Wszystkie artykuły

Z Encyklopedia Warmii i Mazur
Wszystkie strony
 
Wszystkie strony | Poprzednia strona (Stanisław Kawula)
Szczechy WielkieSzczeciniak żółtobrzegiSzczecinki
SzczecinowoSzczepan BrymSzczepan Keller
SzczepankiSzczepankowoSzczepankowo (gmina Grunwald)
Szczepkowo-BoroweSzczepkowo-GiewartySzczepkowo-Iwany
Szczepkowo-PawełkiSzczepkowo-ZalesieSzczerzbowo
SzczudłySzczupakSzczupliny
SzczurkowoSzczybały GiżyckieSzczybały Orłowskie
Szczycieńska Pozycja LeśnaSzczycionekSzczytno
Szczytno (gmina wiejska)SzczęsneSzeligi
Szemplino CzarneSzemplino WielkieSzeroki Bór
Szeroki Bór PiskiSzerokopaśSzestno
Szeszki (gmina Kowale Oleckie)Szeszki (gmina Wieliczki)Szklarnia
SzkodySzkotowo
Szkoła Podstawowa "OSKAR" w Olsztynie
Szkoła Podstawowa Specjalna przy Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Benedyktynek Misjonarek w EłkuSzkoła Podstawowa Specjalna przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczy im. ks. Jana Twardowskiego w NidzicySzkoła Podstawowa Specjalna przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 im. Janusza Korczaka w Elblągu
Szkoła Podstawowa Specjalna przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w MiłakowieSzkoła Podstawowa Specjalna przy Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w GołdapiSzkoła Podstawowa Specjalna w Centrum Edukacji Specjalnej przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Olecku
Szkoła Podstawowa Specjalna w MOW w Kamionku WielkimSzkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w SmolajnachSzkoła Podstawowa dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym w Ameryce
Szkoła Podstawowa im. 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej w BezledachSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w UzdowieSzkoła Podstawowa im. Andrzeja Samulowskiego w Gietrzwałdzie
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w GodkowieSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Września przy Zespole Szkół w RadziejachSzkoła Podstawowa im. Bojowników o Polskość Warmii i Mazur w Rynie
Szkoła Podstawowa im. Bojowników o Wolność Warmii i Mazur w Bęsi/Szkoła Podstawowa w Kolnie z filią w BęsiSzkoła Podstawowa im. Feliksa Nowowiejskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących w WydminachSzkoła Podstawowa im. Franciszka Barcza w Butrynach
Szkoła Podstawowa im. Gen. Józefa Bema w SuszuSzkoła Podstawowa im. Heleny Ponieważ w SłonecznikuSzkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Niechłoninie
Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Tressenberg w PozezdrzuSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gronowie ElbląskimSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Milejewie
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w SokolicySzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ŁęgajnachSzkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kandytach
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w KoszelewachSzkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w RogajnachSzkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Tylicach
Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w LipinkachSzkoła Podstawowa im. Karola Małłka przy Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w NarzymiuSzkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Pieckach
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w RybnieSzkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Jedwabnie
Szkoła Podstawowa im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego w BystrymSzkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Galinach
Szkoła Podstawowa im. Majora Henryka Sucharskiego w ŚwiątkachSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w HartowcuSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Olszewie
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w SokółkachSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w SątopachSzkoła Podstawowa im. Marii Zientary-Malewskiej w Barcikowie
Szkoła Podstawowa im. Marii Zientary-Malewskiej w BartachSzkoła Podstawowa im. Michała Lengowskiego w JezioranachSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Biskupcu
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w JegliiSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w MuszakachSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Szymanach
