Wkład użytkownika
Z Encyklopedia Warmii i Mazur
(od najświeższych | od najstarszych) Zobacz (500 nowszych | 500 starszych) (20 | 50 | 100 | 250 | 500)
- 09:30, 27 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+1494) . . Juliusz Pniewski
- 09:28, 27 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+3271) . . Julian Żołnierkiewicz
- 09:26, 27 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+1081) . . Józef Tabaka
- 09:24, 27 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+1183) . . Józef Drążek
- 09:23, 27 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+771) . . Jerzy Szlomkowski
- 09:21, 27 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+1104) . . January Kuśmierczyk
- 23:42, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+12) . . Jan Rodziewicz
- 23:41, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+1061) . . Jan Rodziewicz
- 23:40, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+2015) . . Jan Rećko
- 23:38, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+1077) . . Jan Magdziarz
- 23:37, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+945) . . Jan Graszek
- 23:35, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+2) . . Henryk Darasewicz
- 23:34, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+1343) . . Henryk Darasewicz
- 23:33, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+1608) . . Henryk Czepułkowski
- 23:32, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+1) . . Gracjan Rudnicki (→Praca)
- 23:32, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+1197) . . Gracjan Rudnicki
- 23:30, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+1264) . . Franciszek Starzec
- 23:29, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+5) . . Eugeniusz Izdebski (→Praca)
- 23:28, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+11) . . Eugeniusz Izdebski
- 23:27, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+3) . . Eugeniusz Izdebski
- 23:26, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+2) . . Eugeniusz Izdebski
- 23:25, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+1267) . . Eugeniusz Izdebski
- 23:18, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+1636) . . Edward Pietkiewicz (ksiądz)
- 23:16, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+42) . . Czesław Piłkowski
- 23:14, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+878) . . Czesław Piłkowski
- 23:12, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+1616) . . Bronisław Siekierski
- 23:10, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (-4) . . Bronisław Magdziarz (→Praca)
- 23:09, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+1692) . . Bronisław Magdziarz
- 23:08, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+740) . . Bolesław Jaskólski
- 23:07, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+959) . . Bogdan Mieszczanowicz
- 23:05, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (-1) . . Augustyn Flejszer (→Praca)
- 23:03, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+1552) . . Augustyn Flejszer
- 22:17, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+1160) . . Artur Szymanek
- 22:14, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+1149) . . Antoni Wojtowicz
- 22:10, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+1011) . . Aleksy Staszewski
- 22:08, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+822) . . Adam Kłoda
- 22:03, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+5211) . . Marianna Witkowska
- 22:02, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+1480) . . Maria Fischer
- 22:01, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+2622) . . Małgorzata Wiewiorra
- 22:00, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+5107) . . Wojciech Rogaczewski
- 21:58, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+3335) . . Władysław Świtalski
- 21:57, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+2261) . . Wilhelm Brehm
- 21:56, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+5527) . . Urlich Schikowski
- 21:55, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+2991) . . Stanisław Zuske
- 21:53, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+2601) . . Paweł Kaczorowski
- 21:53, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+2001) . . Paweł Huhn
- 21:51, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+4374) . . Paul Schwartz
- 21:49, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+2862) . . Otto Langkau
- 21:47, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+3726) . . Leo Olschewski
- 21:46, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+4070) . . Karol Langwald
- 21:45, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+1) . . Josef Steinki
- 21:44, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+4120) . . Josef Steinki
- 21:43, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+3915) . . Johann Lindenblatt
- 21:42, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+3562) . . Joachim Ziemetzki
- 21:40, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+4086) . . Jan Marquardt
- 21:39, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+3428) . . Jan Chmielewski
- 21:38, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (0) . . Hubert Gross
- 21:37, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+3338) . . Hubert Gross
- 21:35, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+4277) . . Gerhard Witt
- 21:34, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+3372) . . Franz Ludwig
- 21:32, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+4122) . . Franciszek Zagermann
- 21:31, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+4237) . . Ferdynand Podlech
- 21:29, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+3400) . . Ernst Karbaum
- 21:27, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+4239) . . Bruno Weichsel
- 21:23, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+2286) . . Bruno Siegel
- 21:21, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+2989) . . Bruno Gross
- 21:20, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (-42) . . Bruno Bludau (→Bibliografia)
- 21:19, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+1) . . Bruno Bludau
- 21:18, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+2331) . . Bruno Bludau
- 21:16, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (-7) . . Bronisław Sochaczewski
- 21:15, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+3762) . . Bronisław Sochaczewski
- 21:13, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+2576) . . Bernhard Klement
- 21:12, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+3775) . . Artur Schulz
- 21:10, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+2573) . . Artur Linke
