażyński
- 01:37, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-23) . . Jan Bażyński
- 01:25, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-5) . . Szkoła Podstawowa im. Gen. Józefa Bema w Suszu
- 01:23, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-6) . . Szkoła Podstawowa im. Feliksa Nowowiejskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Wydminach
- 01:22, 20 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szkoła Podstawowa im. Feliksa Nowowiejskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Wydminach
- 10:42, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-7) . . Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie
- 10:42, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-8) . . Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie
- 10:41, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-6) . . Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie
- 10:39, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-5) . . Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu
- 10:37, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sątopach
- 10:37, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-11) . . Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sątopach
- 10:35, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-32) . . Szkoła Podstawowa w Okartowie
- 10:34, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-22) . . Szkoła Podstawowa w Okartowie
- 10:30, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
- 10:30, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-5) . . Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
- 10:28, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+822) . . Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sokolicy
- 10:28, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+824) . . Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sokolicy
- 10:28, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+825) . . Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sokolicy
- 10:27, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+4) . . Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Godkowie
- 10:26, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-4) . . Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Godkowie
- 10:26, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-27) . . Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Godkowie
- 10:25, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-6) . . Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Godkowie
- 10:23, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie
- 10:22, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-3) . . Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie
- 10:22, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+4) . . Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie
- 10:01, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Publiczna Szkoła Podstawowa w Miłomłynie
- 10:00, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Publiczna Szkoła Podstawowa w Miłomłynie
- 09:58, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-7) . . Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Samulowskiego w Gietrzwałdzie
- 09:57, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-12) . . Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Samulowskiego w Gietrzwałdzie
- 09:43, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-12) . . Szkoła Podstawowa im. 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej w Bezledach
- 09:39, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+35) . . Samorządowa Szkoła Podstawowa w Franciszkowie
- 09:36, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+14) . . Samorządowa Szkoła Podstawowa w Franciszkowie
- 09:34, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Samorządowa Szkoła Podstawowa w Franciszkowie
- 09:32, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-13) . . Samorządowa Szkoła Podstawowa w Franciszkowie
- 09:30, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-7) . . Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 2 w Iławie
- 09:26, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Nidzicy
- 09:23, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-4) . . Publiczna Szkoła Podstawowa w Miłomłynie
- 09:22, 19 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-7) . . Publiczna Szkoła Podstawowa w Miłomłynie
- 20:55, 16 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-19) . . Parafia pw. Trójcy Świętej w Krotoszynach
- 20:51, 16 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła oraz Przemienienia Pańskiego w Przełęku
- 20:36, 16 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+4) . . Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Działdowie
- 19:54, 16 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła w Sampławie
- 14:30, 6 lut 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Bartoszyce (gmina wiejska)
- 14:22, 6 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Bartoszyce (gmina wiejska)
- 14:22, 6 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+10) . . Bartoszyce (gmina wiejska)
- 14:21, 6 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+21) . . Bartoszyce (gmina wiejska)
- 14:20, 6 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-30) . . Bartoszyce (gmina wiejska)
- 14:15, 6 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+11) . . Barany
- 13:56, 6 lut 2014 (różn. | hist.) . . (+1) . . Barany
- 13:55, 6 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Barany
- 13:42, 6 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-4) . . Barany
- 13:32, 6 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-96) . . Barany
- 13:27, 6 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-501) . . Barany
- 13:23, 6 lut 2014 (różn. | hist.) . . (-51) . . Barany
(od najświeższych | od najstarszych) Zobacz (250 nowszych | 250 starszych) (20 | 50 | 100 | 250 | 500)