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w SłobitachSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w TolkmickuSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika we Fromborku przy Zespole Szkół
Szkoła Podstawowa im. Obrońców Poczty Gdańskiej w Pomorskiej WsiSzkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte w JegłownikuSzkoła Podstawowa im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach
Szkoła Podstawowa im. Rodu Działyńskich w BratianieSzkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w RączkachSzkoła Podstawowa im. Stanisława Palczewskiego przy Zespole Szkół w Drygałach
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Palczewskiego w DrygałachSzkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w MłynarachSzkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Mrozach Wielkich
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Białej PiskiejSzkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w JonkowieSzkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Lidzbarku
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Lidzbarku WelskimSzkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w WąpierskuSzkoła Podstawowa im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Pasymiu
Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego w WaśniewieSzkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w RumianieSzkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Szkotowie
Szkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w OrzyszuSzkoła Podstawowa im "Gazety Olsztyńskiej" w DywitachSzkoła Podstawowa im Jana Brzechwy w Nowej Wsi Ełckiej
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Kornela Makuszyńskiego w ElbląguSzkoła Podstawowa nr 12 im. Michała Kajki w ElbląguSzkoła Podstawowa nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olsztynie
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Jana Brzechwy w ElbląguSzkoła Podstawowa nr 15 im. Armii Krajowej w ElbląguSzkoła Podstawowa nr 15 w Olsztynie
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w ElbląguSzkoła Podstawowa nr 17 dla Dzieci Niesłyszących w OlsztynieSzkoła Podstawowa nr 18 im. Franciszka II Rakoczego w Elblągu
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Orła Białego w OlsztynieSzkoła Podstawowa nr 19 w ElbląguSzkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Elblągu
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Armii Krajowej w OstródzieSzkoła Podstawowa nr 1 im. Feliksa Nowowiejskiego w BarczewieSzkoła Podstawowa nr 1 im. Feliksa Nowowiejskiego w Kętrzynie
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście LubawskimSzkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Lidzbarku WarmińskimSzkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Piszu
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w WęgorzewieSzkoła Podstawowa nr 1 im. gen. Józefa Bema w Dobrym MieścieSzkoła Podstawowa nr 1 w Gronowie Górnym
Szkoła Podstawowa nr 1 w MrągowieSzkoła Podstawowa nr 1 w OlsztynieSzkoła Podstawowa nr 1 w Ornecie
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w GołdapiSzkoła Podstawowa nr 21 im. Mikołaja Kopernika w ElbląguSzkoła Podstawowa nr 22 im. Marii Dąbrowskiej w Olsztynie
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Marii Dąbrowskiej w ElbląguSzkoła Podstawowa nr 25 im. Janusza Kusocińskiego w ElbląguSzkoła Podstawowa nr 28 Specjalna w Olsztynie
Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Liszewskiego w OlsztynieSzkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dobrym MieścieSzkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Pasłęku
Szkoła Podstawowa nr 2 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego pseud. "Hubal" w BiskupcuSzkoła Podstawowa nr 2 przy Zespole Szkół Specjalnych w MrągowieSzkoła Podstawowa nr 2 w Ełku
Szkoła Podstawowa nr 2 w MorąguSzkoła Podstawowa nr 2 w NidzicySzkoła Podstawowa nr 2 w Olsztynie
Szkoła Podstawowa nr 30 im. Marii Zientary-Malewskiej w OlsztynieSzkoła Podstawowa nr 32 w Olsztynie
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci UNICEF w OlsztynieSzkoła Podstawowa nr 34 im. Józefa Malewskiego w OlsztynieSzkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego w Mrągowie