- 21:09, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+2274) . . Jadwiga Schnarbach
- 21:07, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+2868) . . Gertruda Klimek
- 21:05, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+2734) . . Cecylia Grabosch
- 21:03, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+2) . . Anna Fieberg (→Śmierć męczeńska)
- 21:02, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+1868) . . Anna Fieberg
- 21:00, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+2607) . . Angela Berger
- 20:59, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+3019) . . Alfons Żurawski
- 20:57, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+2098) . . Agnieszka Drabińska
- 20:46, 26 sty 2015 (różn. | hist.) . . (+3479) . . Adalbert Prothmann
- 22:09, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+2) . . Warmińskie przysłowia ludowe
- 22:08, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+1) . . Warmińska chata drewniana
- 22:07, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-26) . . Warmińska chata drewniana
- 22:06, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-270) . . Warmińska chata drewniana
- 21:43, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+33) . . Szlak żeglugowy z Mikołajek do Rynu
- 21:36, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+219) . . Szlak żeglugowy z Mikołajek do Rucianego
- 21:28, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+259) . . Szlak żeglugowy z Mikołajek do Pisza
- 21:20, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+244) . . Szlak żeglugowy z Giżycka do Węgorzewa
- 21:09, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+97) . . Szlak żeglugowy z Giżycka do Mikołajek (→Trasa)
- 21:02, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+102) . . Szlak żeglugowy z Giżycka do Mikołajek
- 20:55, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-6) . . Szlak św. Wojciecha: Elbląg - Święty Gaj (→Opis)
- 20:54, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+15) . . Szlak św. Wojciecha: Elbląg - Święty Gaj (→Opis)
- 20:54, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-17) . . Szlak św. Wojciecha: Elbląg - Święty Gaj (→Opis)
- 20:53, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-968) . . Szlak św. Wojciecha: Elbląg - Święty Gaj
- 20:44, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-39) . . Szlak św. Jakuba Olecko - Kętrzyn (→Opis)
- 20:43, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+2) . . Szlak św. Jakuba Olecko - Kętrzyn (→Nazwa szlaku)
- 20:42, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-2274) . . Szlak św. Jakuba Olecko - Kętrzyn
- 20:35, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Szlak św. Jakuba: Olsztyn - Lipowiec (→Opis)
- 20:34, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-1447) . . Szlak św. Jakuba: Olsztyn - Lipowiec
- 20:24, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szlak św. Jakuba: Kętrzyn - Olsztyn (→Opis)
- 20:23, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-2262) . . Szlak św. Jakuba: Kętrzyn - Olsztyn
- 20:10, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Szlak pieszy grunwladzki: Grunwald - Bądzyn (→Bibliografia)
- 20:10, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-20) . . Szlak pieszy grunwladzki: Grunwald - Bądzyn (→Opis)
- 20:09, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-11) . . Szlak pieszy grunwladzki: Grunwald - Bądzyn
- 19:57, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-457) . . Szlak pieszy do źródeł Łyny: Olsztyn - Dobrzyń
- 19:48, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Szlak pieszy Węgorzewo - Sztynort (→Opis)
- 19:47, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-26) . . Szlak pieszy Węgorzewo - Sztynort
- 19:41, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-5) . . Szlak pieszy Wilkasy - Giżycko (→Opis)
- 19:39, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-165) . . Szlak pieszy Wilkasy - Giżycko
- 19:30, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+56) . . Szlak pieszy Waplewo - Żelazno
- 19:20, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Szlak pieszy Samborowo - Łąkorek (→Bibliografia)
- 19:20, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+1) . . Szlak pieszy Samborowo - Łąkorek (→Bibliografia)
- 19:20, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szlak pieszy Samborowo - Łąkorek (→Opis)
- 19:18, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-490) . . Szlak pieszy Samborowo - Łąkorek
- 18:16, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+8) . . Szlak pieszy Ruciane Nida - Ruciane Nida (→Opis)
- 18:16, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+4) . . Szlak pieszy Ruciane Nida - Ruciane Nida (→Opis)
- 18:16, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-248) . . Szlak pieszy Ruciane Nida - Ruciane Nida
- 18:07, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+355) . . Szlak pieszy Ruciane-Nida - Leśniczówka Pranie
- 18:04, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-47) . . Szlak pieszy Ruciane-Nida - Leśniczówka Pranie
- 18:00, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+1) . . Szlak pieszy Ostróda - śluza Mała Ruś - Piławki (→Opis)
- 17:59, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+294) . . Szlak pieszy Ostróda - śluza Mała Ruś - Piławki
- 17:53, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+162) . . Szlak pieszy Ostróda - Jezioro Drwęckie - Piławki
- 17:46, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+2) . . Szlak pieszy Olsztyn - Dajtki (→Opis)
- 17:45, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-12) . . Szlak pieszy Olsztyn - Dajtki
- 17:18, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-7) . . Szlak pieszy Marcinkowo - Mrągowo (→Opis)
- 17:17, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+48) . . Szlak pieszy Marcinkowo - Mrągowo
- 17:09, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+3) . . Szlak pieszy Iława - Siemiany (→Opis)
- 17:08, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+1) . . Szlak pieszy Iława - Siemiany (→Opis)
- 17:07, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+126) . . Szlak pieszy Iława - Siemiany
- 15:23, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+2) . . Szlak pieszy Grunwald - Olsztynek (→Bibliografia)
- 15:22, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-127) . . Szlak pieszy Grunwald - Olsztynek
- 15:12, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-3) . . Szlak pieszy "Okólny" - Elbląg (→Opis)
- 15:10, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-17) . . Szlak pieszy "Okrężny" - Elbląg (→Opis)
- 15:09, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szlak pieszy "Okrężny" - Elbląg (→Trasa)
- 15:09, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-5) . . Szlak pieszy "Ścieżka Jaszczurek" - Elbląg
- 15:00, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+51) . . Szlak pieszy "Żólta stopa" - Elbląg
- 14:51, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+2) . . Szlak pieszy "Okólny" - Elbląg (→Bibliografia)
- 14:51, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Szlak pieszy "Okólny" - Elbląg (→Opis)
- 14:50, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-26) . . Szlak pieszy "Okólny" - Elbląg (→Opis)
- 14:48, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+3) . . Szlak pieszy "Okólny" - Elbląg (→Opis)
- 14:47, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-3) . . Szlak pieszy "Okólny" - Elbląg (→Nazwa szlaku)
- 14:47, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-69) . . Szlak pieszy "Okólny" - Elbląg
- 14:36, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szlak pieszy "Okrężny" - Elbląg (→Trasa)
- 14:35, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+52) . . Szlak pieszy "Okrężny" - Elbląg
- 11:24, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+7) . . Szlak im. Piotra Diernowa: Olsztyn - Olsztyn/sanatorium (→Opis)
- 11:22, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-5) . . Szlak im. Piotra Diernowa: Olsztyn - Olsztyn/sanatorium
- 11:19, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-9) . . Szlak im. Melchiora Wańkowicza: Sorkwity - Rezerwat Sosna Królewska (→Opis)
- 11:18, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+2) . . Szlak im. Melchiora Wańkowicza: Sorkwity - Rezerwat Sosna Królewska (→Opis)
- 11:18, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-204) . . Szlak im. Melchiora Wańkowicza: Sorkwity - Rezerwat Sosna Królewska
- 11:08, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-62) . . Szlak pieszy: Bujaki – Rezerwat Źródła Łyny (→Opis)
- 11:07, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-62) . . Szlak pieszy: Bujaki – Rezerwat Źródła Łyny (→Opis)
- 11:05, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-36) . . Szlak pieszy: Bujaki – Rezerwat Źródła Łyny (→Opis)
- 11:04, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+51) . . Szlak im. Melchiora Wańkowicza: Sorkwity - Rezerwat Sosna Królewska (→Bibliografia)
- 11:01, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-92) . . Szlak pieszy: Bujaki – Rezerwat Źródła Łyny
- 10:42, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+596) . . Szlak im. Melchiora Wańkowicza: Sorkwity - Rezerwat Sosna Królewska
- 10:38, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+59) . . Szlak im. Marii Zientary-Malewskiej: Olsztyn - Brąswałd
- 10:32, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Szlak im. Karola Małłka: Krutyń - Pranie (→Bibliografia)
- 10:31, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+28) . . Szlak im. Karola Małłka: Krutyń - Pranie (→Opis)
- 10:30, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+23) . . Szlak im. Karola Małłka: Krutyń - Pranie (→Opis)
- 10:28, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-184) . . Szlak im. Karola Małłka: Krutyń - Pranie
- 10:15, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-3) . . Szlak Puszczą Piską: Ruciane Nida - Pisz
- 10:13, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+1) . . Szlak Puszczą Piską: Ruciane Nida - Pisz (→Trasa)
- 10:12, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-150) . . Szlak Puszczą Piską: Ruciane Nida - Pisz
- 10:01, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szlak Napoleoński: Kamieniec – Iława (→Opis)
- 10:00, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+1) . . Szlak Napoleoński: Kamieniec – Iława (→Opis)
- 09:59, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-63) . . Szlak Napoleoński: Kamieniec – Iława (→Opis)
- 09:59, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+3) . . Szlak Napoleoński: Kamieniec – Iława (→Opis)
- 09:58, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-70) . . Szlak Napoleoński: Kamieniec – Iława
- 09:10, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-5) . . Szlak Napoleoński Barkweda - Konradowo (→Opis)
- 09:09, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+43) . . Szlak Napoleoński Barkweda - Konradowo (→Bibliografia)
- 09:08, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-32) . . Szlak Napoleoński Barkweda - Konradowo
- 08:54, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-80) . . Szlak Mazursko-Kurpiowski: Szczytno - Klon (→Trasa)
- 08:54, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-91) . . Szlak Mazursko-Kurpiowski: Szczytno - Klon
- 08:53, 3 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-93) . . Szlak Mazursko-Kurpiowski: Szczytno - Klon
- 12:25, 2 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+10) . . Szlak Kopernikowski: Olsztyn – Mingajny
- 12:13, 2 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+2) . . Szlak Kopernikowski: Majątek Kumiany - Frombork (→Bibliografia)
- 12:12, 2 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Szlak Kopernikowski: Majątek Kumiany - Frombork (→Opis)
- 12:12, 2 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+1) . . Szlak Kopernikowski: Majątek Kumiany - Frombork (→Opis)
- 12:11, 2 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-66) . . Szlak Kopernikowski: Majątek Kumiany - Frombork
- 11:52, 2 lip 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Szlak Kopernikowski: Frombork - Kępki (→Opis)
- 11:51, 2 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szlak Kopernikowski: Frombork - Kępki (→Bibliografia)
- 11:51, 2 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-815) . . Szlak Kopernikowski: Frombork - Kępki
- 11:35, 2 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+2) . . Szlak Grunwaldzki: Waplewo - Samborowo (→Bibliografia)
- 11:35, 2 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+26) . . Szlak Grunwaldzki: Waplewo - Samborowo (→Bibliografia)
- 11:34, 2 lip 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Szlak Grunwaldzki: Waplewo - Samborowo (→Opis)
- 11:33, 2 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-9) . . Szlak Grunwaldzki: Waplewo - Samborowo (→Bibliografia)
- 11:33, 2 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-121) . . Szlak Grunwaldzki: Waplewo - Samborowo
- 09:56, 2 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-9) . . Szlak Kopernikowski: Frombork - Kępki (→Bibliografia)
- 09:51, 2 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+11) . . Sanktuarium św. Wojciecha w Świętym Gaju
- 09:51, 2 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-256) . . Sanktuarium św. Wojciecha w Świętym Gaju