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bronisława Malinowskiego w DziałdowieSzkoła Podstawowa nr 3 im. Orła Białego w BiskupcuSzkoła Podstawowa nr 3 im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Dobrym Mieście
Szkoła Podstawowa nr 3 w GołdapiSzkoła Podstawowa nr 3 w OlsztynieSzkoła Podstawowa nr 3 w Pasłęku
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnym w GiżyckuSzkoła Podstawowa nr 4 im. Generała Stefana "Grota" Roweckiego w MrągowieSzkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Elblągu
Szkoła Podstawowa nr 4 im. I Dywizji Piechoty w GiżyckuSzkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w EłkuSzkoła Podstawowa nr 4 w Działdowie
Szkoła Podstawowa nr 5 przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Janusza Korczaka w SzczytnieSzkoła Podstawowa nr 5 przy Zespole Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Macieja Kalenkiewicza "Kotowicza" w KętrzynieSzkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Elblągu
Szkoła Podstawowa nr 6 przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w BartoszycachSzkoła Podstawowa nr 6 w GiżyckuSzkoła Podstawowa nr 7 im. Janusza Korczaka w Giżycku
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Leona Kruczkowskiego w OlsztynieSzkoła Podstawowa nr 8 Specjalna w OlsztynieSzkoła Podstawowa nr 8 im. Stanisława Staszica w Elblągu
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Józefa Piłsudskiego w ElbląguSzkoła Podstawowa nr 9 w OlsztynieSzkoła Podstawowa przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w Elblągu
Szkoła Podstawowa przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w BraniewieSzkoła Podstawowa przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w EłkuSzkoła Podstawowa przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Lidzbarku Warmińskim
Szkoła Podstawowa przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w SzymanowieSzkoła Podstawowa przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w ŁupkachSzkoła Podstawowa przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Żardenikach
Szkoła Podstawowa przy Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w OstródzieSzkoła Podstawowa przy Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczych w IławieSzkoła Podstawowa przy Zespole Przedszkolno-Szkolnym w Tyrowie
Szkoła Podstawowa w Babiętach WielkichSzkoła Podstawowa w BaranowieSzkoła Podstawowa w Barcianach przy Zespole Szkół
Szkoła Podstawowa w Bemowie PiskimSzkoła Podstawowa w BiesaluSzkoła Podstawowa w Bisztynku
Szkoła Podstawowa w BoćwinceSzkoła Podstawowa w BożemSzkoła Podstawowa w Bukwałdzie
Szkoła Podstawowa w BłudowieSzkoła Podstawowa w ChoszczewieSzkoła Podstawowa w Chruścielu
Szkoła Podstawowa w CzerwonceSzkoła Podstawowa w DajtkachSzkoła Podstawowa w Dłużcu
Szkoła Podstawowa w GródkachSzkoła Podstawowa w JanowieSzkoła Podstawowa w Kiwitach
Szkoła Podstawowa w Klebarku WielkimSzkoła Podstawowa w KlęczkowieSzkoła Podstawowa w Kobułtach
Szkoła Podstawowa w KosewieSzkoła Podstawowa w KoszelewachSzkoła Podstawowa w Krotoszynach
Szkoła Podstawowa w KruklankachSzkoła Podstawowa w Kruklankach przy Zespole SzkółSzkoła Podstawowa w Krutyni
Szkoła Podstawowa w KumielskuSzkoła Podstawowa w LelkowieSzkoła Podstawowa w Mikołajkach
Szkoła Podstawowa w NawiadachSzkoła Podstawowa w Nowym Dworze - filia Zespołu Szkół w JedwabnieSzkoła Podstawowa w Nowym Kawkowie
Szkoła Podstawowa w OkartowieSzkoła Podstawowa w Olszewie (gmina Mikołajki)Szkoła Podstawowa w Olsztynku
Szkoła Podstawowa w OstrowitemSzkoła Podstawowa w PerłachSzkoła Podstawowa w Petrykozach
Szkoła Podstawowa w PieniężnieSzkoła Podstawowa w PietrzwałdzieSzkoła Podstawowa w Pilonie
Szkoła Podstawowa w PłoskiniSzkoła Podstawowa w RadostowieSzkoła Podstawowa w Radziejach
Szkoła Podstawowa w RozogachSzkoła Podstawowa w RudceSzkoła Podstawowa w Rumianie
Szkoła Podstawowa w RusiSzkoła Podstawowa w RuszkowieSzkoła Podstawowa w Rydzewie
Szkoła Podstawowa w SpręcowieSzkoła Podstawowa w Spytkowie
Szkoła Podstawowa w Starych KiełbonkachSzkoła Podstawowa w Stawigudzie przy Zespole Szkolno-PrzedszkolnymSzkoła Podstawowa w Staświnach
Szkoła Podstawowa w SzczęsnemSzkoła Podstawowa w SzyldakuSzkoła Podstawowa w Sząbruku
Szkoła Podstawowa w TuławkachSzkoła Podstawowa w UkcieSzkoła Podstawowa w Uścianach