- 09:45, 2 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-250) . . Ratusz w Pasłęku
- 09:37, 2 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-15) . . Pochylnia w Buczyńcu (→Opis)
- 09:36, 2 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-489) . . Pochylnia w Buczyńcu
- 18:01, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-47) . . Mazurska chata drewniana (→Linki zewnętrzne)
- 18:00, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-60) . . Mazurska chata drewniana
- 17:53, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+2) . . Krzyże przydrożne
- 17:52, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-49) . . Krzyże przydrożne
- 17:49, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-201) . . Krzyż metalowy w Silicach
- 17:45, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+3) . . Krzyż drewniany z Arma Christi w Wilimach (→Opis)
- 17:44, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-342) . . Krzyż drewniany z Arma Christi w Wilimach
- 17:41, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+2) . . Krzyż drewniany z Arma Christi w Chojnowie (→Opis)
- 17:40, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-420) . . Krzyż drewniany z Arma Christi w Chojnowie
- 17:34, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-37) . . Krzyż drewniany we Wrzesinie (→Linki zewnętrzne)
- 17:33, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-36) . . Krzyż drewniany we Wrzesinie
- 17:27, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-219) . . Krzyż drewniany w Brąswałdzie
- 17:18, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-484) . . Kościół pw. św. Wawrzyńca w Rożentalu
- 17:09, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-429) . . Kościół pw. św. Barbary w Lubawie
- 17:01, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Kościół pw. bł. Doroty z Mątów w Elblągu (→Opis)
- 17:01, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-612) . . Kościół pw. bł. Doroty z Mątów w Elblągu
- 16:55, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+5) . . Kościół pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Przezmarku (→Opis)
- 16:54, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-285) . . Kościół pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Przezmarku
- 16:53, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Kościół ewangelicko-augsburski w Mrągowie
- 16:48, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-239) . . Kościół ewangelicko-augsburski w Mrągowie (→Opis)
- 16:34, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-429) . . Kościół pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Jegłowniku
- 16:26, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+2) . . Kościół ewangelicko-metodystyczny w Ostródzie (→Opis)
- 16:25, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-500) . . Kościół ewangelicko-metodystyczny w Ostródzie
- 16:17, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-302) . . Kościół ewangelicko-augsburski w Mrągowie
- 16:16, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+21) . . Kościół ewangelicko-augsburski w Mrągowie
- 16:07, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-275) . . Kościół ewangelicko-augsburski w Giżycku
- 12:47, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-6) . . Kościół ewangelicko-augsburski pw. Świętej Trójcy w Mikołajkach (→Opis)
- 12:45, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-358) . . Kościół ewangelicko-augsburski pw. Świętej Trójcy w Mikołajkach
- 12:31, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-399) . . Kolej Nadzalewowa
- 12:14, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+2) . . Klasztor sióstr katarzynek w Braniewie (→Opis)
- 12:13, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-264) . . Klasztor sióstr katarzynek w Braniewie
- 12:06, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (+1) . . Klasztor misjonarzy werbistów w Pieniężnie (→Opis)
- 12:05, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-193) . . Klasztor misjonarzy werbistów w Pieniężnie
- 12:01, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-805) . . Klasztor misjonarzy werbistów w Pieniężnie
- 11:49, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-430) . . Klasztor misjonarzy werbistów w Pieniężnie
- 11:38, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-342) . . Kirkut żydowski w Zalewie
- 11:33, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-208) . . Kirkut żydowski w Szczytnie
- 11:26, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-240) . . Kirkut żydowski w Pasłęku
- 11:19, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-311) . . Kirkut żydowski w Morągu
- 11:13, 1 lip 2014 (różn. | hist.) . . (-183) . . Kirkut żydowski w Mikołajkach
- 23:02, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Kapliczki we Frączkach
- 23:00, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-427) . . Kapliczki we Frączkach
- 22:54, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-249) . . Kapliczki w Łomach
- 22:48, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+3) . . Kapliczki w Worytach (→Położenie)
- 22:48, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-240) . . Kapliczki w Worytach
- 22:37, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-33) . . Kapliczki w Wilczkowie (→Opis)
- 22:36, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-33) . . Kapliczki w Wilczkowie (→Położenie)
- 22:35, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-17) . . Kapliczki w Wilczkowie (→Położenie)
- 22:34, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-19) . . Kapliczki w Wilczkowie
- 22:09, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+3) . . Kapliczki w Sząbruku (→Opis)
- 22:06, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-283) . . Kapliczki w Sząbruku
- 21:55, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-335) . . Kapliczki w Szalmi
- 21:43, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Kapliczki w Stękinach (→Opis)
- 21:43, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-377) . . Kapliczki w Stękinach
- 21:35, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+1) . . Kapliczki w Stoczku Klasztornym (→Linki zewnętrzne)
- 21:33, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-258) . . Kapliczki w Stoczku Klasztornym
- 21:09, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-322) . . Kapliczki w Stawigudzie
- 20:58, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-53) . . Kapliczki w Skolitach (→Opis)
- 20:55, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-24) . . Kapliczki w Skolitach
- 20:54, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+15) . . Kapliczki w Skolitach (→Opis)
- 20:53, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-207) . . Kapliczki w Skolitach
- 20:45, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+2) . . Kapliczki w Radziejewie (→Opis)
- 20:44, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-118) . . Kapliczki w Radziejewie
- 20:43, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Kapliczki w Radziejewie (→Opis)
- 20:40, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-463) . . Kapliczki w Radziejewie
- 20:30, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+70) . . Kapliczki w Radziejewie
- 20:24, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-21) . . Kapliczki w Płoskini
- 20:23, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-28) . . Kapliczki w Płoskini (→Ciekawostki)
- 20:21, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+3) . . Kapliczki w Płoskini (→Położenie)
- 20:21, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-309) . . Kapliczki w Płoskini
- 20:06, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-219) . . Kapliczki w Nowych Włókach
- 19:56, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-177) . . Kapliczki w Nagladach
- 18:38, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+3) . . Kapliczki w Lubominie (→Położenie)
- 18:38, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-161) . . Kapliczki w Lubominie
- 18:30, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-173) . . Kapliczki w Lamkowie
- 18:25, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-194) . . Kapliczki w Klewkach
- 18:20, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-134) . . Kapliczki w Jonkowie
- 18:15, 30 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-75) . . Kapliczki w Gietrzwałdzie
- 11:53, 24 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-175) . . Kapliczki w Długoborze
- 11:48, 24 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-11) . . Kapliczki w Dorotowie (→Opis)
- 11:47, 24 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-202) . . Kapliczki w Dorotowie
- 11:41, 24 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+1) . . Kapliczki w Dobrym Mieście (→Opis)
- 11:40, 24 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-193) . . Kapliczki w Dobrym Mieście
- 11:34, 24 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-177) . . Kapliczki w Chruścielu
- 11:27, 24 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-104) . . Kapliczki w Cerkiewniku
- 21:20, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Kapliczki w Biskupcu (→Linki zewnętrzne)
- 21:20, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Kapliczki w Biskupcu (→Linki zewnętrzne)
- 21:19, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-110) . . Kapliczki w Biskupcu
- 21:11, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Kapliczki w Bartągu (→Opis)
- 21:10, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-97) . . Kapliczki w Bartągu
- 20:55, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+1) . . Kapliczki w Barczewie (→Opis)
- 20:54, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-135) . . Kapliczki w Barczewie
- 18:54, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Kapliczki różańcowe przy drodze z Reszla do Świętej Lipki
- 17:53, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Kapliczki (→Opis)
- 17:51, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+99) . . Kapliczki
- 17:45, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-80) . . Kapliczka z dzwonniczką w Gotkach
- 17:39, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-175) . . Kapliczka z dzwonniczką w Dobrągu
- 17:34, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+13) . . Kapliczka we Fromborku (→Opis)
- 17:33, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-138) . . Kapliczka we Fromborku
- 17:16, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-116) . . Kapliczka w Żardenikach
- 17:12, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Kapliczka w Unieszewie (→Linki zewnętrzne)
- 17:11, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-107) . . Kapliczka w Unieszewie
- 17:07, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-84) . . Kapliczka w Trękusie
- 17:02, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-89) . . Kapliczka w Trutnowie
- 16:55, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Kapliczka w Tomaszkowie (→Opis)
- 16:54, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-165) . . Kapliczka w Tomaszkowie
- 16:50, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+2) . . Kapliczka w Tolnikach Wielkich (→Opis)
- 16:49, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-101) . . Kapliczka w Tolnikach Wielkich
- 16:45, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-151) . . Kapliczka w Sętalu
- 16:40, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-3) . . Kapliczka w Różynce (→Opis)
- 16:39, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-108) . . Kapliczka w Różynce
- 16:36, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+6) . . Kapliczka w Rogóżu (→Bibliografia)
- 16:36, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-287) . . Kapliczka w Rogóżu
- 16:36, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+187) . . Kapliczka w Rogóżu
- 16:32, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+6) . . Kapliczka w Osetniku (→Bibliografia)
- 16:32, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Kapliczka w Osetniku (→Opis)
- 16:30, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-102) . . Kapliczka w Osetniku
- 16:20, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-32) . . Kapliczka w Orzechowie
- 16:16, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+13) . . Kapliczka w Krzyżewie (→Bibliografia)
- 16:15, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-127) . . Kapliczka w Krzyżewie
- 16:11, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+11) . . Kapliczka w Jankowie (→Opis)
- 16:10, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-282) . . Kapliczka w Jankowie
- 16:10, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+166) . . Kapliczka w Jankowie
- 16:05, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+17) . . Kapliczka w Dąbrówce
- 16:05, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+35) . . Kapliczka w Dąbrówce
- 16:04, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-263) . . Kapliczka w Dąbrówce
- 15:57, 22 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-97) . . Kapliczka w Dobrągu
- 13:00, 21 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-279) . . Kapliczka w Bukwałdzie
- 12:59, 21 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+161) . . Kapliczka w Bukwałdzie
- 12:55, 21 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-283) . . Kapliczka w Brąswałdzie