Szkoła Podstawowa w WaplewieSzkoła Podstawowa w WielbarkuSzkoła Podstawowa w Wielkim Łęcku
Szkoła Podstawowa w Wilkowie przy Zespole SzkółSzkoła Podstawowa w WindzieSzkoła Podstawowa w Woźnicach
Szkoła Podstawowa w WęzinieSzkoła Podstawowa w ZagajachSzkoła Podstawowa w Zwierzewie
Szkoła Podstawowa w Łankiejmach przy Zespole SzkółSzkoła Podstawowa w Łęczu im. Morskiego Oddziału Straży GranicznejSzkoła Podstawowa w Żurawcu
Szkoła Podstawowa we FranknowieSzkoła Podstawowa z Oddziałem Integracyjnym nr 2 im. Wojciecha Kętrzyńskiego w SzczytnieSzkoła Policealna im. Prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie
Szkoła Przysposabiająca do Pracy przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczy im. ks. Jana Twardowskiego w NidzicySzkoła Przysposabiająca do Pracy przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Janusza Korczaka w SzczytnieSzkoła Przysposabiająca do Pracy przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w Elblągu
Szkoła Przysposabiająca do Pracy przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w BartoszycachSzkoła Przysposabiająca do Pracy przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w BraniewieSzkoła Przysposabiająca do Pracy przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Ełku
Szkoła Przysposabiająca do Pracy przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Lidzbarku WarmińskimSzkoła Przysposabiająca do Pracy przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w SzymanowieSzkoła Przysposabiająca do Pracy przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Łupkach
Szkoła Przysposabiająca do Pracy przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w ŻardenikachSzkoła Przysposabiająca do Pracy przy Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w GołdapiSzkoła Przysposabiająca do Pracy przy Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Ostródzie
Szkoła Przysposabiająca do Pracy przy Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczych w IławieSzkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy przy Zespole Szkół Specjalnych w MrągowieSzkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Olsztynie
Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego Wydział Zamiejscowy w ElbląguSzkoła Zawodowa przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w ElbląguSzkoła Zawodowa przy Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Ostródzie
Szkoły polskie na Warmii w 1920 rokuSzkoły polskie w Prusach Wschodnich w latach 1929-1939Szkudaj
Szlak Grunwaldzki: Waplewo - SamborowoSzlak Kopernikowski: Frombork - KępkiSzlak Kopernikowski: Majątek Kumiany - Frombork
Szlak Kopernikowski: Olsztyn – MingajnySzlak Mazursko-Kurpiowski: Szczytno - KlonSzlak Napoleoński: Kamieniec – Iława
Szlak Napoleoński Barkweda - KonradowoSzlak Puszczą Piską: Ruciane Nida - PiszSzlak im. Karola Małłka: Krutyń - Pranie
Szlak im. Marii Zientary-Malewskiej: Olsztyn - BrąswałdSzlak im. Melchiora Wańkowicza: Sorkwity - Rezerwat Sosna KrólewskaSzlak im. Piotra Diernowa: Olsztyn - Olsztyn/sanatorium
Szlak pieszy: Bujaki – Rezerwat Źródła ŁynySzlak pieszy "Okrężny" - ElblągSzlak pieszy "Okólny" - Elbląg
Szlak pieszy "Ścieżka Jaszczurek" - ElblągSzlak pieszy "Żólta stopa" - ElblągSzlak pieszy Grunwald - Olsztynek
Szlak pieszy Iława - SiemianySzlak pieszy Marcinkowo - MrągowoSzlak pieszy Nowe Miasto Lubawskie – Radomno
Szlak pieszy Olsztyn - DajtkiSzlak pieszy Ostróda - Jezioro Drwęckie - PiławkiSzlak pieszy Ostróda - śluza Mała Ruś - Piławki
Szlak pieszy Ruciane-Nida - Leśniczówka PranieSzlak pieszy Ruciane Nida - Ruciane NidaSzlak pieszy Samborowo - Łąkorek
Szlak pieszy Waplewo - ŻelaznoSzlak pieszy Wilkasy - GiżyckoSzlak pieszy Węgorzewo - Sztynort
Szlak pieszy do źródeł Łyny: Olsztyn - DobrzyńSzlak pieszy grunwladzki: Grunwald - BądzynSzlak pieszy – spacerowy Olsztyn – Jakubowo
Szlak św. Jakuba: Kętrzyn - OlsztynSzlak św. Jakuba: Olsztyn - LipowiecSzlak św. Jakuba Olecko - Kętrzyn
Szlak św. Wojciecha: Elbląg - Święty GajSzlak żeglugowy z Giżycka do MikołajekSzlak żeglugowy z Giżycka do Węgorzewa
Szlak żeglugowy z Mikołajek do PiszaSzlak żeglugowy z Mikołajek do RucianegoSzlak żeglugowy z Mikołajek do Rynu
SzopySztynortSzuć
SzwarcenowoSzwałkSzwejkówko
SzyldakSzylenySzylina Wielka