- 12:54, 21 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+169) . . Kapliczka w Brąswałdzie
- 12:51, 21 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-95) . . Kapliczka w Braniewie
- 12:46, 21 cze 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Kapliczka tzw. "Trzech Krzyży" w Kadynach
- 12:46, 21 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-122) . . Kapliczka tzw. "Trzech Krzyży" w Kadynach
- 12:40, 21 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+160) . . Kapliczka Objawień w Gietrzwałdzie
- 12:35, 21 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+20) . . Kaplice jerozolimskie
- 18:40, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Kaplice
- 18:40, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-201) . . Kaplice
- 18:24, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-300) . . Kaplica w Robawach
- 18:23, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+112) . . Kaplica w Robawach
- 18:18, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-144) . . Kaplica w Nowym Młynie
- 18:14, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-175) . . Kaplica w Lubnowie
- 18:08, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Kaplica w Jędrychowie (→Opis)
- 18:07, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-211) . . Kaplica w Jędrychowie
- 18:02, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-144) . . Kaplica w Bisztynku
- 17:54, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-4) . . Kaplica pw. św. Krzyża w Czerwonce (→Linki zewnętrzne)
- 17:54, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-4) . . Kaplica pw. św. Rocha w Bredynkach (→Linki zewnętrzne)
- 17:53, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Kaplica pw. św. Rocha w Lubominie (→Opis)
- 17:52, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+56) . . Kaplica pw. św. Rocha w Lubominie
- 17:46, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-151) . . Kaplica pw. św. Rocha w Bredynkach
- 17:41, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+2) . . Kaplica pw. św. Krzyża w Czerwonce (→Położenie)
- 17:40, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+1) . . Kaplica pw. św. Krzyża w Czerwonce
- 17:40, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+4) . . Kaplica pw. św. Krzyża w Czerwonce
- 17:39, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-224) . . Kaplica pw. św. Krzyża w Czerwonce
- 17:26, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-161) . . Kanał Łuczański
- 17:21, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Kanał Iławski
- 17:20, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+11) . . Kanał Iławski
- 17:19, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+11) . . Kanał Iławski
- 17:15, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+62) . . Kanał Iławski
- 16:59, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Depresja w Raczkach Elbląskich
- 16:58, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+2) . . Groty
- 16:57, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+99) . . Groty
- 16:49, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+25) . . Figury przydrożne
- 16:47, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+27) . . Figury przydrożne
- 16:34, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+61) . . Figura św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Lidzbarku Warmińskim
- 16:33, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-411) . . Figura św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Lidzbarku Warmińskim
- 16:28, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+2) . . Figura Salvatora Mundi w Pajtuńskim Młynie
- 16:28, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+29) . . Figura Salvatora Mundi w Pajtuńskim Młynie
- 16:27, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+2) . . Figura Salvatora Mundi w Pajtuńskim Młynie
- 16:27, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+2) . . Figura Salvatora Mundi w Pajtuńskim Młynie
- 16:26, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-341) . . Figura Salvatora Mundi w Pajtuńskim Młynie
- 16:24, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-4) . . Dzwonniczki ludowe
- 16:23, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-4) . . Figura Matki Bożej na kolumnie przy drodze z Reszla do Świętej Lipki
- 16:22, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-352) . . Figura Matki Bożej z Dzieciątkiem w Borowcu
- 16:22, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-25) . . Figura Matki Bożej z Dzieciątkiem w Borowcu
- 16:15, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-18) . . Dzwonniczki ludowe
- 16:14, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-27) . . Figura Matki Bożej na kolumnie przy drodze z Reszla do Świętej Lipki
- 16:13, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+50) . . Dzwonniczki ludowe
- 16:12, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+86) . . Dzwonniczki ludowe
- 16:06, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+2) . . Figura Matki Bożej na kolumnie przy drodze z Reszla do Świętej Lipki
- 16:05, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-7) . . Figura Matki Bożej na kolumnie przy drodze z Reszla do Świętej Lipki
- 16:03, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (-330) . . Figura Matki Bożej na kolumnie przy drodze z Reszla do Świętej Lipki
- 15:58, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Depresja w Raczkach Elbląskich
- 15:56, 20 cze 2014 (różn. | hist.) . . (+36) . . Depresja w Raczkach Elbląskich
- 23:16, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-54) . . Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Kazimierza Jagiellończyka w Lidzbarku Warmińskim
- 23:09, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-187) . . Włodzimierz Baran
- 23:05, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (+38) . . Władysław Nowak (→Praca)
- 23:02, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-38) . . Władysław Nowak
- 22:59, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-181) . . Wojciech Gromadecki
- 22:57, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-247) . . Witold Minksztym
- 22:53, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (+3) . . Wit Madeja (→Działalność społeczna, kulturalna, naukowa, polityczna)
- 22:52, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-173) . . Wit Madeja
- 22:39, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-74) . . Wiktor Bina
- 22:34, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-181) . . Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie
- 22:27, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (+5) . . Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu (→Działalność i patronaty)
- 22:26, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (+8) . . Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu (→Cele i zadania instytucji)
- 22:24, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu (→Historia)
- 22:22, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-204) . . Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu
- 22:15, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-194) . . Wawrzyniec Feld
- 22:01, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Walenty Barczewski (→Praca)
- 22:00, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-228) . . Walenty Barczewski
- 21:23, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-104) . . V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy w Olsztynie
- 21:16, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-474) . . VII Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego w Olsztynie
- 21:04, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Ignacy Pietraszewski (→Bibliografia)
- 21:02, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (+11) . . Ignacy Pietraszewski (→Bibliografia)
- 20:57, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (+113) . . Ignacy Pietraszewski (→Bibliografia)
- 20:52, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (+21) . . Alfons Barczewski (→Praca)
- 20:51, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (+58) . . Alfons Barczewski (→Praca)
- 20:44, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (+28) . . Alfons Barczewski (→Praca)
- 20:31, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (+72) . . Alfons Barczewski (→Praca)
- 20:30, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-18) . . Alfons Barczewski (→Praca)
- 20:29, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (+44) . . Alfons Barczewski (→Praca)
- 20:24, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (+1) . . August Kiwicki (→Ciekawostki)
- 13:55, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-128) . . Teresa Sobczak
- 13:54, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-25) . . Teofil Mazur (→Życiorys)
- 13:53, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-66) . . Teofil Mazur
- 13:50, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-165) . . Tadeusz Stanisław Rogalewski
- 13:47, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (+55) . . Tadeusz Pezała (→Ciekawostki)
- 13:46, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-417) . . Tadeusz Pezała
- 13:43, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-4) . . Tadeusz Maria Gelewski (→Działalność społeczna, kulturalna, naukowa, polityczna)
- 13:43, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (+12) . . Tadeusz Maria Gelewski (→Praca)
- 13:42, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-61) . . Tadeusz Maria Gelewski
- 13:37, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-213) . . Tadeusz Krzymowski
- 13:33, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-125) . . Tadeusz Gączowski
- 13:32, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (+4) . . Tadeusz Chmielewski (→Działalność społeczna, kulturalna, naukowa, polityczna)
- 13:31, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (+1) . . Tadeusz Chmielewski (→Działalność społeczna, kulturalna, naukowa, polityczna)
- 13:31, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-119) . . Tadeusz Chmielewski
- 13:11, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-1049) . . Szkoła Podstawowa im. Rodu Działyńskich w Bratianie
- 13:05, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (+3) . . Szkoła Podstawowa z Oddziałem Integracyjnym nr 2 im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Szczytnie (→Kadra pedagogiczna)
- 13:05, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-304) . . Szkoła Podstawowa z Oddziałem Integracyjnym nr 2 im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Szczytnie
- 12:59, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-481) . . Szkoła Podstawowa w Łankiejmach przy Zespole Szkół
- 12:53, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-421) . . Szkoła Podstawowa w Zwierzewie
- 12:49, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-156) . . Szkoła Podstawowa w Windzie
- 12:45, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-136) . . Szkoła Podstawowa w Wilkowie przy Zespole Szkół
- 12:13, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-409) . . Szkoła Podstawowa w Wielkim Łęcku
- 12:00, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-182) . . Szkoła Podstawowa w Wielbarku
- 11:59, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-192) . . Szkoła Podstawowa w Wielbarku
- 11:51, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-413) . . Szkoła Podstawowa w Uścianach
- 11:49, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-1268) . . Szkoła Podstawowa w Ukcie
- 11:40, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-365) . . Szkoła Podstawowa w Szyldaku
- 11:35, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-95) . . Szkoła Podstawowa w Petrykozach
- 11:28, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-78) . . Szkoła Podstawowa w Lelkowie
- 11:22, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (+1) . . Szkoła Podstawowa w Kiwitach (→Absolwenci)
- 11:22, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-674) . . Szkoła Podstawowa w Kiwitach
- 11:17, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Szkoła Podstawowa przy Zespole Przedszkolno-Szkolnym w Tyrowie
- 11:17, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-351) . . Szkoła Podstawowa przy Zespole Przedszkolno-Szkolnym w Tyrowie
- 11:14, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-30) . . Szkoła Podstawowa nr 3 w Olsztynie (→Bibliografia)
- 11:13, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (+207) . . Szkoła Podstawowa nr 3 w Olsztynie (→Historia)
- 11:13, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-230) . . Szkoła Podstawowa nr 3 w Olsztynie (→Ciekawostki)
- 11:12, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (+2) . . Szkoła Podstawowa nr 3 w Olsztynie (→Absolwenci)
- 11:12, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-26) . . Szkoła Podstawowa nr 3 w Olsztynie (→Osiągnięcia)
- 11:10, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (+23) . . Szkoła Podstawowa nr 3 w Olsztynie (→Kadra pedagogiczna)
- 10:24, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-279) . . Szkoła Podstawowa nr 3 w Olsztynie
- 10:14, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-59) . . Szkoła Podstawowa nr 2 w Morągu
- 10:10, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-495) . . Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Gołdapi
- 10:06, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-679) . . Szkoła Podstawowa nr 1 im. gen. Józefa Bema w Dobrym Mieście
- 10:00, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Węgorzewie (→Absolwenci)
- 09:59, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-643) . . Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Węgorzewie
- 09:54, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-5) . . Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Piszu (→Ciekawostki)
- 09:54, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-263) . . Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Piszu
- 09:50, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (+1) . . Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim
- 09:49, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-399) . . Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim
- 09:45, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-121) . . Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego w Waśniewie
- 09:37, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-836) . . Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Rączkach
- 09:31, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-70) . . Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Słobitach
- 09:25, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-761) . . Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Szymanach
- 09:21, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-742) . . Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Muszakach
- 09:17, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-16) . . Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sątopach
- 09:16, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (+16) . . Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sątopach
- 09:16, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sątopach (→Absolwenci)
- 09:16, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-5) . . Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sątopach (→Absolwenci)
- 09:15, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sątopach (→Osiągnięcia)
- 09:15, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-2) . . Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sątopach (→Osiągnięcia)
- 09:15, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-5) . . Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sątopach (→Osiągnięcia)
- 09:14, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-5) . . Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sątopach (→Kadra pedagogiczna)
- 09:14, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-957) . . Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sątopach
- 08:55, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-5) . . Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Hartowcu (→Osiągnięcia)
- 08:55, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-5) . . Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Hartowcu (→Kadra pedagogiczna)
- 08:55, 5 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-306) . . Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Hartowcu
- 21:08, 4 maj 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
- 21:02, 4 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
- 21:00, 4 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie (→Cele i zadania)
- 21:00, 4 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-279) . . Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
- 20:59, 4 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-30) . . Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie (→Bibliografia)
- 20:58, 4 maj 2014 (różn. | hist.) . . (+4) . . Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie (→Kadra pedagogiczna)
- 20:58, 4 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-582) . . Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie (→Kadra pedagogiczna)
- 20:49, 4 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-37) . . Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie (→Historia)
- 20:44, 4 maj 2014 (różn. | hist.) . . (+51) . . Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
- 20:27, 4 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-6) . . Szkoła Podstawowa im. Karola Małłka przy Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Narzymiu (→Kadra pedagogiczna)
- 20:26, 4 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-1) . . Szkoła Podstawowa im. Karola Małłka przy Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Narzymiu (→Kadra pedagogiczna)
- 20:25, 4 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-57) . . Szkoła Podstawowa im. Karola Małłka przy Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Narzymiu
- 20:19, 4 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-329) . . Szkoła Podstawowa im. Karola Małłka przy Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Narzymiu
- 20:14, 4 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-94) . . Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sokolicy (→Kadra pedagogiczna)
- 20:14, 4 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-89) . . Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sokolicy (→Osiągnięcia)
- 20:13, 4 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-88) . . Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sokolicy
- 20:12, 4 maj 2014 (różn. | hist.) . . (+53) . . Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sokolicy (→Osiągnięcia)
- 20:02, 4 maj 2014 (różn. | hist.) . . (+639) . . Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sokolicy
- 19:51, 4 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-3) . . Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Godkowie (→Historia)
- 19:50, 4 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-560) . . Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Godkowie
- 19:39, 4 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-6) . . Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Samulowskiego w Gietrzwałdzie
- 19:39, 4 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-5) . . Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Samulowskiego w Gietrzwałdzie (→Osiągnięcia)
- 19:38, 4 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-5) . . Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Samulowskiego w Gietrzwałdzie (→Cele i zadania)
- 19:38, 4 maj 2014 (różn. | hist.) . . (-220) . . Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Samulowskiego w Gietrzwałdzie
- 19:30, 4 maj 2014 (różn. | hist.) . . (0) . . Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Uzdowie
(od najświeższych | od najstarszych) Zobacz (500 nowszych | 500 starszych) (20 | 50 | 100 | 250 | 500)